Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 46 to 53 of 53

Thread: continuare de aici http://eurobattle.net/threads/186197-Ban-MindScan

  1. #46
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    ce sa gasesti tu ma? windy vezi de oala ta sau ti-au crescut si tie aripi intre timp?

    ba regulamentul vostru spune ca distrusul de iteme este antijoc, si cat timp am comanda aia de ban am actionat in conformitate cu regulamentul, oricum ar fi demote nu se da asa repede cand eu chiar am avut motive reale, antijoc plus distrus de iteme, pt ca am avut argumente tu rapboy ca sa iti justifici decizia de demote nu ai nici un argument PT CA NU AI CE SPUNE IMPOTRIVA simplu, caci regulamentul este de partea mea, tot le bolborosesti pe aici dar degeaba.

    Nu inchideti threadul sa vina Goodangel sau Bobo sa vad ca sunt de acord cu decizia "corecta" a lui rapboy.

    @b0rn cand o sa fie regulamentul cum spui tu nu o sa mai joace nimeni aici doar voi intre voi, va urez bafta de pe acum!

    uitati cum faceti precedente si cum lumea o ia de ex si deja au idei de genu
    rhaz:...whatever, daca stiam ca s-ar fi soldat cu demote pt tine, chit ca nu era in "litera si spiritul" Const... pardon..., Regulamentului, al naibii de nu mi le distrugeam si eu, numa ca sa-ti fortez labutza in a tasta "!banlast <insert frustrated insult here>""
    Last edited by MindScan; 13th December 2012 at 02:50 PM.

  2. #47
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Quote Originally Posted by MindScan View Post



    Nu inchideti threadul sa vina Goodangel sau Bobo sa vad ca sunt de acord cu decizia "corecta" a lui rapboy.

    Stefan aka goodangel nu mai este admin pe ro.
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  3. #48
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Si bobo are alte treburi momentan , intra rar si nu cred ca intra special pe forum doar pt mindscan . Sa fim seriosi
    Dar lasati-l sa spameze.

  4. #49
    Redemption BoyKa's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    31
    Posts
    274
    Nu am mai avut timp sa intru 2 zile,si cand intru vad asta:
    rapboy mare greseala xD
    Incep romanele acu
    Fiind vorba de MindScan era de asteptat.
    Rap e admin asa ca nu stiu de ce comentezi atat la deciziile lui.
    Aici de ce nu ai scris nimic?->[url]http://eurobattle.net/threads/186236-poorplay-gameruin[/url]
    Si sa nu uit:
    Degay,tu oricum esti un retardat de parerea cui nu ii pasa nimanui,nu inteleg de ce se tot oboseste lumea sa iti raspunda la idioteniile care le spui.
    (14:30) b0rn2kill: deci SUNT UN RUPT
    (14:31) b0rn2kill: FMMMMMMM DE DOTA
    (14:36) b0rn2kill: DUPA 8 ANI DE DOTA

    (14:38) ^bLaZiNg^DuCk^: coaie mai tre 400
    (14:40) b0rn2kill: AFLU CA REGENEREAZA SI MANA
    (14:45) b0rn2kill: FMM DE LOGURILE PIZDII

    (14:46) drG-: )

    (22:54) b0rn2kill: !ban b0rn2kill FMMMMMMMMMM DE SPART
    (22:54) .Jerry.: b0rn2kill banned.


    Era vorba de ulti lu` Alche


  5. #50
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    este un admin nou ce nu stie nici macar regulamentele si deja clacheaza grav, si la tribunal se ataca deciziile si de multe ori s-au dovedit ca nu au fost corecte, iar eu am experienta cu abuzurile de la anumiti admini, ce de multe ori au fost dovedite abuzuri clare si penalizate

    ps: dute mai distruge niste iteme/jocuri se pare ca ai voie.

    eu ieri am observat cum goodangel a raspuns si a inchis anumite threaduri eu nu spamez nimic, cand o sa dau de Bobo o sa vedem cum judeca si el, si in functie de asta vom concluziona sau nu ce bataie de joc a ajuns acest canal.
    Last edited by MindScan; 13th December 2012 at 09:21 PM.

  6. #51
    Registered User
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    chicago
    Age
    41
    Posts
    69
    Mindscan, sa fie lucrurile clare, daca mai ataci pe vreun membru al staffului, o sa ai ban pe forum.

    O sa fii uimit de raspunsul lui Bobo cand o sa vorbesti cu el.

    Pana atunci, nu mai spama, ca impotriva ta se intorc toate.

  7. #52
    Registered User Alcoolic's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Brasov
    Age
    36
    Posts
    113
    MindScan = lvl0 FOREVER

    REASON = PROSTIE FARA LIMITE
    Calling a Romanian "Gypsy" is like calling a French "Arab" or a British "Indian". How idiot can some people be to confuse a minority with the majority from a country? Is it so hard to understand these basic things?
    - Gypsy / Zingaro / Rrom / Cigan - originating from India ( Punjab ) and minority in almost all European countries
    - Romanians - Latin Europeans named derived from? Romans, the ancestors of all Latin people including Romanian
    STOP THE CONFUSION GOD DAMN IT!!!



  8. #53
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    V-ati distrat destul.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates