Results 1 to 10 of 10

Thread: Jebo sam vam majku boga oca

  1. #1
    Safelist Member BloodMen's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Croatia
    Posts
    664

    Jebo sam vam majku boga oca

    Jos jedan game budem li izgubio rad retarda maloumnih jebat cu vam sve po spisku a izmedju ostalog jokeru Retardu mali dali te 3 gejma outpicka isti decko i owna night^^stalker? jesi li normalan ti najlosiji igrac vas ownucka ko male zvecke . To je to vidi se da ste svi postali bolidi Svaka cast Aletu i Mysticu u zadnja 2 mjeseca su vrhunski igraci nzm koje bolji ali High Five za vas , Mico nzm brate ali eto volim igrat s tobom rad flejmanja i tako to drag si mi . Fiko ne igras akashu snipera i nzm koga jos rad hotkeysa. Ja jednostavno vise ne mogu da igram retardirane gejmove u kojem mi keka dominira ili BOROVJE?!
    Last edited by BloodMen; 15th September 2015 at 07:38 PM.
    [quote author=[Yuma]Psihijatar

  2. #2
    Honored Legend
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Japan
    Posts
    1,864
    Awards
    ???

  3. #3
    Safelist Member Fika[F]'s Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Croatia/Đakovo
    Age
    34
    Posts
    2,048
    probably on his period :/
    <Tito> oni famous igraci
    <Tito> nisu nista bolje
    <Tito> od fiku
    <BaKisS> fika>famous

  4. #4
    Safelist Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    ROFLMAO
    Posts
    141
    Awards

    NE DIRAJ MI DEAD OCA??????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????? DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD e moj dejane... I ti si otisao po kurcu.. gg wp

  5. #5
    Safelist Member MYSTIC.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    -.-
    Age
    34
    Posts
    474
    Awards



    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah ahahahhhhhaha vristi kumanovoooo
    fast dont lie .

  6. #6
    Safelist Member [32ReD]Fau_1's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Backa Topola
    Age
    41
    Posts
    201
    Ne znam zasto se coek ne moze vise opustiti uz partiju dote? "Sere jedan, sere drugi..." Vecito neke svadje, budalastine, BALKAN FOREVER! ! ! Naravno i ja mrzim kad peglam game pa mi neki retard nema npr. 40 min dager sa eartom, tide-om, il' ga nema nikad u nijednom fajtu... Ali, neki likovi preteruju sa ppl "glume ludilo!" Moze Ale, Stalker, Drke, Mystic (kad je napaljen), RayAllen,... da kazu nesto o ppl doti... Ostali STFU! ! ! Igrajte i uzivajte. Nema potrebe za vikom-galamom, i ovako nas ima malo, a cini mi se da je i kasno za ppl "ZLATNO VRIJEME DOTE JE PROSLO" (nazalost) Dr. Fau

  7. #7
    Honored Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Serbia, Belgrade
    Posts
    940
    Kakav si ti umobolnik u stvari
    nothing lasts forever

  8. #8
    Safelist Member BloodMen's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Croatia
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by [32ReD]Fau_1 View Post
    Ne znam zasto se coek ne moze vise opustiti uz partiju dote? "Sere jedan, sere drugi..." Vecito neke svadje, budalastine, BALKAN FOREVER! ! ! Naravno i ja mrzim kad peglam game pa mi neki retard nema npr. 40 min dager sa eartom, tide-om, il' ga nema nikad u nijednom fajtu... Ali, neki likovi preteruju sa ppl "glume ludilo!" Moze Ale, Stalker, Drke, Mystic (kad je napaljen), RayAllen,... da kazu nesto o ppl doti... Ostali STFU! ! ! Igrajte i uzivajte. Nema potrebe za vikom-galamom, i ovako nas ima malo, a cini mi se da je i kasno za ppl "ZLATNO VRIJEME DOTE JE PROSLO" (nazalost) Dr. Fau
    Znas li ti fau tko sam ja?
    [quote author=[Yuma]Psihijatar

  9. #9
    Safelist Administrator .27.'s Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Romania
    Age
    34
    Posts
    964
    Awards



    English on forum ! Too many non-english threads already

  10. #10
    Safelist Administrator
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Stockholm
    Posts
    918
    Awards







    dobar topic xD

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates