Page 160 of 164 FirstFirst ... 60 110 150 158 159 160 161 162 ... LastLast
Results 2,386 to 2,400 of 2455

Thread: [Grafika ZoNE]

  1. #2386
    [bGm]d0NiCzk4
    Guest
    kiedy bedzie to bedzie, sami i tak nie umiemy zrobic to nie bedziemy narzucac nikomu; ale pewnie ze im szybciej tym lepiej; czesc

  2. #2387
    webmaster~~ Harpoon's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    1,715
    Quote Originally Posted by [bGm]d0NiCzk4 View Post
    kiedy bedzie to bedzie, sami i tak nie umiemy zrobic to nie bedziemy narzucac nikomu; ale pewnie ze im szybciej tym lepiej; czesc
    ale mnie chodzi do kiedy mialbym czas, bo chwilowo nie ma mnie w zasadzie do domu, gdize mam sprzet na ktorym pracuje. pytam, bo w domu bede prawdopodobnie dopiero kolo 10 sierpnia.

  3. #2388
    Filc
    Guest

    prosze o pomoc

    witam.
    prosze was grafikow o obrobke dwoch zdjec. Przedstawiaja one moj samochod, potrzebuje po prostu umiescic moje auto na jakims ladnym krajobrazie, o to zdjecia:

    [url]http://img262.imageshack.us/my.php?image=imgp1441cn0.jpg[/url]

    [url]http://img257.imageshack.us/my.php?image=imgp1442kj6.jpg[/url]


    pozdro, bede bardzo wdzieczny i postaram sie odwdzieczyc.

  4. #2389
    Graphic Designer adek's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Poland / Lubin
    Age
    35
    Posts
    2,917
    projekt skonczony na jeden z konkursow

    render by tofiq

  5. #2390
    webmaster~~ Harpoon's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    1,715
    Quote Originally Posted by adek View Post
    projekt skonczony na jeden z konkursow

    render by tofiq
    hmmm....

    ladne kolory i ogolnie kompozycja. tyle, ze co to w zasadzie jest? jakas abstrakcja jak rozumiem.

    minusem dla mnie jest pattern i troche mi podoba mi sie rozmiar - proporcja znaczy sie. projekt jest DLA MNIE za szeroki w stosunku wysokosci. niby nic, ale dla mnie cos to jednak znaczy.

    tutaj moja nowa pracka. stronka ver.2

  6. #2391
    Płonąca Pięść
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Away from fan Girls
    Posts
    2,280
    Harpoon, jesli mozesz napisz - czy jesli robisz stronke, robic sam lay czy przy okazji ja kodujesz? ;] Z gory dzieki

  7. #2392
    webmaster~~ Harpoon's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    1,715
    Quote Originally Posted by Kiel View Post
    Harpoon, jesli mozesz napisz - czy jesli robisz stronke, robic sam lay czy przy okazji ja kodujesz? ;] Z gory dzieki
    generalnie jesli sie chcesz tym zajac, to naucz sie kodowac, bo wtedy wiesz co i jak powinno sie znajdowac na stronie zeby to sie DALO wykodowac. chodzi mi tu o tlo jak i np. o polaczenie obrazkow i napisow.

    czasem jest tak ze robisz stronke i wrzucasz wszystko tak jak Ci sie podoba, niezastanawiajac nad tym, ze mozesz miec pozniej spory problem z wykodowaniem.

    ja na poczatku kodowalem sobie stronki do wersji "surowej" wlasnie po to, zeby pozniej nie miec takich problemow.

  8. #2393
    Płonąca Pięść
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Away from fan Girls
    Posts
    2,280
    Ogolnie to raczej wiem co da sie zakodowac czy nie - tzn. podstawowa wiedze mam, ale znacznie bardziej wole robic grafike (co sprawia mi przyjemnosc) niz babrac sie z kodem (co jest juz troszke nudne :P), a ciekawilo mnie czy tworcy layow je od razu programuja czy tez zajmuja sie tym glownie inne osoby Dzieki za odpowiedz

  9. #2394
    firez-tm
    Guest
    hey prosilem was o logo clanu KKnD pls zrobcie to

  10. #2395
    Harpagan_THC
    Guest

    ..

    i jak ci sie podoba?

  11. #2396
    Graphic Designer adek's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Poland / Lubin
    Age
    35
    Posts
    2,917
    jak dla mnie logo wypas tylko literka N miala byc mala

  12. #2397
    firez-tm
    Guest
    ... imo full wypas

  13. #2398
    webmaster~~ Harpoon's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    1,715
    Quote Originally Posted by Kiel View Post
    Ogolnie to raczej wiem co da sie zakodowac czy nie - tzn. podstawowa wiedze mam, ale znacznie bardziej wole robic grafike (co sprawia mi przyjemnosc) niz babrac sie z kodem (co jest juz troszke nudne :P), a ciekawilo mnie czy tworcy layow je od razu programuja czy tez zajmuja sie tym glownie inne osoby Dzieki za odpowiedz
    no to moze tak: jak zwykle nie koduje czegos cos robie, dlatego ze, owszem takze mi sie nie chce. jezeli robie sobie jakis lay dla potrenowania etc, to go ofc nie koduje, bo mnie sie nie chce

    co innego jesli robie strone na zlecenie, wtedy najpierw robie lay, klient zatwierdza, pozniej ew. koduje.

    jednak mysle ze powinnies przynajmniej kilka lay`i pociac, bo czasem cos co wydaje sie latwe do wykodowania, wcale takie nie musi byc.

  14. #2399
    Płonąca Pięść
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Away from fan Girls
    Posts
    2,280
    A jesli mozesz powiedz mi jeszcze w czym kodujesz kiedy to robisz? Sam HTML czy cos jeszcze?

    PS Pytam dlatego ze widzialem kilka fajnych efektow na Twoich stronach i nie wiem czym to kodowales :P
    Last edited by Kiel; 31st July 2007 at 03:54 PM.

  15. #2400
    Naddar
    Guest
    Harpoon wszystki cudnie
    ale ta czcionka na samym dole mnie rozjebala :|

Page 160 of 164 FirstFirst ... 60 110 150 158 159 160 161 162 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates