Results 1 to 3 of 3

Thread: Stahování Map ve W3 (help)

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    31
    Posts
    29

    Stahování Map ve W3 (help)

    Prosím, mám otázku a to:

    mám internet fofrmušli jako blázen, ale někdo mi sakra vysvětlete jak je možné, že stahuju mapu ve w3 max 60 kb/sec jak je to sakra možné!!! (myslím samozřejmě ve hře) je úplně jedno jestli je to mapa vetší nebo menší prostě furt max kolem 60- 65 kb/s, neuvěřitelne mě to štve. Dá se to někde nastavit? Nikde jsem nic nenašel, třeba nějaký soubor ve složce hry nebo tak něco.

    Děkuji za odpověď :-)

  2. #2
    Registered User Maselko_PMJ's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Home
    Posts
    3
    Zdravím,

    můj názor je takový že můžeš mít internet jaký chceš, ale pokud to stahuješ od nějákého serveru nebo člověka z třeba ruska tak tam může být slabý upload. Otázka zní stahuješ new mapy přes připojení se ve hře? Ono nejlepší je stahovat mapy předem a dát si je do download složky

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    31
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by Maselko_PMJ View Post
    Zdravím,

    můj názor je takový že můžeš mít internet jaký chceš, ale pokud to stahuješ od nějákého serveru nebo člověka z třeba ruska tak tam může být slabý upload. Otázka zní stahuješ new mapy přes připojení se ve hře? Ono nejlepší je stahovat mapy předem a dát si je do download složky
    Jo to mě taky napadlo, ale pro jistotu jsem se chtěl zeptat na názor ostatních co si o tom myslí. Dík za čas a za tvůj názor asi to tak bude.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates