Page 13 of 26 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast
Results 181 to 195 of 376

Thread: [FAQ] Jak zacząć grać na EuroBattle.Net

  1. #181
    osskar
    Guest
    Ej mam prosbe, ma ktos link do patcha 1.21a - bo te co sa zamieszczone ciagni z nich po 8 kb ^^ czyli sciaga mi 3h. Ma ktos jakies "szybsze linki" ?

  2. #182
    Registered User
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    4
    Mam pytanie mam Warcrafta roc +tft w wersji 1.07 chyba najstarsza ale do rzeczy do mam zrobić zęby weszło na 1.21a bo jak instaluje patcha pobranego z tego działu to na samym końcu pojawia mi sie błąd ze nie może zmienić war3.exe

  3. #183
    Former Administrator FLaMeSeeKeR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Fangorn
    Age
    40
    Posts
    3,999
    Quote Originally Posted by LordDeFilip View Post
    Mam pytanie mam Warcrafta roc +tft w wersji 1.07 chyba najstarsza ale do rzeczy do mam zrobić zęby weszło na 1.21a bo jak instaluje patcha pobranego z tego działu to na samym końcu pojawia mi sie błąd ze nie może zmienić war3.exe
    Zainstaluj w3-roc następnie dodatek tft , kolejnie 1.21a
    Nie jak napisałeś 1.07 i potem 1.21a
    Former ''Hacks Team'' member.

  4. #184
    Pietya
    Guest
    Witam mam dziwny problem i dotyczy on nie tylko tego servera
    otuz mam warcrafta 3 bez tft chcialem sobie popykac na batlu z innymi ludzmi ale pojawil sie problem z polaczeniem z battlnetem. Gdy chce sie polaczyc z jakimkolwiek serverem wyskakuje mi blad w ktorym jest napisane zebym sprawdzil polaczenie z internetem gdyz niemozna nawiazac polaczenia z battlenetem. Nie bylo by w tym nic dziwnego gdybym tego polacczenie niemial ale mam. :P Gdy probowalem uruchomic gre z waszego loadera to wyskakuje mi blad mowiacy ze mam nieprawidlowa wersje gry. Gre mam spachowana na 1.21 przynajmniej tak jest napisane w prawym dolnym rogu ekranu. Polaczenie z internetem tez mam bynajmniej modemowe. (okolo 50 mb/s) Zakladam ze gra kozysta z tych samych portow co starcraft 6112-6117. Ze starcraftem nie mam zadnych problemow. A dodam jeszcze ze korzystam z laptopa a system operacyjny to vista.

  5. #185
    b5gi[pl]
    Guest
    Lolz 50 mb/s z czego masz neta :P?
    jak cos ja poradz zakup orginalnej gry TFT lub sciagniecia jej z torenta jakiegos wtedy powinno pomuc

  6. #186
    Honored Member
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    3,580
    1.21 a czy b ? Najnowszy patch to 1.21 b, natomiast my obsługujemy 1.21 a.Literka nie będzie wyświetlona w grze ( będzie samo 1.21 ) więc musisz sobie przypomnieć co dokładnie instalowałeś

    A co do problemu to po instalacji wszystkiego musisz jeszcze dodać pliczek rejestru, ustawiający prawidłowy gateway.

    Wszystko jest dokładnie opisane [url='http://eurobattle.net/showthread.php?t=58850']tutaj[/url]

  7. #187
    BULWA
    Guest
    Może dać ktoś działający link do instalatora który zrobił NerII?

    Quote Originally Posted by NerII View Post
    zrobilem swojego installera z mini image i crackiem w sumie tez (dla upierdliwych;p) looknijcie czy chodza u was wszsytkie wersje i zglaszajcie bugi
    [url]http://nerii.xorg.pl/warcraft/files/w3battle.exe[/url]
    [url]http://fileho.com/download/3338ff720932/w3battle.exe.html[/url]

    pozdro
    Bo te linki nie działają...

  8. #188
    BULWA
    Guest
    Bye.

  9. #189
    SimoHayha
    Guest
    Witam.

    Mam Warcrafta bez dodatku...

    zrobilem wszystko jak w kazdej tutaj chyba poradzie..

    -patch
    -w3battle
    -programik do bramek
    -jakis wpis do rejestru

    Wszystko robione tak jak w waszych wskazówkach. Wybrana odpowiednia bramka w grze.. i pokazuje mi bląd (ten konczący sie zeby ręcznie z internetem sie polączyc)

    Co mam zrobic??

  10. #190
    Former Administrator FLaMeSeeKeR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Fangorn
    Age
    40
    Posts
    3,999
    W tym momęcie serwer jest offline, dlatego nie możesz się połączyć. Poza tym występują problemy w przypadku posiadania tylko ROC'A
    Urzytkownicy posiadający TFT łączą się normalnie ...
    Postaraj się o dodatek i spróbuj się połączyć przez ROC (jak serwer powróci do normalnego działania )!
    Former ''Hacks Team'' member.

  11. #191
    New User
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Poland
    Posts
    2
    Mam problem

    Od dawna gram na 1.21b, teraz chcę zagrać na ebn i wyskakuje, że nie można rozpoznać wersji gry :/ wiecie jak to cofnąć?

  12. #192
    Former Administrator FLaMeSeeKeR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Fangorn
    Age
    40
    Posts
    3,999
    Przeinstaluj grę i zainustluj 1.21a + server instaler . Tak będzie najprościej
    Former ''Hacks Team'' member.

  13. #193
    Honored Member
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    3,580
    Jest sposób żeby zrobić to bez reinstalki, który de facto zajmuje 5 min...ale już dawno tego nie robiłem, więc nie wiem czy wszystko pamiętam

    Tak czy siak, możesz się odezwać na gg ( 2630886 ) to może coś wykombinujemy...

  14. #194
    New User
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Poland
    Posts
    2
    Ok już naprawiłem wersję, zalogowałem się, ale jest kolejny problem:

    Disconnect za każdym razem jak z kimś zaczynam grę
    Jak sobie z tym potradzić??

  15. #195
    Manki
    Guest
    serwer ON??

Page 13 of 26 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates