Results 1 to 15 of 15

Thread: Nespokojnosť

  1. #1
    Registered User 88kkk's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    slovakia
    Posts
    35

    Angry Nespokojnosť

    Vadsina ADMINOV stoji zahovno troska by ste si to tu mali upratat. Clovek ma problem a od ADMINA (konkretne od CEN ktory ma nastarosti CHANNEL W3-HELP) nedostane ziadnu odpoved tak potom naco ste tu???!!!! a ked mu clovek vyjadri nespokojnost ze nedokaze odpovedat tak dostane LOCK na ACC. tak sa troska uvedomte!

  2. #2
    Registered User Blind_Joker's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Slovakia
    Posts
    604
    Nic v zlom ale ked ho spamuje v 1 minute asi 500 ludi myslis ze stiha kazdemu odpisat ze ? Keby aspon neplakal a radsej pozrel na tomto for Tech Support tak by si usetril cas a nasiel by si tam problem a ako ho vyriesit.

  3. #3
    Registered User _ARTAS_'s Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Levice
    Age
    28
    Posts
    322
    Quote Originally Posted by 88kkk View Post
    Vadsina ADMINOV stoji zahovno troska by ste si to tu mali upratat. Clovek ma problem a od ADMINA (konkretne od CEN ktory ma nastarosti CHANNEL W3-HELP) nedostane ziadnu odpoved tak potom naco ste tu???!!!! a ked mu clovek vyjadri nespokojnost ze nedokaze odpovedat tak dostane LOCK na ACC. tak sa troska uvedomte!
    LoL Tomy ??? Dal ti locka ?
    Silence always treat sick soul. :-(

  4. #4
    Registered User 88kkk's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    slovakia
    Posts
    35
    Quote Originally Posted by Blind_Joker View Post
    Nic v zlom ale ked ho spamuje v 1 minute asi 500 ludi myslis ze stiha kazdemu odpisat ze ? Keby aspon neplakal a radsej pozrel na tomto for Tech Support tak by si usetril cas a nasiel by si tam problem a ako ho vyriesit.
    Kazdy ma problem s pripojenim do hry vsetci to tam cmarali rovno na sklo nikomu sa nedostala odpoved bol som tam vise pol hodiny hlavne ze na lock uz cas mal hned nato som sa prihlasil pod druhym nickom cakal som dalsiu pol hodinu a stale nic neodpisal nikomu. za druhe urcite mi zabere viac casu sa tu na fore preklikavat k problemu on je tam nato aby pomahal btw naco su potom admini len na bany? to tu ani nemusia byt. Jediny kto tu stoji zato je MIZIGE aj ked neviem ci sem este chodi bo som ho tu dlho nevidel on jediny sa vedel o vsetko postarat dokonca pomôct aj cez TeamViewer mali by ste si zneho zobrat priklad

  5. #5
    Registered User 88kkk's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    slovakia
    Posts
    35
    A aby som nezabudol robil som vsetko podla tohto navodu [url]http://eurobattle.net/threads/184100-!-New-server-installer-and-gproxy[/url]
    stale ma kickuje z looby prave preto som potreboval od neho poradit

  6. #6
    Registered User Blind_Joker's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Slovakia
    Posts
    604
    V kazdom threade kde pisu ze im to nejde sa pytaju na log z gproxy. Teba sa tam napadlo aj pozriet ? Co ti tam pise ? A ano neodpoveda ti dakto pol hodinu pretoze ked mu na sklo napise 30 ludi a whipne dalsich 50 tak ako si ma vybrat mi povedz.

  7. #7
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    A na keru picu to pises sem?

  8. #8
    Registered User _ARTAS_'s Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Levice
    Age
    28
    Posts
    322
    Hej Blind.. Dajte mu okamžite unlock na acc.. Nebucte debily.. A Tomy mne to uš ide... Ak chceš ja ti poradím kašli natie bravčové hlavy ony len mudrovať vedia. Ale pomôcť to nie Ak chceš pomôžem ti pod na Facebook.
    Silence always treat sick soul. :-(

  9. #9
    Registered User _ARTAS_'s Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Levice
    Age
    28
    Posts
    322
    Pomohol som aj Andrejovy cez TeamViewer.. A ide mu to.
    Silence always treat sick soul. :-(

  10. #10
    Masters of Hardcore efko.wbs's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Slovakia
    Age
    33
    Posts
    6,038
    ake mile,
    Ako prve by si si mal uvedomit ze nikto tu za nic nedostava ani cent.
    Cen to robil na ukor svojho volneho casu aby si napriklad mohol strcit tu tvoju rit pred pocitac a hrat dotu bez maphackerov.
    Jedine co z toho ma je kopa nadavajucich Turkov, ktori nevedia spravit dvojclick navyse. Turkov + 2 polo-Madarov Tomasa a Marosa.
    Keby to mal robit kazdemu cez teamviewer tak by skoncil v roku 2014.
    Ludia su taki retardi, ze jednemu poviem co ma spravit a dalsi sa spytaju na to iste asi 5 sekund neskor. Alebo maju v channel topicu napisane kde najdu co treba, a spamujem announcementy a stale sa pytaju "omgi it kick me where i can download gproxy?" a link ma 2 centimetre nad tym co napisal.

    Daky Slovak mi nadaval ze som retard lebo jemu to nejde (mozno tuna Maros alebo Tomas), vraj ma gproxy a stale ho kickuje. Tipujem ze nemal vybratu eurobattle.net gproxy branu vo warcrafte.

    Tu su univerzalne kroky pre ludi ktori su taki retardi ze sa im nechce navstivit tento link a pozret si kratky navod alebo video:[url]http://eurobattle.net/threads/184100-!-New-server-installer-and-gproxy?p=1555119#post1555119[/url]

    1. cez control panel odinstaluj euroloader
    2. (pokial si nevies nainstalovat warcraft a skopiroval si ho nainstalovany od kamarata tak pouzi ten fixer ktory tam je)
    3. nainstaluj novy euroloader (najma dvojklikom)
    4. dvojklikom spusti gproxy (pokial to pise take cervene veci tak stiahni .NET Framework a Visual C++ Redistributable ((linky su v linku o 5 centimetrov vyssie)) a zacni od kroku 1 )
    5. pokial to nepise tie cervene veci tak dvojklikom otvor euroloader a s tou lupou ktora je 1 milimeter od tlacidla battle.net si vyber "eurobattle.net gproxy"
    6. prihlas sa a hraj. Nezabudni vsak na kanali zahresit ze ktory kokot vymyslel taketo zlozite picoviny. Pripadne ze ako ta hranie na xpame obtazuje a ze ako drsne prejdes na dotu 2. Napr takto drsne to gunko vyhlasil na xpam facebooku:
    Takže milá komunita (a to celkom početná) lets play DotA 2
    snad som ta priviedol k spokojnosti. Pokial nie tak napis na ustavny sud.
    Last edited by efko.wbs; 11th November 2012 at 09:03 PM.


    Eurobattle.net facebook page: http://www.facebook.com/eurobattle

  11. #11
    Registered User huJhuJ's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Poprad, huj's avenue
    Age
    33
    Posts
    216

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by efko.wbs View Post
    ake mile,
    Ako prve by si si mal uvedomit ze nikto tu za nic nedostava ani cent.
    Cen to robil na ukor svojho volneho casu aby si napriklad mohol strcit tu tvoju rit pred pocitac a hrat dotu bez maphackerov.
    Jedine co z toho ma je kopa nadavajucich Turkov, ktori nevedia spravit dvojclick navyse. Turkov + 2 polo-Madarov Tomasa a Marosa.
    Keby to mal robit kazdemu cez teamviewer tak by skoncil v roku 2014.
    Ludia su taki retardi, ze jednemu poviem co ma spravit a dalsi sa spytaju na to iste asi 5 sekund neskor. Alebo maju v channel topicu napisane kde najdu co treba, a spamujem announcementy a stale sa pytaju "omgi it kick me where i can download gproxy?" a link ma 2 centimetre nad tym co napisal.

    Daky Slovak mi nadaval ze som retard lebo jemu to nejde (mozno tuna Maros alebo Tomas), vraj ma gproxy a stale ho kickuje. Tipujem ze nemal vybratu eurobattle.net gproxy branu vo warcrafte.

    Tu su univerzalne kroky pre ludi ktori su taki retardi ze sa im nechce navstivit tento link a pozret si kratky navod alebo video:[url]http://eurobattle.net/threads/184100-!-New-server-installer-and-gproxy?p=1555119#post1555119[/url]

    1. cez control panel odinstaluj euroloader
    2. (pokial si nevies nainstalovat warcraft a skopiroval si ho nainstalovany od kamarata tak pouzi ten fixer ktory tam je)
    3. nainstaluj novy euroloader (najma dvojklikom)
    4. dvojklikom spusti gproxy (pokial to pise take cervene veci tak stiahni .NET Framework a Visual C++ Redistributable ((linky su v linku o 5 centimetrov vyssie)) a zacni od kroku 1 )
    5. pokial to nepise tie cervene veci tak dvojklikom otvor euroloader a s tou lupou ktora je 1 milimeter od tlacidla battle.net si vyber "eurobattle.net gproxy"
    6. prihlas sa a hraj. Nezabudni vsak na kanali zahresit ze ktory kokot vymyslel taketo zlozite picoviny. Pripadne ze ako ta hranie na xpame obtazuje a ze ako drsne prejdes na dotu 2. Napr takto drsne to gunko vyhlasil na xpam facebooku:

    snad som ta priviedol k spokojnosti. Pokial nie tak napis na ustavny sud.
    velmi pekny post

  12. #12
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    31
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by efko.wbs View Post
    ake mile,
    Ako prve by si si mal uvedomit ze nikto tu za nic nedostava ani cent.
    Cen to robil na ukor svojho volneho casu aby si napriklad mohol strcit tu tvoju rit pred pocitac a hrat dotu bez maphackerov.
    Jedine co z toho ma je kopa nadavajucich Turkov, ktori nevedia spravit dvojclick navyse. Turkov + 2 polo-Madarov Tomasa a Marosa.
    Keby to mal robit kazdemu cez teamviewer tak by skoncil v roku 2014.
    Ludia su taki retardi, ze jednemu poviem co ma spravit a dalsi sa spytaju na to iste asi 5 sekund neskor. Alebo maju v channel topicu napisane kde najdu co treba, a spamujem announcementy a stale sa pytaju "omgi it kick me where i can download gproxy?" a link ma 2 centimetre nad tym co napisal.

    Daky Slovak mi nadaval ze som retard lebo jemu to nejde (mozno tuna Maros alebo Tomas), vraj ma gproxy a stale ho kickuje. Tipujem ze nemal vybratu eurobattle.net gproxy branu vo warcrafte.

    Tu su univerzalne kroky pre ludi ktori su taki retardi ze sa im nechce navstivit tento link a pozret si kratky navod alebo video:[url]http://eurobattle.net/threads/184100-!-New-server-installer-and-gproxy?p=1555119#post1555119[/url]

    1. cez control panel odinstaluj euroloader
    2. (pokial si nevies nainstalovat warcraft a skopiroval si ho nainstalovany od kamarata tak pouzi ten fixer ktory tam je)
    3. nainstaluj novy euroloader (najma dvojklikom)
    4. dvojklikom spusti gproxy (pokial to pise take cervene veci tak stiahni .NET Framework a Visual C++ Redistributable ((linky su v linku o 5 centimetrov vyssie)) a zacni od kroku 1 )
    5. pokial to nepise tie cervene veci tak dvojklikom otvor euroloader a s tou lupou ktora je 1 milimeter od tlacidla battle.net si vyber "eurobattle.net gproxy"
    6. prihlas sa a hraj. Nezabudni vsak na kanali zahresit ze ktory kokot vymyslel taketo zlozite picoviny. Pripadne ze ako ta hranie na xpame obtazuje a ze ako drsne prejdes na dotu 2. Napr takto drsne to gunko vyhlasil na xpam facebooku:

    snad som ta priviedol k spokojnosti. Pokial nie tak napis na ustavny sud.
    OMG WTF BTW ROFL aj tak mi to nejde idem sa hodit pod vlak majte sa.

  13. #13
    Registered User _ARTAS_'s Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Levice
    Age
    28
    Posts
    322
    Ináč Tomzmu to stále nejde a spravil to prestne podla toho ako to máte v návode Efko..
    Silence always treat sick soul. :-(

  14. #14
    Registered User [Spis]Borovicka's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    SK
    Age
    31
    Posts
    505
    ja som to tiez robil najprv sebe .. prv to neslo ale nakoniec som to spravil... potom som robil to iste bratovi a jemu to neslo ani tak ani onak .. musel som skopirovat svoj W3 do jeho kompu ...

  15. #15
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Chlapci, uprimne. Ja neviem ci mate nasrate v hlave alebo co. Celkovo to trva spravit priblizne 10 minut(aj to maximalne, pokial treba nahodit aj fixer, kvoli zkopirovanemu waru). Mam to tu uz docela na kokote, ale niektore duchaplne thready ma fakt vedia potesit. Spamovalo sa to 2 dni ako to treba spravit, ze by to uz aj dementny, retardovany mongol s alzheimerom spravil. Ale to by neboli nasi mili CZSK bratia, aby neprisli zpicovat vsetko co sa da, kedze ste prijebani az na koren. Ked chcete, spravte nejaky odbor s turkami, a vasou jedinou ulohou bude picovat na vsetko co sa da, hybe a nie je podla vasich predstav. Dakujem

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates