Results 1 to 3 of 3

Thread: unban dau2do

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Bucuresti
    Age
    34
    Posts
    17

    unban dau2do

    stiu ca begformercy nu ma sufera, dar aseara intr-un joc mi s-a blocat calculatorul de 2 ori (aproximativ un minut de fiecare data) pana spre sfarsitul jocului cand sparsesem si mid si jos si s-a blocat iar. nu am dat restart la pc deoarece stiam ca imi va da automat disconect. l-am lasat in speranta ca vor termina repede ai mei, dar nu a fost asa, si am primit ban pt afk. nici nu stiu daca au trecut acele 5 minute sau a fost doar ura lui beg pt mine. se poate vedea si pe reply in primele 2 minute cum a fost blocat, si cam in mijlocul jocului la un push pe mid la fel, si chiar ma certam cu ei ca nu intelegeau ca mi se bloca pc, mi se dusese eroul cu autoatack la ceilalti in baza si ma certau toti, desi nu intelegeau treaba. macar sa stiu cat timp voi sta asa daca nu se scoate, dar sa se si stie ca inafara de un warn, de cand joc aici nu am luat niciodata ban pentru nimic.

    [url]http://www.ro-dota.com/gamestats.php?id=623[/url]

    in min 5 poti observa ca deja aveam probleme, iesisem in windows pt ca auzeam doar sunet si imaginea se misca odata la 5-10 secunde
    in min 35, faza cand m-am trezit mort pt ca se blocase 2 minute de tot si mi se auzea la pc un sunet continuu, o bazaiala,
    la sfarsit am facut push si s-a spart si s-a rupt filmul de tot, am dat rr la pc dupa cateva minute bune.
    Last edited by dau2do; 14th February 2013 at 05:07 PM.

  2. #2
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    ok si replay?
    Da-mi link de pe ro-dota.com.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  3. #3
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    debanat
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates