Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 16 to 30 of 53

Thread: continuare de aici http://eurobattle.net/threads/186197-Ban-MindScan

  1. #16
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Warn mindscan , el chiar a ziso cu intentie la adresa mea , eu doar exemplificam deducerea .
    Mersi.
    @ decay
    Votekick da , el a luat demote ca a dat si ban in urma votekick-ului . Ce ti se pare absurd aici?
    Last edited by b0rn2kill; 12th December 2012 at 09:00 PM.

  2. #17
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Flashnews Sherlock : sunt autoritatea suprema deocamdata, daca nu intervine Bobo. Succes in a-l contacta.

  3. #18
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    citeste mai sus nu te-a salvat cu nimic CACI EL INCA NU A INTELES SITUATIA!!! TOT CREDE CA AM VRUT DIN PRIMA SA II DAU SI BAN DAR NU, AM VRUT DOAR KICK, BAN I-AM DAT PT DISTRUS ITEMELE CE LE PUTEAM FOLOSI NOI ADICA E ANTIJOC CLAR!!!

    daca eu iau warn b0rn sa i-a ban pe forum el m-a provocat cu quotele alea plus ca a si scris fara quote ca imi da muie

    BA TU ESTI PROST NU INTELEGI CA NU AI CUM A DISTRUS ITEMELE PT AIA I-AM DAT BAN NU IN URMA VOTEKICKULUI A CERUT TOATA LUMEA BAN!!! ce vroiai sa mai astept un minut dupa votekick si apoi sa ii dau ban ca sa nu fie gen ban dupa votekick? cat de ipocrit poti fi ba!

    @ Rapboy: Tu care nu stii nici macar regulamentul exemplu nu stiai ca pe w daca te injura cineva se da ban si esti admin aici care pretinzi ca ai autoritate suprema ma faci sa rad, nu ai cum sa iti impui in fata mea autoritatea in aceste circumstante, care eu macar cunosc regulamentul doresc Goondangel sa dea decizia s-au mai intamplat de astea stai calm.
    Last edited by MindScan; 12th December 2012 at 09:08 PM.

  4. #19
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    ))))))))))))))))))))))))))))))) INCURABIL! ban pe internet ti-as da , sa nu mai poluezi pe nimeni.

  5. #20
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    born....sincer...tu esti batut in cap
    ok...hai sa o luam pas cu pas
    a inceput jocul
    1. crbl nu vine cu echipa(nimeni nu greseste)
    2. mindscan ii da votekick(nimeni nu greseste)
    3. crbl isi distruge itemele(antijoc)
    4. mindscan ii da ban pentru antijoc(nimeni nu greseste)

    daca mai ai nevoie de clarificare in situatia asta sincer....consulta un doctor

  6. #21
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    ba vino cu argumente si numai rade n-ai nici stofa de admin, nu poti posta un so rasul de ala fii mai diplomat si mai pragmatic nu faci decat sa dovesti ca ai ceva cu mine si sa iti dovedesti abuzul clar si mai mult, eu nu am facut misto de tine si nu am ras pe aici nu intelegi ca tb sa fii echidistant si echilibrat iei la misto userii, esti atat de slab ca nu stii nici macar regulamentul dar inventezi tu reguli noi care nu sunt trecute in regulament ca poorplay si gameruin?
    Last edited by MindScan; 12th December 2012 at 09:16 PM.

  7. #22
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Ma decay , crbl si-a distrus itemele de nervi ca primea kick.Atata tot.Era frustrat.Eu nu iau apararea nimanui dar asa oameni ca mindscan rar vezi.Sunt niste circumstante aparte.Oricine s-ar enerva sa primeasca kick fara sa greseasca cu ceva ca asa vrea pula cuiva....
    Adica plm...nu fac feed , nu stric jocu , da vrea o pula bleaga sa imi dea kick?Sincer 99% din cazuri as fii facut ca crbl.
    Nu trebuie sa fii si tu de acord

  8. #23
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    ce varza esti doamne el feed nu a facut dar a stricat jocul l-a tras clar in jos in defavoarea noastra caci noi muream in team fights ganguiti de 4 ori nu odata, dupa primul votekick care nu a trecut nici macar nu s-a speriat a avut o sansa sa remedieze dar tot nu citeste exact mai jos:

    i-am dat 2 votekicuri primul cand nu venea a 5 a oara cu noi tipam la el, si acest votekick nu a trecut, am mai jucat putin deci a avut timp sa traga un semnal de alarma si sa vina adica a mai avut o sansa sa remedieze situatia, APOI IAR NU A VENIT si cand am dat al doilea votekick ce a trecut, noi nu stiam ca si-a distrus itemele, apoi am constatat ca numai erau itemele, am fost toti sa le cautam daca le-a ascuns nu am gasit nimic, apoi au cerut toti ban si astfel am simtit si eu si apoi vine face postul reucnoaste tot si eu iau demote cum vine asta mai baieti?

    si sa zicem ca e cum zici tu ca si le-a distrus de nervi, de cand zice in regulament daca de nervi isi distruge itemele nu e antijoc si nu merita ban? ) ma faci sa rad sincer cum te chinui sa rastalmacesti ceva mult prea evident

    Si sincer 1% la votekick isi distrug itemele nu 99% la 2 jocuri unu ia kick si cred ca e prima oara cand vad ca isi distruge si itemele, de aia e votekick sa putem sa folosim macar itemele lui sa mai salvam ce putem, mai distrugea iteme ala de are ban pe nus cate conturi de are mh si strica jocuri intentionat imi scapa numele acum in rest nu prea am vazut sincer
    Last edited by MindScan; 12th December 2012 at 09:37 PM.

  9. #24
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Iauzi decay , despre tine vorbeste mindscan.Ai ajuns un fenomen )))))))))))))))))))))))))))))
    Probabil a incurcat la faza cu mh-ul.Astept sa ne contrazici.

  10. #25
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    nu nu vorbeam de el, vorbeam de ala de il uraste tot serverul are un nick cu 0 in el d0pe? sau cum ii zice imi scapa, primea share lua chiar el gaina dar nu o activa lasa pe altii ca sa primeasca share apoi distrugea itemele. dar lasa asta kterink cu mh vad ca nu ai mai raspuns cu nimic dupa ce ti-am explicat tot gata ai tacut ti-ai dat seama cat de absurd esti?
    Last edited by MindScan; 12th December 2012 at 09:30 PM.

  11. #26
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    Ma decay , crbl si-a distrus itemele de nervi ca primea kick.Atata tot.Era frustrat.
    pai daca tot suntem la sectia de simpatie, cum intelegi ca el a distrus itemele ca era frustrat, atunci si el i-a dat ban deoarece era nervos ca i-a stricat complet jocul.

    dar stai, daca tot suntem la simpatie, atunci dati-mi unban pe eulsscepter deoarece am distrus meka lui jerry dupa ce a stat mid cu mine deoarece m-a enervat ca imi lua creepii

    si de fiecare data cand cineva iese dintrun joc deoarece coechipierul nu a dat stun, nare voie sa primeasca ban deoarece era plin de draci

    vrei sa continui? sau ti-ai dat seama cat de imbecila e logica voastra?

    daca vreti sa continuati cu aberatia asta, atunci toata lumea cand primeste votekick sa isi distruga itemele deoarece asa zic regulile
    Last edited by -Decay-; 12th December 2012 at 09:30 PM.

  12. #27
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    )

    stai ca vad ca nu a mai raspuns deloc, acum o gandeste cum sa o dea cum sa o mai dreaga, astept cu popcornu in fata sa vad cum cade in penibil iar.

    PS @ dekay: pune cu bold ultima fraza sa vada tot romanu, is priceless!!!
    Last edited by MindScan; 12th December 2012 at 09:34 PM.

  13. #28
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Besin pisda ma-tii la culcare.

  14. #29
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    nu te baga in seama cu mine. nu te suport. incerc sa dovedesc ceva nu sa te apar pe tine

    oh, nu stiu cum mi-a scapat asta:
    Flashnews Sherlock : sunt autoritatea suprema deocamdata, daca nu intervine Bobo. Succes in a-l contacta.
    abia acum am citit asta
    1. e newsflash
    2. multumesc ca imi aduci argumente :*
    Last edited by -Decay-; 12th December 2012 at 09:41 PM.

  15. #30
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    stiu ca nu ma suporti ) de asta toate afirmatiile tale sunt mai credibile ) dar acolo chiar tb pus cu bold, incerci sa dovedesti ce am dovedit eu de multe ori dar vad, desi unii se schimba, mentalitatea ramane aceeasi si cred ca este timpul sa vada toti cum pe fata chiar adminii isi bat pula de el regulament si ca nici nu are rost sa tineti cont de el vreodata.

Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates