Page 105 of 164 FirstFirst ... 5 55 95 103 104 105 106 107 115 155 ... LastLast
Results 1,561 to 1,575 of 2455

Thread: [Grafika ZoNE]

  1. #1561
    Registered User NerII's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Krotoszyn
    Age
    32
    Posts
    1,044
    mam nadzieje ze nie zbanujecie mnie ze nabilem o 1 posta wiecej :P


  2. #1562
    Mistiq[pl]
    Guest
    thx ^^

  3. #1563
    TP_MoonStar Personal Slave ;* FeniX`cK's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Poland / Kielce
    Age
    33
    Posts
    511
    NerII napisał(a)

    a na stronie bym wywalil ten skin subsilver tragicznie on wyglada z logiem z tlem z zegrarem a juz nie wspomne o tym palacym sie mieczu
    a kto ci kaze go brac ? on jest oryginalny i zapomnialem usunac bo jak bym usunol wczesniej to by mi sie forum posypalo ;] (zreszta teraz tez sie boje;p )

    @Harpoon Jest ich w huj wiem! Ale jakie one hujowe to mnie az glowa boli... dales jakis ten 60free.ovh cos tam ... niby taki mial byc fajny... wzucilem forum i nie widzi url i ni huja sie upiera przy tym ze tego tam nie ma jak jest... wogule zamulony ten serv jak nieszczescie... lycos gdyby nie ta reklama bylby najlepszy moim zdaniem. Szybki, w miare pojemny z duza baza MySql. Podobno da sie jakos pozbyc tej reklamy ale do tego jeszcze nie doszedlem ;]
    Proud member of Bos clan.

  4. #1564
    webmaster~~ Harpoon's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    1,715
    --=FeNiX[cK]=-- napisał(a)
    a kto ci kaze go brac ? on jest oryginalny i zapomnialem usunac bo jak bym usunol wczesniej to by mi sie forum posypalo ;] (zreszta teraz tez sie boje;p )

    @Harpoon Jest ich w huj wiem! Ale jakie one hujowe to mnie az glowa boli... dales jakis ten 60free.ovh cos tam ... niby taki mial byc fajny... wzucilem forum i nie widzi url i ni huja sie upiera przy tym ze tego tam nie ma jak jest... wogule zamulony ten serv jak nieszczescie... lycos gdyby nie ta reklama bylby najlepszy moim zdaniem. Szybki, w miare pojemny z duza baza MySql. Podobno da sie jakos pozbyc tej reklamy ale do tego jeszcze nie doszedlem ;]
    lol zaamulony ? zobacz jak moja stronka chula...
    poza tym niedzialal bo napewno cos sie skonfigurowales albo cos, poza tym jest naprawde w brut dobrych darmowych serverow, no ale jak sie nie chce szukac to gl hf gg no re z to reklamka;p

  5. #1565
    RAFpl
    Guest
    --=FeNiX[cK]=-- napisał(a)
    a kto ci kaze go brac ? on jest oryginalny i zapomnialem usunac bo jak bym usunol wczesniej to by mi sie forum posypalo ;] (zreszta teraz tez sie boje;p )

    @Harpoon Jest ich w huj wiem! Ale jakie one hujowe to mnie az glowa boli... dales jakis ten 60free.ovh cos tam ... niby taki mial byc fajny... wzucilem forum i nie widzi url i ni huja sie upiera przy tym ze tego tam nie ma jak jest... wogule zamulony ten serv jak nieszczescie... lycos gdyby nie ta reklama bylby najlepszy moim zdaniem. Szybki, w miare pojemny z duza baza MySql. Podobno da sie jakos pozbyc tej reklamy ale do tego jeszcze nie doszedlem ;]
    Da się usunąć reklame, ale za to mogą Ci skasować konto. Już kilku zostało tak rozjechanych. A przy okazji na Lycosie występuje błąd 503 ISE jeśli używasz forum phpbb. Związany jest on z zaznaczeniem opcji "powiadom o odpowiedzi" przez użytkownika, of course da się to obejść ;]

  6. #1566
    Graphic Designer adek's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Poland / Lubin
    Age
    35
    Posts
    2,917
    taa ta reklama jest cholernie wqrwiajaca...a co do stronki to ja bym troche pozmienial ale moze byc...dla newbie stronka wydaje sie cool


    edit: jest tu na forum kilka osob bawiacyh sie grafika i tworzacych bardziej powaznie to moze jakis konkursik zrobimy zeby warsztaty podniesc?...moze jakas bitwa sigow ...co wy na to ?
    Last edited by adek; 9th January 2006 at 09:41 PM.

  7. #1567
    Naddar
    Guest
    sigow? lepiej czegos wiekszego xD

  8. #1568
    Registered User Xeran's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Polska (Gryfino)
    Age
    35
    Posts
    102
    tak bitwa na temat sigow o ktory wczesniej prosilem
    � I am fighting for Clan Bos GLORY!!! �



    (\_/)
    (O.o)
    (> <) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to Xpam domination.

  9. #1569
    TP_MoonStar Personal Slave ;* FeniX`cK's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Poland / Kielce
    Age
    33
    Posts
    511
    troszke mi sie nie chce ;p ale jesli juz to jakies zasady? tylko ps czy mozna uzywac gotowych artow ? ;p
    Proud member of Bos clan.

  10. #1570
    Graphic Designer adek's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Poland / Lubin
    Age
    35
    Posts
    2,917
    nie Nash wieksyz rzeczy nie...co bitwa na tapetki bez przesady ...a Fenix zasay sa mniej wiecej takie:

    - ktos zuca pomysl (np mowi ze robimy siga na temat : mroczne)
    - potem zuca termin (np do konca tygodnia)
    - potem wali rozmiary (np 400x200 ale bez przesady z romiarami szczegolnie do Nasha )
    - potem robisz i wzuczasz na forum
    - potem sie bedzie oceniac
    - potem nagroda to satyksfakcja

    gotowych artow tzn co masz na mysli ?...gotowe postcie z gier ?...mozna chyba ze sam zrobisz ...ale bez przesady tez z uzywanie np tla z jednego arta a postaci z drugiej

    wiec co wy na to ?

    btw sry za potem ale jakos tak fajnie mi sie to pisalo

  11. #1571
    Witcher Winch2006's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Krolestwo Niebieskie ( Nowa Wieś )
    Age
    35
    Posts
    680
    sig na temat warcraft

    do konca tygodnia... rozmiary max 500*200

    co wy na to?
    -----------------------------------
    Winch2005 // Winchester // Bleik2004 // Polkovnik_Bleik

    Triumph is the prize of our fight, for surviving
    Triumph is the nature of our blood, blood still running
    Triumph the fulfillment of our dreams, winning battles
    Triumph our god and our hope, for surviving

  12. #1572
    Trooper
    Guest
    Mistiq[pl] napisał(a)
    mam prosbe moglby mi ktos tegoscreena do wielkkosci awatara zmienic ? bo aktualnie photoshopa nie mam ;/ z gory dzienx

    w pancie tez mozna , tylko trzeba byc pro ~~



    PROSZE PO RAZ OSTATNI ZROBCIE MI SYGNATURKE T_T

  13. #1573
    Graphic Designer adek's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Poland / Lubin
    Age
    35
    Posts
    2,917
    Winch2006 napisał(a)
    sig na temat warcraft

    do konca tygodnia... rozmiary max 500*200

    co wy na to?
    ja sie pisze ale nie wiem czy sie wyrobie...ale postaram sie bo jutro ostatni dzien do szkoly (w piatek juz sobie ferie zaczynam wiec bede mial czas na zrobienie)...mam nadzieje ze ty Winch tez bierzesz udzial ?


    zrob sobie trooper sam w paincie najlepiej ...PROSZE PO RAZ OSTATNI ZROBCIE MI SYGNATURKE T_T....lol...jaki ton...po raz ostatni haha

  14. #1574
    Registered User kalebu's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    LuBiN DownSlask
    Age
    36
    Posts
    359
    Sig.. hmmm /.... bleee neee ;[
    Einstein - umarl... Newton - nie zyje.... i ja sie kurde cos zle czuje...

  15. #1575
    webmaster~~ Harpoon's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    1,715
    Winch2006 napisał(a)


    do konca tygodnia... rozmiary max 500*200

    co wy na to?
    za duzy

Page 105 of 164 FirstFirst ... 5 55 95 103 104 105 106 107 115 155 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates