Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 46 to 56 of 56

Thread: [FAQ] Tipsy Do WINXP [OPTYMALIZACJA XP]

  1. #46
    Odolan
    Guest
    Nieiwem jak to zrobiles(pierwszy raz sie z tym spotkalem, ok 30 osob + polowa forum nie miala problemow), przyczyna musi byc inna, a jesli sie chcesz pozbyc tego "szytu" to zrob przywracanie systemu.

  2. #47
    -Kari-
    Guest
    Ah zapomniałem o tej opcji ;] hehe ale musze Cię zmartwić dalej teraz się mój warcraft nie restartuje...

    Dzięki i pozdrawiam

    GoT: Cos masz nie tak z kompem...
    Last edited by Odolan; 6th September 2006 at 08:40 PM.

  3. #48
    TyfonNE
    Guest
    no więc zabrałem sie do podkrecenia procka i chyba cos nei pykło tj. po podkreceniu procka z athlon 2000xp+(1,67mhz) na niby athlon 2100xp+(1,75mhz) czyli po zmianie tego taktowania z 133 na 166 komp niby chodzil elegancko ale przez okolo 1h gora 2h i pojawial sie ekran niebieski sam niebieski ekrn i trzebabylo reset...czy to mozliwe ze poprostu nie moge nawet o tak mala roznice podkrecic? czy poprostu slaba plyta glowna?(matsonic 8147cr+)

    wielce prawdopodobne ze ja moge robic cos zle .

  4. #49
    Zub_Zub
    Guest
    pierwsze co ze athlony mają blokade;p
    trzeba polaczyc scieżki na górze procka jak chcesz sie jej pozbyć to raz
    a dwa mógł sie przegrzać
    trzy lepiej szyne zostaw w spokoju a zajmij się mnożnikiem
    no a jak masz jakaś tańsszą płyte to tez rewelacji się nie spodziewaj;p

  5. #50
    TyfonNE
    Guest
    no cudow sie nei spodziewam ale zeby przy tak malym skoku z 1,67 na 1,75 proc czy inne urzadzenie nei wytrzymalo ?

    ja raczej tylko na szynie moge przetaktowywac czy jak to sie nazywa ja nei mam dostepu spod biosa do mnożnika szukalem wszezdzie w bios-ie

    reasumujac pupa z podkrecania =?

  6. #51
    Honored Member
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    3,580
    Bardzo pomocny kursik, ale....żaden z linków rapidshare już nie działa ( przeterminowały się ).Więc 4 ( chyba ) punkty z 17 odpadają.Ale całość i tak pomaga.Gj

  7. #52
    Registered User
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    12
    a więc chciałem usunąć te windows coś tam secure update czy cos ale nic nie ma takiego. kliknęłem z aktualicacjami ale ich jest koło 50.... po polsku napisane a co drugie to o zabezpieeczeniach :/ skasować all?

  8. #53
    Odolan
    Guest
    Dobra wszytsko poprawione, juz linki dzialaja

  9. #54
    pudzianbmx
    Guest
    tez mam problem z pkt. 19. Wylaczylem aktualizacje, znalazlem w dodaj usun ta aktualizacje ktora mam usunac ale... jest tam napisane ze tej aktualizacji nie mozna usunac. Moge usunac wszystkie inne oprocz wlasnie tej! I teraz pojawia sie pytanie czy to mozna usunac jakims innym sposobem i czy usuniecie ta inna droga cos da ?

  10. #55
    Odolan
    Guest
    Zapomnilem napisac ze ten sposob juz dawno nie dziala i niestety niewiem co mogloby pomoc.

  11. #56
    nr-Gizer
    Guest
    dzieki za punkt 17. chociaz nie widze roznicy ^^

Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates