Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 16 to 25 of 25

Thread: ban beg

  1. #16
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Feb 2011
    Location
    cluj napoca
    Posts
    172
    nu mai are rost sa ne certam ca nu ajungem nicaieri...dovezile sunt clare m-a injurat grav si urat fara sa il fi injurat...merita ban...daca vreti sa ii dati bine daca nu iara bine....stam si facem telenovele iara aiurea...

  2. #17
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Begformercy 1 zi ban.(Trebuia sa dau mai multe la ce vorbe grele a spus dar mnoh sa zicem ca nu e genul lui sa faca asa...)
    Eu pentru un caz asemanator am luat 3 zile mute pe server de la bobo ( .LES. mi-a facut postul la momentul respectiv )
    Eu revin mai tarziu online , daca vreunu din admini poate sa-i aplice pedeapsa lui beg il rog.

  3. #18
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Feb 2011
    Location
    cluj napoca
    Posts
    172
    sorine daca atata te duce capu pentru ce injuraturi mi-a adresat beg scoate-i banu si du-te arunca-te in primu rau care il ai pe langa craiova ok?trebuia sa-i dai o ora ban sau 30 de min era mai bine...
    P.S. esti si mincinos nici macar nu i-ai dat ban...jenant!
    Last edited by raducu05; 28th October 2012 at 12:34 PM.

  4. #19
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Amice era imposibil sa ia o decizie fara ca cineva sa se supere pe el, asta nu intelegi tu, omu a incercat sa ne multumeasca oarecum pe amandoi desi fiecare credea in dreptatea lui.

    Oricum pe replay se vede clar cum a decurs faza :
    Tu vii gang cu 350 hp incerci sa prinzi pe weaver cu primu spell, ratezi gangu si imi ceri mie sa il fi legat pe weaver la faza aia dupa ce tu ratasei spelu si oricum eu nu aveam cum sa-l prind fiindca nu era langa vreun copac. Deci tu vii , ratezi gangu, mai si mori , mai ai si pretentia sa dau shackle cand imi era efectiv imposibil la faza aia si tot eu sunt de vina ?
    Tot tu ma faci gunoi/tampit si toate cele ? Pai cum vine asta ?
    Eu vazand ca nu ai dreptate la faza respectiva evident prima data ti-am zis sa ma lasi in pace ca incep sa injur. Tu efectiv ai continuat sa ma jignesti pentru acea faza in care nu aveai dreptate, dimpotriva si atunci clar ca nu m-am mai putut abtine.
    Deci logic si normal ori amandoi meritam ban ori niciunu.
    Dar eu oricum nu ma supar pe sorin orice decizie ar lua ca stiu cum e sa fi moderator, nu poti multumi pe toata lumea de fiecare data.
    Ah si sa nu uitam, pe forum tot tu incepi sa ma provoci sa ma jignesti in fel si chip si aparent de jignit in ultimu hal este posibil pe forum , dar sa ii raspunzi cu o injuratura nu merge.
    Ciudata treaba.

  5. #20
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Inca o chestie care o iau din regulament ca sa fie mai clar pentru toata lumea :
    < Injuraturi, rasism, blasfemii etc. >

    Strict interzise oricare din acestea sau orice fel de comportament necivilizat in jocuri, lobby, pe /w sau pe canal. In cazul in care sunteti injurati / insultati puteti da !mute (daca sunteti ownerul jocului) sau sa-i cereti ownerului sa dea !mute ori sa folositi comenzile -hhn si /ignore.

    Deci e specificata faza ca si comportamentul necivilizat in in jocuri e interzis + faptul ca nu e necesar doar sa injuri pentru a lua ban ci si simple insulte.
    Mai ales daca tu ma provoci primul, si FARA SA AI UN MOTIV REAL ( nu ma credeti puteti verifica replay ).
    Spre deosebire de tine eu pot aduce argumente , tu poti doar sa te plangi ca vezi doamne ce nedrepti sunt adminii si sa ma insulti in continuu PE FORUM SI IN JOC fara sa se ia nicio masura, sau macar sa ti se atraga atentia. Cool story bro

  6. #21
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Feb 2011
    Location
    cluj napoca
    Posts
    172
    ai scris 100 randuri pt ce?nici macar nu ai luat ban cum sorin sustine...adica e un mincinos...adica ti se rupe pula tie beg nu stiu dupa ce mai vii cu argumentele tale?pt ce?vrei sa iau eu ban?ca tu oricum nu ai luat
    ok...go ban mie pt jigniri 3 zile te rog sorin...

  7. #22
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Feb 2011
    Location
    cluj napoca
    Posts
    172
    ba mitix ai rationamentu unei gaine obosite...eu l-am facut tampit da...si apoi el imi zice sa termin ca-mi spurca familia sau ceva de genu...pai ce pula mea e asta?desteptule...ca va bate gandirea de tot...abia astepta sa ma faca careva tampit ca asa ii scot mortii si familia de nu mai stie de el ca doar m-a provocat nu?
    cum pula mea sa fie asta singura platforma cu asemenea idiotenii?da nu vi rusine?romani prosti ce sunteti...numa aici poti auzi asemenea imbecilitati...inchide dracu thredu asta ca macar atat poti face util!

  8. #23
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Pe langa faptu ca tu m-ai provocat, nici macar nu aveai dreptate, dimpotriva, eu trebuia sa te fac tampit ca ai ratat gangu acolo si ai mai si murit.

  9. #24
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Bre javert eu am scris clar acolo
    "REVIN MAI TARZIU ONLINE , DACA VREUNUL DIN ADMINI POATE SA II APLICE PEDEAPSA"
    Adica am luat o decizie insa nu am intrat pe joc sa-l si pot bana.Ce pula mea nu e clar in acest lucru?Oricum banul daca i-l aplic maine sta banat pana poimaine , daca il aplic marti sta pana miercuri.Intelegi?1 zi ban e o zi ban.
    Deci ce pula mea mint eu?Reciteste postul meu #17 daca nu intelegi.
    Acum pe rand :
    @Javert inteleg sa fii nervos cand se rateaza un gank , sa il mai critici pe respectiv , dar incearca sa fii mai calm.Nu la fiecare faza "ba ratatule" ; "ba prostule" ; "ba cretinule" sau mai stiu e ce plm de rahaturi d'astea.
    @Tavi totusi de la ratat pana la ce ai zis tu acolo e cale lunga...
    Eu sunt prieten cu amandoi si asa vreau sa raman.
    Last edited by b0rn2kill; 28th October 2012 at 03:04 PM.

  10. #25
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    Sorin, tu pt injuraturile astea dai 1 zi ?

    2:39 [Allies] javert (Axe): dormi bine?
    2:44 [Allies] BEGforMERCY (Windrunner): eu ?
    2:47 [Allies] BEGforMERCY (Windrunner): mi-ai facut block amice

    3:22 javert (Axe) [0-0] has acquired a Illusion rune

    4:01 javert (Axe) [0-1] was been killed by 8Ball (Ogre) [1-1]. Assist: [JPR]r3chinu (Anub'seran) [0-0]
    4:03 [Allies] javert (Axe): ba
    4:05 [Allies] javert (Axe): tu esti tampit?
    4:10 [Allies] javert (Axe): de ce pula mea
    4:14 [Allies] javert (Axe): dai pe all full hp?
    4:35 [Allies] BEGforMERCY (Windrunner): te rog eu frumos
    4:38 [Allies] BEGforMERCY (Windrunner): nu ma enerva
    4:41 [Allies] BEGforMERCY (Windrunner): ca iti blestem familia
    4:52 BEGforMERCY (Windrunner) [1-1] was been killed by [JPR]r3chinu (Anub'seran) [1-0]. Assist: 8Ball (Ogre) [1-1]
    4:54 [Allies] javert (Axe): ba gunoiule
    5:00 [Allies] BEGforMERCY (Windrunner): FUTUTI CRUCEA MATII DE
    5:02 b0rn2kill (Dwarven) [0-0] has acquired a Invisibility rune
    5:03 [Allies] BEGforMERCY (Windrunner): figurant
    5:04 [Allies] javert (Axe): vb frumos
    5:05 [Allies] scorpyus (Bloodseeker): ss
    5:06 [Allies] BEGforMERCY (Windrunner): taci in gatu matii
    5:06 [Allies] javert (Axe): copil porst
    5:11 [Allies] BEGforMERCY (Windrunner): ma cac pe mormantu matii
    5:14 [Allies] BEGforMERCY (Windrunner): nu ti-am cerut gang
    5:17 [Allies] BEGforMERCY (Windrunner): si tu vii cu 250 hp
    5:17 [Allies] b0rn2kill (Dwarven): grija sus
    5:19 [Allies] BEGforMERCY (Windrunner): sa te sinucizi
    5:21 [Allies] BEGforMERCY (Windrunner): le dai lvl
    5:23 [Allies] BEGforMERCY (Windrunner): fututi cripta matii
    5:25 [Allies] scorpyus (Bloodseeker): GOIGOGOGOGO
    5:26 [Allies] BEGforMERCY (Windrunner): de jigodie infectgie
    5:27 [Allies] javert (Axe): ok
    5:27 [Allies] BEGforMERCY (Windrunner): scursura
    5:29 [Allies] javert (Axe): ai ban
    5:30 [Allies] BEGforMERCY (Windrunner): mizerie
    5:32 [Allies] BEGforMERCY (Windrunner): gunoi
    5:34 [Allies] BEGforMERCY (Windrunner): ma cac pe ma-ta
    5:36 rober7 (Azgalor) [0-2] was been killed by scorpyus (Bloodseeker) [1-0]. Assist: SalamBarbos (Vol'Jin) [1-0]/IFarmedYourMoM (Slayer) [0-0]
    5:38 [Allies] BEGforMERCY (Windrunner): si toti cristosii ei
    5:39 [Allies] BEGforMERCY (Windrunner): dnd
    Cum de nu s-a gandit nimeni sa downloadeze replay-ul daca nu merge parserul de pe site ? Ca apoi sa verifice de pe PC chatlogul.

    BEG 3 zile ban.


Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates