Results 1 to 4 of 4

Thread: unbann tota

bywarfare
    Guest

unbann tota

[URL]http://eurobattle.net/threads/193904-younas?p=1596233#post1596233[/URL]

[URL]http://eurobattle.net/threads/193904-younas[/URL]

nickim younas ve yine 3 ay ip ban aldım yemin ederim sinirim bozuldu artık,o kadar kolaymı banlatmak artık lütfen söyleyin,adam mh diyor geri kaçmış diyor ve banlatıyor 3 ay.hergün mh kullanıp hergün yeni acc alan birisi beni banlatıyor.( forumda icon,realdeal )

yahu sinirim allak bullak oldu. üstelik hostun kendisi mh kullanıp (youareevil) banlanmıyoken ona işlem yokken 1 pozisyondan banlamış tota- adlı mod.
    burdaki iş nasıl bir baştansavmazlık,mh dediği direk nasıl banlanır.oyunun diğer bölümlerine bakmıyor, 1 kere kule deflerken baseden dust alcaktım sanrım,barat tam atak yapıyomuş geri gitmişim heralde tamda hatırlamıyorum hergün birsürü oyun atıyorum.

lütfen bi ilgilenin.ingilizcem bu kadar derdimi anlatıcak kadar iyi değil.eu forumuna veriyor adam biliyor işini.bide benle uğraşan bir işsiz biri.
    görevlinin beni banlamasını hostu banlamadığına göre yüzdeyüz baştansavma olarak yorumluyorum.host dediğim yukarda yazdığım icon realdeal adlı kişi işte.lanet olsun ona.

[URL]http://lagabuse.com/stats/player/1/younas[/URL]

registered user
    Selam, daha önce oyununu izlediğimde Mh şüphesine varmıştım fakat sadece not düştüm. Tamamen mh olduğunu düşünseydim ben locklardım. Başka bir bilgi de; daha önceki bir çok accountun da maphackten banlanmış. Neyse ToTa ya da başka bir mod tekrar kontrol edecektir. Kolay gelsin.

Hi, while I was watching the game I was being suspected on you as MH but I just left the remark. If i think u are mh, i was lock immediately. Another information; your previous many accounts have been already banned because of using maphack.. Nvm Tota or another mod will check that. Good luck
    Last edited by br0nx; 11th August 2013 at 04:00 PM.
    Relax, I'm Here

bywarfare
    Guest
    prefixde tota yoktu.daha önceki accountlar hepsi banlı 3 ay ip ban sabıkam var doğrudur.
    notedi haketmedim düşüncesindeyim sıfır mh kullanımı ile oynuyorum hertürlü yemini edebilirim,ediyorumda.inanmak zorundada değilsiniz elbet ama 1 pozisyon yüzünden bana mh denilemez.bundan önceki notedinde sinyal atan birine uymuştum.ordada kullanmıyordum noted yedim ama.ama şu son olan olay tr forumunda bilinir icon adlı kişi mhnin yaratıcısı bile denilebilir o derece bi user.o banlanmıyoken ben banlanıyorum,hakkımı arıyorum doğal olarak.iyi günler bronx

please Examine all of the game's tota...

Honored Legend ToTa-'s Avatar
    Blog Entries
    1
    You are maphacker and you won't be unbanned.
    Next your post here will lead to forum ban