Results 1 to 4 of 4

Thread: MH ban lütfen

MH ban lütfen

Ben: NaigHin

MH kullanan serefsiz: dervis

oyun linki: [URL]http://dota.eurobattle.net/la/forum/index.php?action=gameinfo;sa=game;gid=5621307[/URL]

Oyun boyunca neredeyse tüm runeları bu adam toplamış. Replayi izleyince aldığı killerden de anlaşılıyor herşey.

13:30-13:40 Rune un orda olup olmadığını(aşağı taraftaki) görmeden canı tamken manası da 560ken bottle boşaltıyor.
    15:10 Üst taraftakı runea aşağıdan direk koşuyor! Runeu görmeden önce tam can ve neredeyse tam manayla bottle boşaltıyor!
    15:57 Onun ufak haritasında hiçbirimiz gözükmüyoruz ama çekinmeden bizim ormanı gezip beni direk bulup öldürüyor.
    19:20 Yine runeun yerini biliyor ve görmeden önce bottle boşaltıyor!
    24:20 Yine runeun yerini biliyor.
    24:50-26:20 Bu baya ilginç. Onların ormanında biraz kasayım dedim. Üşenmedi beni aramaya geldi, görünmez oldum yanımda bekledi! Sonra gidip dust aldı(shadow amuleti onun yanında hiç kullanmamıştım ama bende olduğunu o biliyor!), sonra yine üşenmedi 3. kuleyi bırakıp 2. kuleye ışınlandı, beni öldürmek için! Üstelik onun takımı bizim base e girmeye çalışırken! Üstelik ben onun ufak haritasında en son gözükeli baya zaman olmuş, yani herhangi bir yerde olabilirim binlerce olasılık var! Ama tabii ki beni direk buldu ve öldürdü

Registered User NomeNntus's Avatar
    Verdiğiniz dakikalar oyun mu yoksa Replay dakikalarımı

Replay dakikaları.

Registered User NomeNntus's Avatar
    Dervis perma lock.