Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 19

Thread: Faith

  1. #1
    Redemption BoyKa's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    31
    Posts
    274

    Faith

    [url]http://www.ro-dota.com/gamestats.php?id=2905[/url]

    Nu ma intereseaza prea mult daca pateste ceva pentru injurii (sau ma rog,daca pateste ceva pentru orice).
    Aveam doar o curiozitate.
    Daca te folosesti de un player care foloseste mh(sa iti zica unde sunt runele,wardurile,playeri,etc)nu este ca si cum a folosii chiar tu mh?
    Dupa ce "se uda" putin cand il presez cu chestia asta recunoaste ca i sar fii zis unde sunt 2 rune.
    Nu prea`mi pasa mult de chestia asta,dar ca idee nu s-a intamplat doar intr-un singur joc.
    PS : Pentru cei interesati puteti citii conversatia mea cu faith de la sfarsitul jocului.
    (14:30) b0rn2kill: deci SUNT UN RUPT
    (14:31) b0rn2kill: FMMMMMMM DE DOTA
    (14:36) b0rn2kill: DUPA 8 ANI DE DOTA

    (14:38) ^bLaZiNg^DuCk^: coaie mai tre 400
    (14:40) b0rn2kill: AFLU CA REGENEREAZA SI MANA
    (14:45) b0rn2kill: FMM DE LOGURILE PIZDII

    (14:46) drG-: )

    (22:54) b0rn2kill: !ban b0rn2kill FMMMMMMMMMM DE SPART
    (22:54) .Jerry.: b0rn2kill banned.


    Era vorba de ulti lu` Alche


  2. #2
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Merge nu parseru.


    Daca te folosesti de un player care foloseste mh(sa iti zica unde sunt runele,wardurile,playeri,etc)nu este ca si cum a folosii chiar tu mh?
    Ba da.In consecinta va avea lvl 0 daca ceea ce spui tu este adevarat
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    chicago
    Age
    41
    Posts
    69
    Daca e adevarat ce zice crbl, faith va avea lvl 0 si va pierde pozitziile in top. Premiul va fi acordat urmatoarei persoane din lista. Josnic...

  4. #4
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania,Oradea
    Posts
    1,057
    sa fie clar, puteti sa il intrebati pe orzik, nu ma folosesc de nici un mh, am in total 3 meciuri fix cu orzik , din care fara sa il fi intrebat io , mi-a spus unde e runa de 2 ori, in al 3 meci , presupun ca ieri sau alaltaieri dupa care a luat ban si a nu am mai jucat cu el, nu am nevoie de mh sau nush cand ma pot juca cu stack , nu sunt genul de persoana. Iar daca o luam ad literarum , nu i-am cerut sa-mi zica , e ca si cum ar veni cineva cu contul "ba dute sus ca e dd", fara sa il fi intrebat nimic .
    puteti sa va uitati peste jocurile mele si o sa vedeti de cate ori am mers direct la runa etc, iar crbl baiatule , prin faptu ca pierzi in pub si e vai de tine, nu-i nevoie sa vii cu chestii de genul penibile, stie lumea ca esti praf.
    Iar ca idee, daca vreti sa-mi dat lvl 0, etc no problem, your business, dar macar stiu ca nu am facut nimic ce contravine regulamentului, inclusiv chestia cu mh-ul - sau sa am pe cienva cu mh sa-mi zica .
    Last edited by Immortal.Dani; 29th January 2013 at 08:25 PM.
    Originaly Posted by Lemnyshor (Lemn).
    Cel mai probabil daca ma injura careva o sa fac dagon si o sa-i fur toate fragurile pana isi taie venele. (Disclaimer: nu pot fi tinut responsabil pentru eventualele sinucideri ale jucatorilor romani si nu am am niciun contract activ cu posturile de televiziune.

  5. #5
    Redemption BoyKa's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    31
    Posts
    274
    Quote Originally Posted by Mitix View Post
    Merge nu parseru.




    Ba da.In consecinta va avea lvl 0 daca ceea ce spui tu este adevarat
    Pai ceea ce spun e adevarat,si nu de 2 ori cum spune faith.Pot spune asta foarte sigur,pentru ca ma avea si pe mn la /f.
    Cu parser nu ai cum sa vezi ce vorbesc ei prin /w .

    Nu te mai ataca coitze asa,ca tu esti singuru care joaca pentru 50$.Ti-a taiat mamica portzia la ciorba?
    Edit:Initial nu vroiam sa postez asta,la cati playeri joaca cu mh chiar nu imi pasa,dar omul mai si sufera aiurea pe deasupra cand stie ca face ce face.Ah,dovada ca joci pentru bani ar fii bd-ul nesimtit care il puneai pe tovarasul tau sa faca,cand i-a dat tecuci kick.
    Last edited by BoyKa; 29th January 2013 at 09:03 PM.
    (14:30) b0rn2kill: deci SUNT UN RUPT
    (14:31) b0rn2kill: FMMMMMMM DE DOTA
    (14:36) b0rn2kill: DUPA 8 ANI DE DOTA

    (14:38) ^bLaZiNg^DuCk^: coaie mai tre 400
    (14:40) b0rn2kill: AFLU CA REGENEREAZA SI MANA
    (14:45) b0rn2kill: FMM DE LOGURILE PIZDII

    (14:46) drG-: )

    (22:54) b0rn2kill: !ban b0rn2kill FMMMMMMMMMM DE SPART
    (22:54) .Jerry.: b0rn2kill banned.


    Era vorba de ulti lu` Alche


  6. #6
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Adica voi ii lasati pe maphackeri sa joace aici , si el le zice "vezi ca e runa sus" , "date back ca iei gank" ....pot fii considerate si presupuneri. De ce nu au ban si ii lasati in mod voluntar sa joace aici?Va plac situatiile create?
    Ce vina ar avea el?Am jucat si eu cu orzyk , mi-a zis si mie fara sa ii cer unde sunt runele , cand sa ma dau back , cu toate ca l-am rugat sa scoata mh cand joaca cu mine.Asta inseamna ca imi dati si mie lvl 0?
    Ce ne facem daca vreun maphacker ( oricare ar fii el nu vad de ce ar fii diferenta intre maphackeri ) a jucat cu windy si a zis "date b ca iei gank" ...sau cu rap ...
    primesc si ei lvl 0?
    Pai pula mea...dati premiul lui tibi--sor in cazul asta .
    Singurul caz unde faith sau oricare dintre noi ar/am merita lvl 0 este cand ne-am folosit de maphacker in mod voit....gen "coaie sa-mi zici cand iau gank"
    "spune-mi unde e runa cand apare" ...etc
    P.S crbl coaie faith joaca pt bani pentru ca stie ca are o sansa , pe cand tu nici macar nu incerci.Daca incepi sa zici "daca as fii la fel de bun ca el si tot nu as juca pt bani " ai fii ipocrit stii nu?
    Last edited by b0rn2kill; 29th January 2013 at 09:10 PM.

  7. #7
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Citesc mai diseara toata drama de aici dar
    Daca te folosesti de un player care foloseste mh(sa iti zica unde sunt runele,wardurile,playeri,etc)nu este ca si cum a folosii chiar tu mh?
    Gen:Ba orzyk spune si mie unde e runa
    Orzyk:Pings top river intre crengi se afla o runa DD.
    Gen:....


    Sau daca stii k "X" are mh poti anunta unu din moderatori,cum a facut crbl aici.Sau il lasi sa joace cu mh atata timp cat joaca cu tine in team?

    n fine.Ramane sa ma uit.Keep u posted
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  8. #8
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Daca te folosesti in mod voluntar da go lvl 0. Dar daca iti spune el fara sa ii ceri tu?Eu de multe ori am jucat cu orzyk si ulterior am aflat ca el era.
    Dar nu inteleg de ce nu dati ban sa nu poata sa intre.Va place situatia creata?

  9. #9
    Redemption BoyKa's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    31
    Posts
    274
    Quote Originally Posted by b0rn2kill View Post
    Adica voi ii lasati pe maphackeri sa joace aici , si el le zice "vezi ca e runa sus" , "date back ca iei gank" ....pot fii considerate si presupuneri. De ce nu au ban si ii lasati in mod voluntar sa joace aici?Va plac situatiile create?
    Ce vina ar avea el?Am jucat si eu cu orzyk , mi-a zis si mie fara sa ii cer unde sunt runele , cand sa ma dau back , cu toate ca l-am rugat sa scoata mh cand joaca cu mine.Asta inseamna ca imi dati si mie lvl 0?
    Ce ne facem daca vreun maphacker ( oricare ar fii el nu vad de ce ar fii diferenta intre maphackeri ) a jucat cu windy si a zis "date b ca iei gank" ...sau cu rap ...
    primesc si ei lvl 0?
    Pai pula mea...dati premiul lui tibi--sor in cazul asta .
    Singurul caz unde faith sau oricare dintre noi ar/am merita lvl 0 este cand ne-am folosit de maphacker in mod voit....gen "coaie sa-mi zici cand iau gank"
    "spune-mi unde e runa cand apare" ...etc
    P.S crbl coaie faith joaca pt bani pentru ca stie ca are o sansa , pe cand tu nici macar nu incerci.Daca incepi sa zici "daca as fii la fel de bun ca el si tot nu as juca pt bani " ai fii ipocrit stii nu?

    Cred ca il iubesti ceva pe faith de ii iei cu atata drag apararea.Ma rog,vroiam sa iti zic,inainte de a ma duce la somn,cum am zis si in postul anterior ca nu imi pasa daca ia demote,ban,lvl 0/1/20.Si da,poate daca eram de nivelul lui as fi incercat sa iau premiul,dar crede-ma ca nu ma coboram atat de jos cum face el (amintesc de faza cu bd-ul).
    Si pentru aia mai perspicace,de ce in aproape fiecare joc creat de mid este cate un "new player" care rupe harta?
    Ma born,te rog nu te mai baga daca nu cunosti toate detaliile.
    (14:30) b0rn2kill: deci SUNT UN RUPT
    (14:31) b0rn2kill: FMMMMMMM DE DOTA
    (14:36) b0rn2kill: DUPA 8 ANI DE DOTA

    (14:38) ^bLaZiNg^DuCk^: coaie mai tre 400
    (14:40) b0rn2kill: AFLU CA REGENEREAZA SI MANA
    (14:45) b0rn2kill: FMM DE LOGURILE PIZDII

    (14:46) drG-: )

    (22:54) b0rn2kill: !ban b0rn2kill FMMMMMMMMMM DE SPART
    (22:54) .Jerry.: b0rn2kill banned.


    Era vorba de ulti lu` Alche


  10. #10
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Pai de unde sa cunosc toate detaliile daca nu sunt toate expuse?
    Da il iubesc pe faith enorm si voiam pe aceasta cale sa fac publice sentimentele mele fata de el.Sper doar sa ma iubeasca si el cum il iubesc eu.
    Hidden Text click here to show

  11. #11
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Posteaza printurile alea trei de care ziceai in joc, si da-mi si link la replay-urile in care se intampla toata treaba. Nu putem merge pe presupuneri ,avand in vedere ca o sa fie afectat topul.

  12. #12
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Eu stiu doar atat si oricine poate confirma asta doar ca e greu de dovedit.
    Faith stia dinainte sa dea start ce conturi are orzik si a ales sa joace cu el chiar daca nu s-a folosit faith de mh ul lui orzik dar simplul fapt ca a lasat in echipa cu el un maphacker de buna voie stiind cine e ar trebui sa fie destul de urat si luate masuri gen I'm just saying

  13. #13
    Fighting Dreamer MailMan's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    537
    Ba, va rog eu, nu mai vorbiti doar fiindca aveti ceva cu faith. Va garantez eu ca nu i-a cerut el nimic lui edel si nici nu cred ca stia ca e el... pur si simplu omul a intrat in jocurile lui, avea sd f bun de la meciurile anterioare (da, ptr ca juca cu mh, si nu e nici slab la dota) iar faith l-a lasat. Edel n-are absolut nicio treaba cu faith, el da whisper la fazele cu runele sau la gang pur si simplu ptr. ca vrea sa castige el jocul, nu ca i-ar cere/ar vrea careva asta, repet, e o absurditate sa spui ca s-a folosit omul asta de el ca sa castige. Da-o in plm de treaba, s-a chinuit atat sa faca punctele alea ca sa veniti acum sa-l amenintati cu lvl 0 mai mult "ca sa va bateti pula de el", mie asa mi se pare. Vorba lui, dati-i drq lvl 0 pe nimic pana la urma (cn ar putea sa va opreasca ?! ) sau nu-i mai dati niciun ban, si asa windy e, in fond, cel care da banii. Chestia e ca mi se pare lipsa de bun simt (pe faith acu' ceva timp nu-l suportam deloc-inteleg, implicit, d c are lumea ceva cu el-, acu' mi-e cam indiferent sincer sa fiu, insa mi se pare ca va cam bateti joc de el si pe deasupra mai si exagerati cu "acuzele", venind numai cu argumentu' "stiu eu 123278 de faze")...
    As usual, just saying...

  14. #14
    Registered User
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Galati
    Posts
    12
    Personal sunt impotriva oricarui avantaj ilegal gen MH sau ajutor de MH... dar hai sa fim sinceri, omu are sute de jocuri si nu e vreo petarda.. s-o fi intamplat (poate) ce spune CRBL, de 2-3 ori... hai sa zicem a castigat 40 PSR. Sa i se ia psrul castigat ilegat sau sa se ia in calcul la clasament. Lvl 0 mi se pare totusi cam drastic.

  15. #15
    Registered User
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    romania
    Age
    32
    Posts
    15
    Dupa parerea mea windy ar trebui sa renunte la vrajeala asta cu premiile. In mod normal asta ar fii trebuit sa ridice nivelul jocurilor pe ro, dar uite ca nu e deloc asa. Au inceput toti sa fie din ce in ce mai ahtiati dupa puncte si uita ca e un joc. Pentru 35-40 de lei (diferenta dintre locul 1-2 sau 2-3) se ajunge la cacaturi din astea. Pana si faptul ca odata ajunsi pe primul loc faith si rap nu mai joaca private respectiv publice dovedeste ceea ce spun. E clar pentru toata lumea ca locurile 1 2 3 sunt pentru fatih rapboy si ride. Dar ordinea ar trebui sa fie stabilita jucand, nu stand pe bara asteptand sa vezi daca reuseste altul sa ti-o ia inainte. Sincer si eu am impresia ca faith are cam multe jocuri cu orzyk. Si nici nu sunt de acord cu toate cacaturile pe care le face, gen il pune pe kafarrr sa isi faca alte conturi, sau sa faca bd pentru ca ia "o zi ban". Nu contest skillu lui si nici nu sunt in masura sa imi dau cu parerea. GG lui gg ride gg rap. Meritati locurile, meritati si premiile. Dar cred ca ar fii mai corect ca de acum locurile 1 2 3 sa primeasca aceeiasi suma de bani. Poate asa am avea meciuri mai bune.

Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates