Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 16 to 30 of 45

Thread: Buraya mı geçtik?

Registered User
    Quote Originally Posted by DreadfuL View Post
    Hangi emeğe önem veriyorlardı ki o içeriklere önem vereceklerdi? EB dies.
    sende haklısın ama dijital olarak yedeklerin saklanmaması durumu gerçekten büyük ayıp

hani diğer değerlere girmiyorum bile, iyidi güzeldi beraber büyüdük

TR Community Leader VII_OneGuarD's Avatar
    Oyun oynayacakları bot yok ki, niye tr kanalında dursunlar.

Turkey Community Manager WC3PROS's Avatar
    Blog Entries
    2
    Quote Originally Posted by VII_OneGuarD View Post
    Eğer igor doktora yedek felan aldırmadıysa forum tamamen silindi. Dün girdim baktım bütün dosyalar gitmiş. 10 lira maliyeti vardı, igor erinmiş ödemeye. Bana söylese ben öderdim, ben birazda o elini taşın altına koysun istedim ama kendisi herşeyin gitmesini önemsememiş. Sonuçta onun yetkileri duruyor, önemli olanda o sanırım.
    Hakan Igor serverla sadece senin ilgilendiğini söylemişti. Para yatırma konusu hiç önemli değil 10tl 20tl çikolata parası. Forumla kimsenin ilgilenmiyor olması ve üstüne bu tarz kapanmalardan dolayı eb forumuna geçtik. Şu anda kim aktif kim pasif bilmediğimizden sadece igorda yetki var. Sende kendi kendini emekli edince söyleyecek ve yapacak pek birşey kalmadı

Yakında türklerin oynaması için bir bot getirilecek ve lig mantığında işleyecek ve herkes oyun kurabilecek. Maksat kalan oyuncularımız boşta kalmasın.
    Last edited by WC3PROS; 16th November 2013 at 03:04 PM.
    . . . Eurobattle - European Warcraft III PVPGN Server . . .

Eurobattle - Hacks Moderator | Eurobattle - Global Operator

>>>>> Keep the server alive, donate to Eurobattle.net <<<<<

WC3PROS

Ben igora gerekli bütün bilgileri verdim. Onun için bütün şifreleri değiştirdim, nereye nasıl para yatırılıyor ne yapması gerektiğini yazdım. Sence bütün şifreler her şey bendeyken igora nasıl kızabilirim. Forum parası ödenmediği için kapandı. Hiç bir sorun yoktu aylardır.

Ki bot serverımızda hazırdı, parası ödense stefos 2 günde hallederdi. Onuda gösterdim söyledim.

Neyse sonuçta kalanların istediği çözüm buraya geçmekti zaten, istenen de oldu. Baksana hala sizin yerinizde olmak isteyen vizyonu geniş insanlar var, onlar olduğu sürecede siz zaten mutlu olursunuz sıkıntı yok =)

Registered User BorisPeace's Avatar
    O kadar çok yazdım sildim ki yazmamın asıl amacını unuttum :/

Açıkçası buraya taşınması iyi olmuş bence sitenin, ET bana son zamanlarda hastalığa yakalanmış bir site gibi geliyordu. Uzun süre acı içinde ölümle dansetmek yerine böyle bir değişik daha rahatlatıcı olur, hem de sitenin amacına uygun. Belki eskilerden sayılmayabilirim ama ortancalardanımdır heralde, anılarımız bizimle İskender (:

Ex TR Admin KeMCek's Avatar
    ET.Net kapanması bence kötü oldu her ne kadar Et.net çok sonradan keşfetsemde ortamı güzeldi :P

Turkey Community Manager WC3PROS's Avatar
    Blog Entries
    2
    Hakan cidden yetkisel egolar peşinde koştuğumu mu düşünüyorsun
    . . . Eurobattle - European Warcraft III PVPGN Server . . .

Eurobattle - Hacks Moderator | Eurobattle - Global Operator

>>>>> Keep the server alive, donate to Eurobattle.net <<<<<

WC3PROS

Benim kişisel kızgın olduğum kişi sen değilsin çoşkun. Ama genel itibari ile son dönem aktif görevlilerde hep server da bir şeyler yapma, orada nüfuzlu olma isteği hakimdi. Dota 1 bitmeden forumun ölmesi bu yüzden zaten.

Kimseyi suçlamıyorum bireysel olarak, eski dönemdeki görevliler kadar foruma değer katamadık. Hani adaletli olmuşuzdur, vicdan sahibiyizdir ama forumu içerik bakımından olduğundan yukarıya çok çıkaramadık. Bunun suçlusu bireysel olarak birisi olamaz, çünkü adam bulamadık.

Fakat dryas bu forumu bana emanet etti diyen birisi, her şeyin uçmasına nasıl göz yumuyor. Ne bileyim ya, madem bu kadar kolaydı niye 1 senedir şu forumu açık tutmak için kıçımı yırttım.

Öyle işte ya, kızgınım biraz. Satılmış gözün davası olmaz artık, napalım.

Registered User
    şimdi sorun şu ben eurotürkiyeye sadece muhabbet için giriyordum açıkcası eğer 10 tl gibi bir masraf yüzünden onca emek gittiyse çok yazık ama eğer kurtarılabilcekse kurtaralım zararın neresinden dönülürse kardır burası eb ye bağlı forum olarak kalabilir sadece forum olsun yeter bence muhabbet için

Registered User
    oneguarddan haberleri bekliyoruz yedekleri kurtarabilirse çok iyi olur

bir de benim resellerım var ücretsiz hosting sağlayabilirim

zaten her ay 30 lira ödüyorum

Registered User
    slm
    Igor kim adam lazımsa ben burdayım

Şirket silmiş dosyaları, doktora mesaj çektim onda varsa bişiler bir geri yükler bakarız.

Safelist Member
    Quote Originally Posted by VII_OneGuarD View Post
    Oyun oynayacakları bot yok ki, niye tr kanalında dursunlar.
    eskiden tr de 100 120 kişi varken oyun oynayacakları bot mu vardı kanalda sürekli bir muhabbet dönerdi herkes farklı telden çalardı kimileri cw arar kimileri birine leaver mh oyunlarınıza almayın diye bok atardı kanalda wisple oyuna adam çağırırlardı demek istediğim bu botla pek alakası yok

Registered User [SnX]LycOn's Avatar
    Üzüldüm, kimsenin de haberi yoktu herhalde o 10 liranın ödenmediğinden?
    Forum hastaydı, katkı yapıldı ya da yapılmadı bunların nedenleri sadece forumdaki yetkililer olamaz. 10 parçaya bölünmüş bir topluluk vardı son 3 yıldır.

Quote Originally Posted by TheNameJin View Post
    eskiden tr de 100 120 kişi varken oyun oynayacakları bot mu vardı kanalda sürekli bir muhabbet dönerdi herkes farklı telden çalardı kimileri cw arar kimileri birine leaver mh oyunlarınıza almayın diye bok atardı kanalda wisple oyuna adam çağırırlardı demek istediğim bu botla pek alakası yok
    İnsanlar bir şeye alıştıktan sonra eskiye dönmüyorlar. Dota 2 felan çıktı oyuncu sayısı azaldı ama kanalda hala 30-40 kişi vardı TD botundan oyun oynuodu, reklam felan yapıyorlardı. Botların hepsi kapanınca insanlar kanalda durmaz oldu. Zaten o senin dediğin muhabbet adamları biteli çok oldu.

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast