Results 1 to 9 of 9

Thread: Dual ban

  1. #1
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922

    Dual ban

    Nume:
    1. 60lei
    2. ifarmedyourmom

    Reason:
    60lei afk intentionat (deci antijoc)
    ifarmedyourmom: injuraturi+antijoc

    Minutul/minutele:
    1. 60lei de prin min 39 a refuzat sa mai joace pe motiv ca "ati mers la kill". Da, amice am mers la kill TOTI, in afara de unu care s-a dus def sus, nu-i asa? Era bine sa avem sparta o parte atat noi cat si ei, nu?
    2. ifarmedyourmom: min 15 injuraturi pe privat (dupa care a luat si squelch, bineinteles) +antijoc(din min 39 pana la final): vazand ca a facut fail mid, ce a zis omu: "ia sa fac eu in ambitie si sa cumpar gem, si sa ma duc sa mor intentionat" Zis si facut, i-am zis ca pt asa ceva se da ban... a zis ca nu ma crede pe cuvant. No prob, poate sa creada Regulamentul pe cuvant

    Dovada: [url]http://ro-dota.com/gamestats.php?id=711[/url]
    +SS atasat cu injuraturile "pretenului" agricultor

    Altele: Ei zic ca "au mai avut ban de la d-astia ca mine". Eu zic ca asta inseamna ca s-a ingrosat opinca si ca trebuie pedepse mai aspre, ca nu le mai simt bajetii, se pare
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	swears.jpg‎ 
Views:	69 
Size:	535.9 KB 
ID:	172379  

  2. #2
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    ifarmedyourmom - denied, nu murea intentionat sa le dea lor gem. Cat despre injuraturi, deocamdata nu avem nimic legat de private messaging, o sa adaug cum primesc mod pe forum, si in joc nu prea am vazut injuraturi adresate tie, sau mi-au scapat. Daca da, evidentiaza-mi-le te rog.
    60lei - banat 3 zile pentru game ruin.

  3. #3
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Pai cum plm sa nu primeasca ban daca il injura pe privat?Vrei ca el sa ghiceasca " frate asta in urmatorul minut o sa ma injure , ii dau squelch de acum".
    Primeste ban pe canalul ro , nu pe tot serverul.Indiferent ca e ingame/whisper injuratura tot unui anumit player ii este adresata , deci care e diferenta ca te injura in joc sau pe whisper?Ca eu unul nu o vad...
    P.S
    Quote Originally Posted by Regulament
    Strict interzise oricare din acestea sau orice fel de comportament necivilizat in jocuri, lobby, pe /w sau pe canal. In cazul in care sunteti injurati / insultati puteti da !mute (daca sunteti ownerul jocului) sau sa-i cereti ownerului sa dea !mute ori sa folositi comenzile -hhn si /ignore.
    E parerea mea , nu trebuie sa fie toti de acord

  4. #4
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    Pai cum plm sa nu primeasca ban daca il injura pe privat?Vrei ca el sa ghiceasca " frate asta in urmatorul minut o sa ma injure , ii dau squelch de acum".
    nu,nu,nuuuu
    nu pricepi
    trebuie sa dai ignore si squelch la TOTI de la inceput ca sa nu ajungi sa trebuiasca sa le faci post
    doamne...nu pricepi deloc

  5. #5
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    My bad, mi-a scapat partea cu /w din regulament.
    ifarmedyourmom - ban trei zile.
    Multumesc de atentionare b0rn.

  6. #6
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Nu e atentionare , e sa-i zicem....reimprospatare a memoriei

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Craiova
    Age
    35
    Posts
    10
    e lipsita de logica faza cu privatu din mom ce e discutie privata pot sa zic ce vreu, dar ma rog, ban 3 zile , mare lucru, poti sa-mi mai dai 3 ca dupa ce se termina banu tot injur

  8. #8
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    Ok


  9. #9
    Registered User fitze.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Age
    34
    Posts
    34
    mua

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates