Results 1 to 4 of 4

Thread: [FAQ] Port 6112, Error Sund oraz pare Innych

  1. #1
    Lizz4rD
    Guest

    Post [FAQ] Port 6112, Error Sund oraz pare Innych

    Zaczyna minie już irytować why disc etc na w3 wiec zrobię takiego FAQ dla Polaków z neostrada i w siec bo zdzierżyc nie mogę ^^

    w trakcie gry wyskakuje ci "połącznie zostało przerwane"
    przyczyna:
    masz FW ? odp : tak! >>wyłącz (bądź jak tak bardzo się boisz udostępnij w FW port 6112)
    nadal wyskakuje ??
    przyczyna:
    nie masz zew ip odp: tak! >> propos admina zęby ci przekierował port 6112 na TWÓJ KOMPUTER (twoje we ip) nie na cala siec //
    albo jeśli sam jesteś adminem wejdź w parametry modemu i tam ustaw przekierowywanie (virtual erv albo NATP-czy coś podobnego ;p)

    nadal wyskakuje ?? odp: tak! wejdź w opcje w3> gra> i tam masz port jeśli jest inny niż 6112 to zmień go właśnie na 6112.

    nadal wyskakuje?? tak ! odp: no to masz problem ja ci już nie pomogę


    teraz error najczęściej spotykane na w3 to wlanie error sund/elf/talons/arch/mpg etc

    masz cos tkaeigo: tak! odp: niestety reinstalacja sterowników bądź w3 proponuje zacząć od sterowników

    masz zła wersje w3 jak się łączysz z EBN ?? tak! odp: scignij instalera z eurobattle.net i zainstaluj jeśli to nie pomoże to reinstaluj w3 (nie instaluj żadnych patchy, ściągnij instalatora i go zainstaluj)

    Chcesz grac na org i na xpamie?? tak! odp: xpama uruchamiasz przez skróty stworzone przez instalatora a oryginalna przez war.exe w katalogu z gra (niestety po każdym wejściu na org musisz dodawać od nowa bramkę bądź instalować (custom) instalatora (loader bez no-cd crack)

    jeśli ci wyskakuje error przy ładowaniu się gry to znaczy ze albo masz mh (stara wersja) albo ze masz zjebanego w3 :P rozwiązanie ściągnij nowego MH !!
    a propos mh, widziałem gdzieś stuffa do wykrywania mh na erv tylko nie pamiętam gdzie jak znajdę to wam podrzucę ;P
    Last edited by KaCzA; 23rd August 2010 at 03:07 PM. Reason: update

  2. #2
    Just another Admin Lukass's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Poland-Rzeszow
    Age
    38
    Posts
    6,651
    Quote Originally Posted by Lizz4rD
    .....popors admina zeby ci przekierowal port 6112 na TWOJ KOMPUTER
    Ja tylko dodam od siebie ze masz poprosić admina twojej sieci, (jest to osoba której płacisz za dostęp do Internetu) a nie admina Eurobattle.net takiego jak Ja.

  3. #3
    Registered User ZgnilyCzeresien's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Poland,Ostrów Wlkp
    Posts
    76

    Smile Małe pytanko!!

    Quote Originally Posted by Lizz4rD
    masz FW ? odp : tak! >>wyłącz (bądź jak tak bardzo sie boisz udostępnij w FW port 6112)
    I mam takie pytanie jak dodaje port 6112 do FW to co mam zaznaczyć UDP czy TCP ?? aha i czy także wyłączyć antywirus bo on też chyba ma FW
    Mój antywirus : AVG Free Edition
    Pomużcie!!

    Account in Game : ZgnilyCzeresien or LoH_Wayne

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    127.0.0.1
    Age
    31
    Posts
    3,638
    Oba.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates