Results 1 to 11 of 11

Thread: Mi-a fost revocal LVL3 fara explicatii

  1. #1
    Registered User RoEnder's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Iasi
    Age
    43
    Posts
    19

    Mi-a fost revocal LVL3 fara explicatii

    Aveam lvl 3 si azi m-am trezit ca am lvl 1....nici macar 2.....
    Nu am facut nimic gresit si nu am primit nici o explicatie ptr aceasta schimbare....
    Poate sa-mi explice cineva ce s-a intamplat?
    As dori sa-mi "recuperez" lvl.

    Am fost printre putinii care au donat bani ptr acest server.... si se pare ca asa sunt tratat.....


    Payment Sent (Unique Transaction ID # 2LL3629179104335T)


    Subject: From RoEnder
    Note: From RoEnder 10E
    Funding Type: Credit Card
    Funding Source: L49.91 RON - MasterCard Credit Card XXXX-XXXX-XXXX-2590

    Multumesc anticipat.
    Last edited by RoEnder; 21st December 2012 at 10:21 AM.

  2. #2
    registered user eSsex's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Coventry
    Posts
    1,433
    Dupa o luna sau doua ti se retrage level 3.

  3. #3
    Registered User RoEnder's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Iasi
    Age
    43
    Posts
    19
    Eram lv 2 inainte de lvl 3.

  4. #4
    Registered User RoEnder's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Iasi
    Age
    43
    Posts
    19
    Chiar nu raspunde nimeni aici.... face Windy ce vrea ....e de capul lui... si asa au ramas o mana de jucatori pe server....

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    chicago
    Age
    41
    Posts
    69
    RoEnder, am sa ma uit daca au trecut cele 3 luni in care aveai lvl 3 pentru donatzii. Dupa acea perioada, o sa primesti lvl 1.

  6. #6
    Registered User RoEnder's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Iasi
    Age
    43
    Posts
    19
    Aveam lvl 2 inainte de donatie.

    [URL]http://eurobattle.net/threads/166365-Cerere-de-level-2-Captain-Low?highlight=roender[/URL]

    Si nu s-a precizat nicaieri ca lvl 3 e doar ptr o perioada de 3 luni.

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    chicago
    Age
    41
    Posts
    69
    Sunt sigur ca pentru donatzie era 3 luni. Dupa cele 3 luni o sa ai LVL 1. Ce i-am scris lu' SoulCry e valabil si pentru tine.

    Nu e rea intentzie, pur si simplu vreau sa ridicam putzin nivelul de joc si garantez in 6 luni o sa fie doar jucatori decentzi; nu zic ca o sa avem totzi skillul lui rap, masakari, nightride tec etc, dar macar o sa ne indeplinim rolul fiecare cum poate mai bine.

    Pentru cine nu e de acord cu ideile astea, multzimea de NOOBI de pe Garena si Geplay va asteapta.

  8. #8
    Registered User
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    chicago
    Age
    41
    Posts
    69
    Spune-mi te rog cand ai facut donatzia ca sa nu mai caut eu in arhive.

  9. #9
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    [url]http://eurobattle.net/threads/173489-Pentru-cine-vrea-sa-ajute-serverul-romanesc[/url]

    Totusi lvl 2 nu ar trebui revocat cred eu...atata timp cat joaca publice si nu il intereseaza chall....poate ramane cu lvl 2. Daca respecta regulile ( tinand cont ca sunt modificate acum si rapboy a introdus si clarificat sa zicem termenul de "poorplay" ) nu vad care ar fii problema ca sa ramana cu lvl 2.
    Oricum numarul de jocuri si jucatori a scazut...e aiurea sa intre dimineata/noaptea tarziu si sa nu fie cineva sa poata crea.
    Sau anumiti jucatori mai slabi mereu primind kick din jocuri unde ar strica echilibrul acelui joc nu prea mai au unde sa joace....daca raman cu lvl 2 isi fac si ei joc si lasa pe cine cred ei.
    Repet atata timp cat respecta regulile , nu vad problema in a avea lvl 2 aproximativ oricine.
    Last edited by b0rn2kill; 23rd December 2012 at 01:14 PM.

  10. #10
    Fighting Dreamer MailMan's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    537
    Quote Originally Posted by b0rn2kill View Post
    [url]http://eurobattle.net/threads/173489-Pentru-cine-vrea-sa-ajute-serverul-romanesc[/url]

    Totusi lvl 2 nu ar trebui revocat cred eu...atata timp cat joaca publice si nu il intereseaza chall....poate ramane cu lvl 2. Daca respecta regulile ( tinand cont ca sunt modificate acum si rapboy a introdus si clarificat sa zicem termenul de "poorplay" ) nu vad care ar fii problema ca sa ramana cu lvl 2.
    Oricum numarul de jocuri si jucatori a scazut...e aiurea sa intre dimineata/noaptea tarziu si sa nu fie cineva sa poata crea.
    Sau anumiti jucatori mai slabi mereu primind kick din jocuri unde ar strica echilibrul acelui joc nu prea mai au unde sa joace....daca raman cu lvl 2 isi fac si ei joc si lasa pe cine cred ei.
    Repet atata timp cat respecta regulile , nu vad problema in a avea lvl 2 aproximativ oricine.
    ^ Agree with this.

    Sunt jucatori cu nivel de joc mai ridicat decat astia carora le-ai dat tu demote, care atunci cand stau host fac mult mai multe magarii legate de balance-ul echipelor la puncte/jucatori (cunosc valoarea fiecarui jucator din lobby si totusi fac niste echipe de kkt mai mereu, numai sa obtina niste kkturi de pct)... da-le demote la aia, zic eu, ca la pub nu e vorba de crescut nivelu', ce plm, acest Defense of the Ancients e pur si simplu un joc, il joci de placere ce drq... si ca veni vorba de corectitudine, faceti o regula la chall legata de stack-uri, sa n-ai voie sa ai mai mult de un om in stack sau ceva de genu'... cu cat e jocul mai balansat (chall/pub) cu atata o sa fie si mai distractiv/interesant.
    Oricum, nush d c ma bag pana la urma, faceti cum vreti voi..

  11. #11
    Registered User camban's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Craiova
    Age
    34
    Posts
    257
    o sa isi stie fiecare rolu unde ma ? in puburi? Puburile sunt for FUN aia uitati voi... numai exista jucatori de challenge.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates