Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 16 to 25 of 25

Thread: Cerere lvl 2 (capitan low) SoulCry

  1. #16
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Ma beer...off credeam ca te-ai prins...hai ca iti explic eu.
    Lvl 5 > lvl 4....>lvl 1.
    Daca in ecuatie introducem si "verzisori"
    ====>
    "verzisori" > orice lvl
    Quote Originally Posted by windycity
    Cei care comenteaza la adresa mea si la cum joc . . . nu am raspuns decat ca ii astept pe RO si astept challangeuri.
    Cred ca aici ai uitat sa adaugi " daca sunt in team cu rapboy si alti jucatori buni care sa ma care ca eu sunt varza dar fac ei punctele pentru mine"

  2. #17
    Registered User
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    chicago
    Age
    41
    Posts
    69
    Born, nu ai mai jucat demult si poate te inseli in privintza mea . . . incet-incet imi fac treaba.

    I like beer, pe tine te bat beat mort, nu am nici o problema; nu pot zice asta de born, jucator de 5-6 ani, dar sa nu deviem, nu e vorba de nivelul meu de joc, nu e asta topicul.

  3. #18
    Registered User
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Bucuresti
    Age
    31
    Posts
    143
    )

  4. #19
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Pai si cu ce te-ar deranja ca soulcry are lvl 2 atata timp cat joaca doar publice.
    Nu il cunosc pe soulcry si nu cred ca am jucat cu/vs el ca sa stiu cum joaca...dar cred ca se descurca.Consider ca noobismul nu ar trebui penalizat.Ci doar acei noobi grei de cap care oricat ai incerca sa ii ajuti sa evolueze o tin tot pe a lor.Adica vezi ca e ss pe harta ii zici odata...moare.Daca se repeta de nu stiu cate ori intr-un joc x numarul de jocuri....e ala consider ca trebuie pedepsit.Nu noobu ala care nu stie sa faca last hit/deny cum trebuie...nu nubu ala care desi ia wards nu a jucat chall si nu stie sa le pozitioneze...
    P.S
    Quote Originally Posted by windycity
    - sa nu ceara 'mid' cand are jucatori mai skillatzi in echipa care doresc asta (exemplu ideal e HIGHJET);
    Nu e general valabil ...fiind un joc de strategie are multe variabile.
    Eu de exemplu il trimit mid pe aiureala , il feedeaza pe rap , dar poate cresc si eu+ceilalti aliati pe lanes indeajuns cat la final sa fim victoriosi.
    Sau rapboy tot fiind un jucator polivalent , de ce sa nu mearga el side lanes/woods si sa ocupe acel rol gol din echipa pe care tu nu ai putea sa-l indeplinesti prea bine spre deloc...
    Sunt foarte multe variabile
    Last edited by b0rn2kill; 23rd December 2012 at 05:03 PM.

  5. #20
    Registered User
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Galati
    Posts
    12
    Deci iti faci cont vii pe ro, ai lvl 1... asa de la dumnezeu. Bun. Apoi ca sa simti ca faci parte din comunitate si ca atare sa poti hosta, lvl 2, indiferent de skill. Bun. Asta asa ar trebui sa ramana.

    De la lvl 3 incolo ar trebui sa fie vb despre skill... dupa parerea mea. Sunt niste petarde pe-aci cu lvl 3 n-au habar de nimic... cred ca acolo ar trebui sa faceti curat.

    Cat despre SoulCry am jucat de 2-3 ori cu el si e decent omu.

  6. #21
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    Quote Originally Posted by windycity View Post
    Born, nu ai mai jucat demult si poate te inseli in privintza mea . . . incet-incet imi fac treaba.

    I like beer, pe tine te bat beat mort, nu am nici o problema; nu pot zice asta de born, jucator de 5-6 ani, dar sa nu deviem, nu e vorba de nivelul meu de joc, nu e asta topicul.
    Ma bati si tu...la sapat capsuni

  7. #22
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Feb 2011
    Location
    cluj napoca
    Posts
    172
    hai sa punem altfel problema...windycity vrea sa fac ordine pe ro...ok...bravo lui ideea nu e chiar rea doar ca: windy tu nu esti in masura sa faci ordine pentru ca tu nu ai un nivel ridicat al jocului...intelegi?ordine ar putea face restul moderatorilor nu tu...deci de ce te tot chinui sa fii tu ala harnic si sa explici la oameni una alta cand stii foarte bine ca nivelul tau e sub medie?

  8. #23
    Redemption BoyKa's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    31
    Posts
    274
    Bai dragi playeri,daca windy are lvl 5 ca e sm3k3r,si asa crede el ca ajuta ro-ul,ce plm va bagati voi cum face el ordine.Nu sunteti admini.
    A vazut careva pe mitix sau rap intervenind in ceea ce a facut el?Nu.
    Evident ca nu face bine,dar il criticati ca pizdele.
    PS:Va place sa vina dommnu` Gisss,sa faca joc,sa ii ziceti " sunt cu x`ulescu" si sa dati tab,iar el sa dea start fara sa va puna in team cu acea persoana.Ceea ce mi s-a intamplat.Nu il injurati de doamna masa?Ba da.
    (14:30) b0rn2kill: deci SUNT UN RUPT
    (14:31) b0rn2kill: FMMMMMMM DE DOTA
    (14:36) b0rn2kill: DUPA 8 ANI DE DOTA

    (14:38) ^bLaZiNg^DuCk^: coaie mai tre 400
    (14:40) b0rn2kill: AFLU CA REGENEREAZA SI MANA
    (14:45) b0rn2kill: FMM DE LOGURILE PIZDII

    (14:46) drG-: )

    (22:54) b0rn2kill: !ban b0rn2kill FMMMMMMMMMM DE SPART
    (22:54) .Jerry.: b0rn2kill banned.


    Era vorba de ulti lu` Alche


  9. #24
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Pai si cu ce ar fii diferit daca as fii eu/tu/oricare altu host si dau start fara sa te pun in team cu prietenul ( poate sunt eu alt tab cand tu zici "sunt cu x" ) si cand revin eu si zic "rdy?" tu esti alt tab
    Windy tine boti , il apreciez pentru asta , dar atat. Nu poti sa impui respect cu forta ...
    Trebuie lasati si "astia mai nubi" sa joace...toti am fost ca ei...va gasirati voi dupa 8-9 ani de cand a aparut jocu sa eliminati noobi.Serios acum.
    Prefer oricand un jucator modest cu lvl 2 dar care respecta regulile , decat un jucator pro cu lvl 2-3-4 dar care se pipi pe ele de reguli...

  10. #25
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    E decent. Acordam o sansa.

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates