Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 15 of 33

Thread: nam avut in ce alt loc sa scriu asta

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    17

    nam avut in ce alt loc sa scriu asta

    Ok incepem asa.............prima oara vreau lvl 0 pe Blondix ,m-am saturat de platforma asta plina de disperati ,sora-mea a facut accident si nu mai dau detalii, am primit telefon de la mama ,eram in min 0, in momentu ala am dat CLose JOc direct dar nu inainte sa spun ca am o problema si ca trebuie sa ies. Am primit ban imd de la SUNTMANDRUSAFIUGAY ,un imputit . in fine asta ,va doresc multa sanatate si sa de domnu sa nu patiti ca persoanele dragi sa ajunga la spital si voi sa nu iesiti dintr-un meci de dota ca nu aveti cum .in sfarsit am terminat cu RO_GUARD si cu toti ratatii de pe el . mult noroc , nu doresc nimic cu acest post, doar am vrut ca Mitix,singurul admin care merita intradevar sa fie sa citeasca postu asta.Toate cele bune,multumesc

  2. #2
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    Iti zic atat: problemele te privesc doar pe tine si doar atat, nu trebuie sa le impartasesti. Moderatorii tin seama de gravitatea probleme in functie de istoricul playerului si de cererea acestuia si pot lua decizii ca tu sa nu fii sanctionat.

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    craiova
    Age
    35
    Posts
    55
    ma cac pe tine de inapt leaver si plugger,crezi ca imi pasa ca a facut proasta de soruta accident? sa invete sa sofeze 1 la mana si 2 la mana cu ce drept ma injuri tu cacat cu ochi pe mine ? ieri ai facut rage plugge si ai luat unban azi stai banat pt leave si flame sa fi sanatos o sa pun si niste poze de ieri si de azi cand ma injurat dupa ce a luat ban ca nu i-au placut pickurile si o dadea in pretexte.


    asta e de ieri :


    (08:08) Blondix: nam cu cine sa joc
    (08:09) Blondix: 100%
    (08:13) Blondix: ala m-a batut mid
    (08:18) Blondix: pt ca is nervos
    (08:19) Blondix: nu pot sa joc
    (08:48) [ro]Aramis: ss mid pudge
    (08:50) [ro]Aramis: mort
    (08:53) Chr0noS: da
    (08:56) SuNaY: ss
    (08:57) SuNaY: sven
    (09:12) Blondix: gata
    (09:17) Chr0noS: are lvl 8
    (09:18) Chr0noS: ..
    (09:19) J.XJ: )
    (09:20) J.XJ: gj
    (09:24) [ro]Aramis: ba sunteti penali
    (09:37) Chr0noS: nai cum lasi pe blondix mid
    (09:44) Blondix: cati draci
    (09:48) Blondix: mi-au facut
    (09:51) Blondix: pd-erii astia
    (09:52) [ro]Aramis: vine jos pudge crek
    (09:55) Chr0noS: e mid
    (09:55) Blondix: nam jucat deloc calumea
    (10:00) [ro]Aramis: dau mana
    (10:04) Rossy: am
    (10:05) rlag: mis sus
    (10:12) Chr0noS: ss
    (10:14) Chr0noS: grija
    (10:15) Chr0noS: jos
    (10:24) K3nshin: deny
    (10:29) K3nshin: ba
    (10:36) J.XJ: DA
    (10:38) J.XJ: scz
    (11:04) [ro]Aramis: sven dai
    (11:04) Chr0noS: vin
    (11:04) Chr0noS: vin
    (11:04) Chr0noS: dar am cd
    (11:04) J.XJ: asta s-a ofticat
    (11:04) [ro]Aramis: moare oricum
    (11:04) SuNaY: nu am idee
    (11:04) J.XJ: si a scos calbu
    (11:04) Rossy: rmk
    (11:04) ProudToBeGay: dai synclimit max
    (11:04) J.XJ: Blondix has lost the connection (timed out) but is using GProxy++ and may reconnect.
    (11:04) Blondix: Please wait for me to reconnect (162 seconds remain).
    (11:04) J.XJ: e un ofticat


    ALA MA BATUT MID AM 0-5 DECI HAI SA FAC PLUGGE SI TOTUSI A LUAT UNBAN DATA VIITOARE UITATIVA MAI CU ATENTIE.

    Click image for larger version. 

Name:	1.jpg 
Views:	101 
Size:	202.5 KB 
ID:	172164


    IAR AZI DUPA CE A LUAT BAN CE SA VEZI TOT EL ERA REVOLTAT SI INJURA IN STANGA SI IN DREAPTA LASATI BANU 1 ZI 2 SA MEDITEZE ALATADATA SA VB ADECVAT NICI NU TE-AM BAGAT IN SEAMA LA INJURILE COPILE ASA CA SAL 2 ZILE.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	2.jpg‎ 
Views:	85 
Size:	293.7 KB 
ID:	172165  

  4. #4
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    Ba ia mai du-te tu la mpfm inapt cu 2 clase ca deja cand iti vad numele pe forum disper la cata prostie emani...de fapt la ce nickuri ai, eu cred ca nu te primesc aia acolo...sau la cat sunt de redusi primes si copii agramati cu sindromul Down, in varsta de 12 ani?

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    17
    Hai sa-ti zic ceva SoUnD 1.MA pish pe mata si pe toti ai tai ,nimeni nu se leaga de sormea 2. Eu nu vreau sa mai joc aici de asta cer lvl 0 INTELEGI ? NU VREAU SA MAI JOC nu ca vreau unban sau rahat 3. Toata lumea ,absolut toata lumea injura si in final 4 . Care te-a CACAT !

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    craiova
    Age
    35
    Posts
    55
    1. sa fie in bafta ta 2. da cine gm e soruta UDREA ? so chis in freza . 3 ilikebeer dute planet ca asa te bagi in seama la toate posturile mele de m-ai muscat de cur de cateva ori si 4 la mana ma duc la mpfm dar in februarie la jumatatea sezonului asa ca nu te mai fute pe tine grija de mine maimutoiu drq.

  7. #7
    Registered User sir.pui's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Wonder Land
    Posts
    127
    cine e udrea ?

  8. #8
    Eurobattle.net Backer thenootz's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    OprescuVille
    Posts
    288
    cat rafinament .

  9. #9
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    Once an illiterate, always an illiterate...pai de aia te duci acolo sclavule pt niste bani amarati, ca nu te-ar angaja nimeni nici in salubritate publica macar

  10. #10
    Registered User
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    17
    Hai sa vina un admin sa dea closed ca deja mi-e greata de cata ura si dusmanie e aici ! care nu poate sa ma inghita sa incerce sa ma suga

  11. #11
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Quote Originally Posted by Blondix View Post
    Hai sa vina un admin sa dea closed ca deja mi-e greata de cata ura si dusmanie e aici ! care nu poate sa ma inghita sa incerce sa ma suga
    Ori sa incerce ori sa ma suga lol :| )
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  12. #12
    Registered User sir.pui's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Wonder Land
    Posts
    127
    Ceva gen , cine ii suge pula lu Blondix e mare smecher ! @ :d Crony tu primu !

  13. #13
    Registered User
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Romania
    Age
    34
    Posts
    68
    Prodigy = proudtobegay... lol xD

  14. #14
    Registered User
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    craiova
    Age
    35
    Posts
    55
    vino mama sa ma vezi cum lucrez la spati verzi,da prefer sa fac bani mai usor acolo decat muncind pe 6-7 mil prefer sa ma balacaresc si sa dau ce se vrea scandal si intriga pt audienta asta vrea romanu.

    E NR1 in top Blondix deaia are impresia ca il uraste lumea sau il invidiaza pt stilul lui de joc plugge,rage quit " mi-a picat curentu " " a facut sorumea accident si-a uitat gagicuso prezervativu in ea "

  15. #15
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Quote Originally Posted by sir.pui View Post
    Ceva gen , cine ii suge pula lu Blondix e mare smecher ! @ :d Crony tu primu !
    frate eu oricum is mare smecher theeee ??!?!?! baga tu ma puiule sa fi si tu smecher ca mine :>
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates