Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 25

Thread: Cerere lvl 2 (capitan low) SoulCry

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    135

    Cerere lvl 2 (capitan low) SoulCry

    1.) Numele si Nickname-ul folosit pe eurobattle.net.
    Nume: Liviu
    Nickname: SoulCry
    2.) Varsta ta.
    25
    3) Propria ta apreciere despre care iti este comportamentul si nivelul de joc.
    Nivel mediu, comportament decent
    4.) Un scurt istoric despre tine, ca jucator de DotA.
    Joc DotA de vreo 5 ani
    5.) Pozitia ta curenta
    .
    Lvl1, am avut lvl2 dar nu stiu de ce mi-a fost scos
    6.) De ce vrei sa ocupi aceasta pozitie ?
    Sa pot hosta publice
    7.) Ati citit regulile si sunteti de acord cu ele ?
    Da.
    Last edited by SoulCry; 20th December 2012 at 12:47 PM.
    "Multe lucruri ma uimesc pe mine-n lumea asta. Unele ma uimesc frumos si-mi lasa in trecere un zambet (uneori tamp) pe chip. Altele ma uimesc urat si-mi lasa in trecere niste sprancene incruntate si regretul ca nu m-a facut mama Zeus s-arunc cu fulgerul dupa ce nu-mi place."

  2. #2
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Vad ca ai luat lvl 1 de la windy.Va trebui sa astepti sa vorbesc cu el sa vad despre ce-i vorba.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  3. #3
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Feb 2011
    Location
    cluj napoca
    Posts
    172
    windy vrea sa faca ordine pe ro...da level 1 la toti nubii...corect!doar ca uiti ceva:ESTI PRAF SI TU!!!

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by raducu05 View Post
    windy vrea sa faca ordine pe ro...da level 1 la toti nubii...corect!doar ca uiti ceva:ESTI PRAF SI TU!!!
    eu nu am inteles ce vrei sa zici.....
    "Multe lucruri ma uimesc pe mine-n lumea asta. Unele ma uimesc frumos si-mi lasa in trecere un zambet (uneori tamp) pe chip. Altele ma uimesc urat si-mi lasa in trecere niste sprancene incruntate si regretul ca nu m-a facut mama Zeus s-arunc cu fulgerul dupa ce nu-mi place."

  5. #5
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    Ca ar trebui sa-si dea windy lvl 0 la ce skill de petarda are!

  6. #6
    Fighting Dreamer MailMan's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    537
    Quote Originally Posted by i.liKe.BeeR View Post
    Ca ar trebui sa-si dea windy lvl 0 la ce skill de petarda are!

  7. #7
    Registered User Infinityisback's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Age
    34
    Posts
    40
    i.like.beer tu mai joci dota ma ?

  8. #8
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    Ba, sincer...nu! Acu e vacanta, nu stau eu la joace ca nu am vreme, la cat de des vin acasa...iar la faculta...serverul e pe proxy si nu pot, decat daca as face bypass sau un interwap ceva...dar, nici asa nush daca as juca...sunt prea multe chefuri, iar daca e sa mai si joc...scoala cine o mai frecventeaza? ) Momentan o tin in chefuri si scoala...si ma descurc al naibii de bine. Oricum ar fi interesant un meci asa cu voi Ma distreaza ce vad pe aici...

  9. #9
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    135
    ce va mai place offtopicu
    "Multe lucruri ma uimesc pe mine-n lumea asta. Unele ma uimesc frumos si-mi lasa in trecere un zambet (uneori tamp) pe chip. Altele ma uimesc urat si-mi lasa in trecere niste sprancene incruntate si regretul ca nu m-a facut mama Zeus s-arunc cu fulgerul dupa ce nu-mi place."

  10. #10
    Fighting Dreamer MailMan's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    537
    Ce iti mai place shawrma...

  11. #11
    Registered User Infinityisback's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Age
    34
    Posts
    40
    pai facem abuz din moment ce intr-o ora o sa loveasca un meteorit pamantul si ne ducem toti - (informatie luata de la surse de incredere )

  12. #12
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    135
    deci pana la urma Mitix ai vb sau nu ? sa lamurit sau nu ?
    "Multe lucruri ma uimesc pe mine-n lumea asta. Unele ma uimesc frumos si-mi lasa in trecere un zambet (uneori tamp) pe chip. Altele ma uimesc urat si-mi lasa in trecere niste sprancene incruntate si regretul ca nu m-a facut mama Zeus s-arunc cu fulgerul dupa ce nu-mi place."

  13. #13
    Registered User
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    chicago
    Age
    41
    Posts
    69
    I like beer, o insulta la adresa mea si ai b an pe forum.

    Cei care comenteaza la adresa mea si la cum joc . . . nu am raspuns decat ca ii astept pe RO si astept challangeuri.

    Soul Cry ai lvl 1 si vei ramane asa pana vom vedea careva dintre noi 3 (mitu, rap sau eu) imbunatatziri in joc; urmaresc ca oricine are lvl 2 pe RO sa fie cel putzin decent in joc, asta inseamna mai multe, printre care :
    - sa aiba un pick decent daca e intre ultimii 2 de ales sau sa aiba un pick care i se potriveste cu skillul luil;
    - iteme corespunzatoare rolului in echipa;
    - farm decent;
    - sa nu ceara 'mid' cand are jucatori mai skillatzi in echipa care doresc asta (exemplu ideal e HIGHJET);
    - no feed;
    s.a.m.d

    In curand o sa impunem asta in regulament; o sa ma gandesc la cea mai buna forma posibila.

    Pana atunci, soulcry, enjoy joaca si sper sa progresezi.

    Inca un exemplu scurt; Renumitul si mult-mediatizatul jucator de pe RO theprof3ssor a primit lvl 1 pe aceleasi considerente, dar in urmatoarele jocuri am vazut schimbari de pickuri + atitudine si iteme (ex: a jucat un TIDE frumos cu team-play, shiva + ets . . . ); a primit lvl 2 inapoi pe o perioada nelimitata (pana o sa aleaga iarasi MORPH si o sa aiba 30 creepi min 20 , sper sa nu se intample asta).

    Sunt convins ca judec gresit unele persoane si poate au dreptate, dar ma consult si pana acum, mi s-a acordat dreptate la mai multe demoteuri acordata. Imi pare rau si cer scuze celor care nu merita, dar daca sunt atentzionat, am sa verific mai mult (si cand zic eu, zic si rapboy, user mai calificat ca mine sa judece playeri).

    HAVE FUN in continuare.

  14. #14
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  15. #15
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    Quote Originally Posted by windycity View Post
    I like beer, o insulta la adresa mea si ai b an pe forum.

    Cei care comenteaza la adresa mea si la cum joc . . . nu am raspuns decat ca ii astept pe RO si astept challangeuri.

    Soul Cry ai lvl 1 si vei ramane asa pana vom vedea careva dintre noi 3 (mitu, rap sau eu) imbunatatziri in joc; urmaresc ca oricine are lvl 2 pe RO sa fie cel putzin decent in joc, asta inseamna mai multe, printre care :
    - sa aiba un pick decent daca e intre ultimii 2 de ales sau sa aiba un pick care i se potriveste cu skillul luil;
    - iteme corespunzatoare rolului in echipa;
    - farm decent;
    - sa nu ceara 'mid' cand are jucatori mai skillatzi in echipa care doresc asta (exemplu ideal e HIGHJET);
    - no feed;
    s.a.m.d

    In curand o sa impunem asta in regulament; o sa ma gandesc la cea mai buna forma posibila.

    Pana atunci, soulcry, enjoy joaca si sper sa progresezi.

    Inca un exemplu scurt; Renumitul si mult-mediatizatul jucator de pe RO theprof3ssor a primit lvl 1 pe aceleasi considerente, dar in urmatoarele jocuri am vazut schimbari de pickuri + atitudine si iteme (ex: a jucat un TIDE frumos cu team-play, shiva + ets . . . ); a primit lvl 2 inapoi pe o perioada nelimitata (pana o sa aleaga iarasi MORPH si o sa aiba 30 creepi min 20 , sper sa nu se intample asta).

    Sunt convins ca judec gresit unele persoane si poate au dreptate, dar ma consult si pana acum, mi s-a acordat dreptate la mai multe demoteuri acordata. Imi pare rau si cer scuze celor care nu merita, dar daca sunt atentzionat, am sa verific mai mult (si cand zic eu, zic si rapboy, user mai calificat ca mine sa judece playeri).

    HAVE FUN in continuare.


    uuuuuuuuuuuuuuu...scary...nu te-am insultat pe tine ci nivelul tau de joc ultra-mega-imba-beyond nooblike si ipocrizia ta, adica: tu esti praf, cel mai praf...ai lvl 5, si omului ii dai lvl 1, deoarece "vrem sa crestem nivelul de joc"...pt asta da-ti tie lvl 0 si ar fi un inceput

Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates