Page 3 of 26 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 31 to 45 of 376

Thread: [FAQ] Jak zacząć grać na EuroBattle.Net

  1. #31
    maniak6
    Guest
    mam problem z pobraniem mini image. nie wiem jak ściągnac to. moze na innej stronce masz albo powiedz jak śćiągnąć

  2. #32
    maniak6
    Guest
    mama problem z pobraniem z tych stronek mini image. jak pobrac z tych stronet to?? lub daj na jakieś inne stronki. albo an forum wrzuc te instalke zebym pobrał

  3. #33
    buka666
    Guest
    a ja mam takowy problem, że grałem w warIII jakies 2 miechy TEMU i teraz ponownie chce se zagrać (nie było odinstalowywane)
    tyle że on chce jakiś plik storm.dll niby w folderze warcrafta jest owy plik ale tak jakby go nie było.
    Czy mam na nowo instalować gre ? bo nie mam płyt :P

  4. #34
    barowicz
    Guest

    Exclamation problem

    czesc lsuchajcie mam pirata war3 ft i tlyko mgoe grac na batle net europe a jak chce grac z kolegami to nie da rady nie mgeo wejsc np na asia czy nordis europe pomoze ktos moze sa jakies patsche ktore pozwalaja na gre na wszystkich serwre?'d

  5. #35
    Former Administrator FLaMeSeeKeR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Fangorn
    Age
    40
    Posts
    3,999
    Quote Originally Posted by barowicz View Post
    czesc lsuchajcie mam pirata war3 ft i tlyko mgoe grac na batle net europe a jak chce grac z kolegami to nie da rady nie mgeo wejsc np na asia czy nordis europe pomoze ktos moze sa jakies patsche ktore pozwalaja na gre na wszystkich serwre?'d
    Jezeli chcesz grac na oryginalnych bramkach musisz miec oryginalną gre (klucz) !
    Former ''Hacks Team'' member.

  6. #36
    Eden
    Guest
    Dlaczego nie widać linków ? Pisze "Hidden text".

  7. #37
    Registered User BLUE_SYSTEM's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Poland - Bydgoszcz
    Age
    37
    Posts
    3,596
    Quote Originally Posted by Eden View Post
    Dlaczego nie widać linków ? Pisze "Hidden text".
    Jest Napisane.... Hmmm a ciezko kliknac na "show" ??

  8. #38
    Drg ~
    Guest

    ;/

    hmmm mam takie głupie pytanie ale coz mozna zapytac :P :P gram na pirackim serwie w dote :P zawsze elegancko wchodzilo az do tej pory , biore battle net i ciagle pisze initializing connection to battle net co jest grane ??

  9. #39
    Former Administrator FLaMeSeeKeR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Fangorn
    Age
    40
    Posts
    3,999
    Quote Originally Posted by Drg ~ View Post
    hmmm mam takie głupie pytanie ale coz mozna zapytac :P :P gram na pirackim serwie w dote :P zawsze elegancko wchodzilo az do tej pory , biore battle net i ciagle pisze initializing connection to battle net co jest grane ??
    Jesteś pewien ze chodzi Ci o ten server i wybierasz bramke Europe Pvpgn Eurobattle.net?
    Jesli tak to musisz wiedzieć ze server sie restartuje kilka razy dziennie i przez jakis czas nie mozna sie połączyć!
    Być moze masz poprostu problem z netem...
    Tutaj >>[url]http://ladder.eurobattle.net/status/[/url] mozesz sprawdzić kiedy server jest on/of!
    Last edited by FLaMeSeeKeR; 12th September 2007 at 02:27 PM.
    Former ''Hacks Team'' member.

  10. #40
    lukeykolasa
    Guest
    Witam. Mam Problem. Otóż gdy próbuje się połączyć pokazuje mi coś o nie rozpoznaniu wersji gry. Co mam zrobić???

  11. #41
    Former Administrator FLaMeSeeKeR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Fangorn
    Age
    40
    Posts
    3,999
    Quote Originally Posted by lukeykolasa View Post
    Witam. Mam Problem. Otóż gdy próbuje się połączyć pokazuje mi coś o nie rozpoznaniu wersji gry. Co mam zrobić???
    Prawdopodobnie łączysz się przez niewłaściwą bramkę battle.net lub masz nie właściwego patcha...
    Napisz jakiego masz zainstalowanego patcha ,szukaj w (prawym dolnym rogu)
    i przez jaką bramkę łączysz sie z battlenet!
    Polecam zainstalowac gre jeszcze raz ,zrób wszystko tak jak jest tu napisane...
    [url]http://www.eurobattle.net/showthread.php?t=31428[/url]
    w razie problemów tutaj tez jest patch i server instaler--> [url]http://www.eurobattle.net/showthread.php?p=615709#post615709[/url]
    Last edited by FLaMeSeeKeR; 21st September 2007 at 06:08 AM.
    Former ''Hacks Team'' member.

  12. #42
    lukeykolasa
    Guest
    ver. 1.21a. reinstal nie wchodzi w grę. nie mam płyty. tylko dane. dodałem do rejestru. reinstal dopiero dopiero po tym jak ściągne płytę.

  13. #43
    iedliq
    Guest
    zrobiłem wszystko idealnie z instrukcją.i gdy naciskam na "battle net" (w grze) pokazuje sie okienko z napisem "Unable to validate game version.Please reconnect to battle.net or apply the current game patch"

    Moja wersja 1.21(1.2a)
    Moze mi ktos pomóc ?? mam W3ROC.
    Dziekuje.

  14. #44
    Former Administrator FLaMeSeeKeR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Fangorn
    Age
    40
    Posts
    3,999
    Quote Originally Posted by iedliq View Post
    zrobiłem wszystko idealnie z instrukcją.i gdy naciskam na "battle net" (w grze) pokazuje sie okienko z napisem "Unable to validate game version.Please reconnect to battle.net or apply the current game patch"

    Moja wersja 1.21(1.2a)
    Moze mi ktos pomóc ?? mam W3ROC.
    Dziekuje.
    Przestaw bramke tak jak jest na tych fotkach
    Uruchom gre z tych skrutów ,które pojawiły się po zainstalowaniu server instalera.
    Last edited by FLaMeSeeKeR; 22nd September 2007 at 06:42 AM.
    Former ''Hacks Team'' member.

  15. #45
    iedliq
    Guest
    Wiem jak mam ustawic bramki...Kiedys grałem normalnie instalowałem i juz..a teraz jakies jaja..Skoncze sciągan tft i zobaczymy...Ale dzieki za próbe pomocy.

Page 3 of 26 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates