Results 1 to 7 of 7

Thread: unban fitze. demote masakary

  1. #1
    Registered User fitze.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Age
    34
    Posts
    34

    unban fitze. demote masakary

    uitativa va rog la replay si spunetimi ce antijoc am facut! rog ban si demote masakary!!! din cauza "astora" se pierd jucatorii pe ro



    [url]http://www.ro-dota.com/gamestats.php?id=1269[/url]

  2. #2
    Safelist Member Masakary's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    38
    Eu inteleg sa fi noob, chiar si partea cu sa-mi faci mie anti-joc fiindca nu ma placi. Dar cand ma scuipi in fata cu vorbe de genul, deja nu mai tine faza ->
    Moromete : De ce n-ai dat ultimata mai repede?
    Moromete : Fiindca ai farmeri in team ?
    Fitze : Da.
    Vorbele de mai sus se refera la o faza cand putea sa ma scape daca folosea ultimata(Naga), dar intentionat n-a facut-o ; avand in vedere ca eram singurul carry farmat al echipei, ne-ai facut sa pierdem jocul -> anti-joc.

    P.s : Sa nu uit, basher pe Naga iz za best :> Si nu e ca si cum Moromete ti-a repetat de vreo 5 ori buildul optim pe eroul ala. In fine, daca atat te duce capul

  3. #3
    Fighting Dreamer MailMan's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    537
    "Din cauza "astora" se pierd jucatorii pe ro" . Sigur, din cauza lui Masakary XD
    Si da, si eu zic sa-i dati demote, mai are si lvl 3... la cat de noob e abia de merita 2 (treaca de la mn un lvl 2..).
    xD

  4. #4
    Registered User fitze.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Age
    34
    Posts
    34
    lasa sa vada replayu bai pula mea pe urma iti dai u cu parerea

  5. #5
    Registered User fitze.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Age
    34
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by MailMan View Post
    "Din cauza "astora" se pierd jucatorii pe ro" . Sigur, din cauza lui Masakary XD
    Si da, si eu zic sa-i dati demote, mai are si lvl 3... la cat de noob e abia de merita 2 (treaca de la mn un lvl 2..).
    xD
    maile knd am nevoie de avocati te sun!!! pana atunci stai la locu tau si nu te mai baga in seama k "dresu in pizda"

  6. #6
    Fighting Dreamer MailMan's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    537
    Quote Originally Posted by fitze. View Post
    maile knd am nevoie de avocati te sun!!! pana atunci stai la locu tau si nu te mai baga in seama k "dresu in pizda"
    ce mi-ai zis-o de mi-ai.. hai ca e craciunu'.. sa fie in bafta ta, pretenash xd

  7. #7
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Am vizionat replayul si nu cred intentionat nu a folosit ulti mai devreme, pentru ca dupa nu mai avea rost sa-l foloseasca. A incercat ..
    De asemeni, era ironic in raspunsurile de pe chat.

    Chiar de era cum zici tu Masakary, o singura faza de genul nu e de ajuns pentru anti-joc. Cat despre item build, fiecare dupa puteri.

    .fitze debanat. Masakary avertizat.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates