Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 46 to 53 of 53

Thread: Ban MindScan

  1. #46
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    Mindscan vezi ca rapboy e sefu lu windy si nu invers ; daca o sa te duci sa spui povesti ai !support-ul meu !
    de fapt e invers, bobo il va alege pe windy mereu ca ii da bani de acadele

  2. #47
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    rap lasa stourile si citeste bine zidurile alea de text apoi gandeste-te putin si spune aici concluzia si foarte agrumentata pe subiectul de aici, sa stiu ce am de facut.

  3. #48
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Ti-am citit si argumentat si nu ai inteles nimic. Indiferent ce argumente as aduce, tu tot pe a ta o tii. Pentru ce sa ma mai obosesc ?

  4. #49
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    Nu ai ce argumente sa aduci am pus pe tava frumos tot cu lux de amanunte de aia nici nu ai ce zice, bai baiete tu deschizi ochii putin? vezi ca ai faultat grav conform regulamentului pe care nici nu il cunosti asa de bine ca mine dar tu esti admin, si ca regulamentul imi tine partea mie in cele de mai sus, termina odata cu prostiile si da-mi inapoi lvl 2 ce a fost luat pe nedrept si alta data cand dai warninguri anunta si persoana tine de fisa postului tau.
    Last edited by MindScan; 12th December 2012 at 05:35 PM.

  5. #50
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Nu voiam sa scriu aici nimic , dar cum tu/voi considerati in anumite situatii ca a fost "antijoc/gameruin" asa poate considera si rapboy ca nu a fost antijoc.Adica cine pula mea esti tu sa-mi spui mie "hai ba push" , "vino gank" , " ia warduri" , atata timp cat jocul este public , nimeni nu are nici o obligatie de a asculta ce zice celalalt.Doar e pub jocul , nu? ( a nu se intelege doar extreme cand sa zicem de 10 ori la rand nu vrea sa faca push , nu vine defend baza )
    Pana una alta , tu l-ai banat pe crbl pt antijoc , ceea ce din cate inteleg nu facuse pana in momentul ala.
    Ce ar fii ca de acum inainte sa intri in jocuri cu rapboy si cand iti zice : vino gank mid , nu ma intereseaza ca ai 10 hp , sa-ti dea ban pt antijoc?Sa-ti faca de 4 ori faza asta cand te vede low hp , si apoi direct ban "antijoc" , ce zici cum ti-ar pica?Doar te chema gank si ai refuzat sa vii in mod repetat.
    Intelegeti in pula mea odata ca unele chestii se deduc doar.
    Pana una alta rapboy e adminul care ia deciziile , cum el zice ca nu e antijoc , ca tu ai facut abuz , pai ori ii respecti decizia , ori iti iei jucariile si pleci.
    Sper ca m-am facut inteles pentru cine trebuie , la mindscan nu ma astept sa inteleaga.

  6. #51
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    sa zicem ca ai avea dreptate pana la un anumit punct, tu vad ca intelegi doar ce vrei te rog ia replay si apoi pronuntate, insa facuse antijoc de la inceput in 3-4 teamfighturi a fost chemat si nu a venit dar apoi cand isi distruge itemele nu e antijoc? si iar ma absolv de ce mai sunt regulile cu votekick si ban atunci ? oricum o intoarceti distrusul de iteme este antijoc restul da putem discuta 10 ani conform regurilor ce au lacune.

    Esti confunz tare l-am banat pt ca si-a distrus itemele de cate ori sa repet? toata lumea a cerut ban nu doar kick in acel momoment asta cand s-a dat al doilea votekick ce a trecut, ca primul nu trecuse, inca odata iti mai repet nu te mai baga daca nu stii sau nu ai citit ce am scris pe aici sau nu ai vazut replay.

    Sa ma baneze cand o sa imi distrug itemele si cand nu o sa vin in teamfighturi cand sunt chemat de 4 ori.

    Se deduce dar aici nu a fost cazul si-a distrus itemele hai ca te-ai facut putin de ras caci incerci sa terfelesti lucrurile doar.

    O fi admin dar a gresit nici macar nu stie toate regulile de pe ro, el a facut abuz ca mi-a dat demote pt ca l-am banat pe unul ce a recunosc in primul post de aici ca a facut antijoc si si-a distrus itemele.

    TU CE AI SCRIS MAI SUS SE ANULEAZA TOT PT CA SI-A DISTRUS ITEMELE CHIORULEEEEEEEEEEE!!! alta data analizeaza tot bine m-am saturat sa repet, felicitari pt cum stii sa te bagi si mai tare in cacat.

    daca vrei sa imi dai vreun reply si sa il iau in seama, sau te rog eu spune-mi vis a vis de distrusul de iteme care e treaba insa eu stiu ce scrie in regulament. si este clar trecut la antijoc, caci ca intotdeauna vrei sa manipulezi adevarul sa il duci in directia dorita si sa omiti partea incriminatorie ADICA DISTRUSUL DE ITEME. despre asta de ce nu ai zis NIMIC?

    Nu am ce decizie abuzata sa respect ce contrazice chiar regulamentul RO.

    Sper ca m-am facut inteles pentru cine trebuie , la mindscan nu ma astept sa inteleaga.
    cat de ipocrit poti fi? cine nu intelege si de la inceput cazand acum in penibil cu afirmatii de genu esti tu.

    hai te-am pupat!
    Last edited by MindScan; 12th December 2012 at 06:58 PM.

  7. #52
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Bottom line : tu nu aveai de ce sa dai cu votekick, pentru ca el nu gresise cu nimic. Asa ca restul nu-si are rostul. Mai mult de atat, nu pot simplifica.

  8. #53
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    Prea mult cacat pt un warn.


Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates