Results 1 to 4 of 4

Thread: Problema Dota 2

  1. #1
    Registered User randyflorin's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Dej,Romania
    Age
    31
    Posts
    13

    Problema Dota 2

    Salut! Imi spune si mie cineva de ce mi se incarca asa greu dota 2....Stiti voi la imaginea cu loading(si cand intri si cand intri intrun meci). Dureaza pur si simplu prea mult cred ca vreo 3-4 minute. Am facut testul si am indeplinit toate cerintele:
    [url]http://www.systemrequirementslab.com/CYRI/Requirements/dota-2/11352?p=a[/url](toate recommed). De ce mi se incarca asa greu si cum sa rezolv problema?

  2. #2
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania,Oradea
    Posts
    1,057
    pai in primu rand la settings ai setat totul pe low? rezolutie mica? s-ar putea sa ai pc-ul apropiat de cerinte, ceea ce nu-i tocmai bine... + cauta niste setari pe google, in legatura cu ceea ce tocmai ai zis, poate te ajuta unele setari in consola...
    Originaly Posted by Lemnyshor (Lemn).
    Cel mai probabil daca ma injura careva o sa fac dagon si o sa-i fur toate fragurile pana isi taie venele. (Disclaimer: nu pot fi tinut responsabil pentru eventualele sinucideri ale jucatorilor romani si nu am am niciun contract activ cu posturile de televiziune.

  3. #3
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    de fapt aia se intampla din cauza conexiunii la net, la regiune, selecteaza europa de est, in cea de vest si eu mai pateam asa

  4. #4
    Registered User randyflorin's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Dej,Romania
    Age
    31
    Posts
    13
    [url]http://www.speedtest.net/result/2431179507.png[/url] am incercat si cum a spus decay dar tot greu se incarca

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates