Results 1 to 6 of 6

Thread: ban _Dillinger + Sentinel

  1. #1
    Registered User Regee's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania
    Posts
    122

    ban _Dillinger + Sentinel

    _Dillinger , dupa 60 de mintue de injurii aduse la adresa tuturor , anti-joc (gen. lh la ancienti sa nu cresc , luat cheese cand esti full hp si mana , dat cheese si apoi luat aegis etc) + rapier facut si dat echipei adverse ca sa pierdem (desi aveam mega mega pe toate partile) .
    Si echipei Sentinel ptr bd . Tronul nostu avea vreo 300 hp au venit fara crepi si au tras toti in el , crepii nostri fiind in baza la ei . Pe RO inca exista bd si se baneaza , so .. va rog uitati-va la replay`ul atasat , si uite si linkul de la joc : [url]http://ro-dota.com/gamestats.php?id=1006[/url]
    Attached Files Attached Files

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Bucuresti
    Age
    34
    Posts
    17
    si-au batut joc de o ora jucata, ruptul de tuskar si ceilalti ca nu stiu sa piarda, pe urma faceau gura pe main ca aveau creepi in baza, dar cine va verifica ca vedea ca nu aveau. merita toti ban inclusiv tuskar pt antijoc, app, dillinger se lauda ca are 3 conturi, nu ar strica o verificare si la ala

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Constanta
    Posts
    25
    daca tronu nostru avea 300 hp si aveati mega pe toate partile...cum kkt de nu a-ti castigat? uitati-va ma bine la replay chiorilor...eu cu tide eram in baza la def. Si din cate am vazut pe replay...creepi intrasera in baza...uitati-va si voi
    Last edited by slouboz; 25th February 2013 at 01:24 PM.

  4. #4
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    _Dillinger , dupa 60 de mintue de injurii aduse la adresa tuturor
    Nu exista 1 care nu a injurat.Toti ati schimbat mame,bunici surori intre voi.Morti stramosi si etc.
    Deci m-am uitat pe tot chatlogul si vreau sa spun cerere respinsa.
    nti-joc (gen. lh la ancienti sa nu cresc , luat cheese cand esti full hp si mana , dat cheese si apoi luat aegis etc)
    Ai facut echipa cu niste baieti din team (nu dau nume) si v-ati pus toti contra lui.Hmm mai doresti sa iti lase si farm.

    Mai era si pe acolo ceva cand tu spui ceva de genu "bogdan daca nu ii scoti share ies din joc".Asta nu e antijoc?Esti Ceausescu tu

    Cerere respinsa.
    Last edited by Mitix; 25th February 2013 at 05:47 PM.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  5. #5
    New User
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    baia mare
    Age
    40
    Posts
    1
    nu a fost bd rege...m-am uitat la tot replay-ul interesant meci...
    P.S.1:a injurat exagerat de mult dilinger,a fost provocat dar oricum a fost cu mult peste masura...
    P.S.2:CEL MAI PROST NAIX CARE L-AM VAZUT VREODATA...(nu m-am putut abtine fiind eroul meu preferat)

    ce mai faci regino apropo?ti-am lasat si pm:P

  6. #6
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Cerere respinsa.
    Inseamna stop spam.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates