Results 1 to 4 of 4

Thread: wc3pros !!!!

Registered User

wc3pros !!!!

[url]http://eurobattle.net/threads/196911-K%C3%BCf%C3%BCr?highlight=wash-max[/url]

coskun wasitallaway ben oturda su linkin oyununu izlede gör. idiot kılıklı oyunda ne yardım etti ne adamlara daldı ne bana yardım etti adam küfür 8/8 hak ediyor. ondan sonra gel 7 gün veriyorsan ver ne diyim !!!!

Registered User NomeNntus's Avatar
    Öncelik olarak kim olduğunuzun önemi yok ikinci olarak bunun bir oyun ve karşınızdakinin bir insan olduğunu unutmayın son olarakta konuyla bi ilgisi yok ama "bana yardım etmedi" demişsiniz 6-7 dakika da oyun bitirme hayalinizede saygı duyuyorum.

Registered User
    ya bırak kardes allah askına sk kasmasa alırmıydık o oyunu sanıyorsun td de olsa bad playerden sorgulanırdın kafadan ilk 10 dk hareketlerden etmedim değil ettim küfürü lafımın arkasındayımda karakterine yapılmıs bi hakeretin bedeli 7 günlük cezayı hak edecek bi laf deil bu !!! helede hak etmis birine... halada 7 gün diyorsanız komple kapa o nicki hediyem olsun size...

Turkey Community Manager WC3PROS's Avatar
    Blog Entries
    2
    Merhaba;

Öncelikle birinin küfürü haketmesi veya haketmemesi üzerine ceza vermediğimizi sende biliyorsun ki TD yönetiminde seninle birlikte çalışmıştık. Bu gibi durumlarda eğer cezalık bir şey varsa botun kendi forumuna başvurman gerekiyor, küfür ederek çözüme ulaşamayız. Bazen benimde sinirlenip kendime zor hakim olduğum dönemleri yaşadım fakat değerlendirmelerde herhangi bir şey yapamıyorum.

İsteğiniz reddedildi.

Thread moved to Turkey Unban Section.

Last edited by WC3PROS; 7th May 2014 at 12:01 PM.
    . . . Eurobattle - European Warcraft III PVPGN Server . . .

Eurobattle - Hacks Moderator | Eurobattle - Global Operator

>>>>> Keep the server alive, donate to Eurobattle.net <<<<<

WC3PROS