Results 1 to 9 of 9

Thread: Cerere ban Luti

  1. #1
    Fighting Dreamer MailMan's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    537

    Cerere ban Luti

    Numele jucatorului: Luti
    Motivul: prea ratat ptr. chall
    Descriptie: auto-atac cu lich pe tri, cumpara recipe de fly dupa ce luase celalalt support deja, ii zic sa faca meka de la inceput, el isi ia booster. Dar asta se intampla des la noobi, nu-i faceam post daca nu dadea la 3 coechipieri ignore si nu incepea cu !ff din 2 in 2 min. (+ ce mai comenta ca un ratat, urasc cand se intampla asta la chall, daca e sa pierd macar sa nu-mi fac nervi cand o fac cu genul asta de playeri).
    Informatii suplimentare: Ma tot plangeam ca joaca lumea numai pub, ei bine m-am lecuit, sa stea drq toti puberii la pub, nu mai e speranta sa-i poti face p-astia sa inteleaga jocul asta altfel decat "pub way" (ceea ce include multe lucruri).
    Replay:
    [url]http://www.ro-dota.com/gamestats.php?id=624[/url]

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Age
    34
    Posts
    27
    supp! ban sa se invete minte sa nu mai strice jocu la altii

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    iasi
    Age
    34
    Posts
    49
    ce ai patit ma prostule ce recipe de fly ca am luat ward la cd incompetentule tie iti este ciuda ca ai luat bataie sa se uite un admin la replay sa vada daca eu nu am jucat corect supp.....asa ca nu o mai suge mail....incepusem cu ff ca ei se plimbau pe harta si jos void era free farm.....am vazut ca fac semne de 3 ori am dat tp sa fac def de 3 ori am murit am vazut ca joaca fiecare pt el am dat si eu ig la toti .....si am jucat mai departe pana sau convins prostii satului ca e de ff

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Age
    34
    Posts
    27
    taci ma ca era un recipe si ai mai luat si tu unu nu mai contrazice lumea !!! sa se uite la replay sa vada halal supp ce esti

  5. #5
    Registered User Corristo's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Age
    34
    Posts
    127
    Stai ba nene la un moment!

    ''Ma tot plangeam ca joaca lumea numai pub, ei bine m-am lecuit, sa stea drq toti puberii la pub, nu mai e speranta sa-i poti face p-astia sa inteleaga jocul asta altfel decat "pub way" (ceea ce include multe lucruri).''

    Vrei sa zici,ca toti care joaca pub sunt nubi? Suntem o gramada de jucatori buni,care joaca pt fun,si nu ca sa zica un asa numit ''capitan'' ce sa luam,si ce sa facem.
    Asta nu inseamna ca si suntem nubi.So plz...renunta la ultima idee.
    Last edited by Corristo; 13th February 2013 at 06:37 PM.

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    iasi
    Age
    34
    Posts
    49
    ba ratatule eu am facut cioara mare si numai eu am luat warduri ce recipe sa fie de fly bou draq bucifal pl...

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Bucuresti
    Age
    31
    Posts
    143
    Dar sa va exprimati punctul de vedere fara epitete nu se poate?

  8. #8
    registered user -Black-'s Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    RO
    Posts
    336
    se alinta )

  9. #9
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Gata distractia,am venit.

    LutI o zi ban(AR MERGE 2 HMM).Poti fi cel mai pro support,nu dai ignore la toata echipa,pt k atunci nu mai esti cel mai bun support. (limba romana varza).
    SO THREAD CLOSED.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates