Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 15 of 74

Thread: Unlock Request MindScan demote windycity abuz kick ban si mai nou si abuz de lock acc

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401

    Unlock Request MindScan demote windycity abuz kick ban si mai nou si abuz de lock acc

    Salut,

    Legat de threadul de aici [url]http://eurobattle.net/threads/182549-Unban-Request-MindScan-demote-windycity-abuz-kick-ban[/url]

    Ca un scurt rezumat: dupa un kick si un ban abuziv de fata cu multi, ban de 3 zile, din care 2 trecusera, am primit unban de la Mitix iar pt demote a ramas sa il astept pe Bobo, apoi eu ma joc linistit, apoi sunt plecat vreo saptamana, si fara nici o dovada si nici o explicatie ma trezesc cu locked account, pe forum nu am gasit nimic.

    Intre timp am vorbit cu Mitix si mi-a zis ca windycity mi-a dat lock account, pe motiv ca i-as fi zis ceva de maicasa, eu unu stiu ca am facut o gluma cand chiar el o cerea si m-a provocat mi-a zis "mori zdreantzo", dupa ce eu acumulasem din partea lui si a lui mapy timp de 4 jocuri consecutive multe jigniri la adresa mea, eu cand am reactionat fiind provocat f mult sa ma tz cu kick, ban, unban, si apoi lock account? cum vine asta?!?

    Mitix cand a vazut ca windycity imi da lock account, a zis ca el nu se va ocupa de caz, probabil nu vrea sa fie prins la mijloc si astfel sa pice nasol si pt el, probabil ca a vazut pe fata cum windy abuzeaza.

    Pentrul adminul ce se v-a ocupat de acest caz, astept pls unlock account cat mai repede, pt ca este dat abuziv, la fel ca si acel kick si ban, si poate si un verdict in postul meu de demote pt el referitor la ce am explicat aici pe scurt, Toatata povestea cu dovezi si lux de amanunte este in linkul de mai sus rog sa se citeasca in caz ca nu ma credeti, fiecare comment de al meu din acel post.

    Doresc cu aceasta ocazie sa numai scriu 100 de posturi, sa fie cumulat si acest abuz de demote, impreuna cu cel de kick si ban, abuz comis de windy.

    Mersi!
    Last edited by MindScan; 18th October 2012 at 10:20 PM.

  2. #2
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    WindyCity a venit la mine personal sa-mi zica ca sa nu intervin intre voi doi si o sa ii respect rugamintea. Dar daca nu raspunde dupa ce ii arat acest topic atunci ma voi ocupa de caz.

    Apropo, sunt diferente intre lock account si lvl 0 pe Romania.

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    mie asa mi-a zis mitix ca mi-a dat lock windy, iar eu cand vreau sa intru pe canal imi zice banned from channel, nu ma pricep exact, insa problema de baza, este aceeasi nu pot juca din cauza unuia care abuzeaza..

    Pana sa ii respecti lui rugamintea ca in aceasta comunitate sustineti ca se se merge pe regulament nu pe rugaminti si/sau favoritisme, nu o lua in nume de rau, dar in primul rand si te rog asta, ar trebui sa respecti regulamentul si dovezile ce iti sunt prezentate, nu sa lasi un abuz sa continue si mai mult doar pentru simplul fapt ca te-a rugat el...e normal ca te-a rugat asta cu un scop ascuns uite un exemplu mai jos:

    Daca eu o comit si injur pe unu din prima si merit ban de 3 zile, si vin si te rog, nu te baga pls, lasa sa vina bobo sa decida (cand o veni ca e disparut de pe server de atata timp), treci asa rpd cu vederea?

    Aaa sa inteleg ca windy a vorbit cu toti adminii stiind ca Bobo e plecat si poate sa faca ce vrea? si voi rpd da da ati fost de acord? interesant, desi am dovezi clare in picioare, desi se stie problemea lui cu mine, demonstrata ca a abuzat kick si ban in mai multe randuri, desi se stie ca a mai luat demote din cauza asta, hai sa ne dam toti dupa deget si sa ii tinem partea lui windy ca pisica nu e acasa si soarecii joaca pe masa nu? de ce sa fim impartiali?

    Sunt sigur ca b0rn o sa zica la fel, iar Bobo nu e de gasit, bravo voua!

    Fara sa mai facem prea multa gargara si 12123 cuvinte si posturi, deja mi se ia de tot, daca nu se rezolva aceasta problema caci nu vreau sa fiu stress, spune-mi pls cu cine sa vorbesc sau la latitudinea cui revine acest caz in afara de Bobo ce este plecat, sa ma pot adresa sa vedem cum e treaba de fapt. ms

    apropo windy a venit recent sa iti ceara asta, sau de cand il tot postez, daca e recent, e clar ca asta incearca sa abuzeze cat timp mai poate pana apare bobo
    Last edited by MindScan; 18th October 2012 at 10:56 PM.

  4. #4
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    small minded creature >_<

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    chicago
    Age
    41
    Posts
    69

    Scurt si la obiect

    Raspund o data pentru totdeauna !!!!!!!!!!!

    Eram in joc si imi zice mindscan (fara sa il provoc, repet, fara sa il provoc): 'windy, am fost aseara la curve' la care eu: ' si?' . . . apoi replica MINDSCAN ' stii ce mi-a zis mata?'. Nu cred ca mai trebuie sa explic aluzia, mi-e greatza. Mi-am pierdut cumpatul, am inceput sa tremur la calculator si i-am dat kick; recunosc, potzi sa zici ca e abuz, dar asta vor decide goodangel, mitix si restul (bobo cand vine). Ti-am dat ban instant, m-am gandit un pic si am zis sa ti-l scot ca . . . ma rog, esti prost, dar Domnu' a zis 'ferice de cei saraci in duh/Caci al lor va fi imparatzia cerului'. Eu ti-am scos banul, nu mitix, fara nici macar sa imi ceara el asta, dar apoi am vorbit cu el (mitix), born si goodangel si m-au incurajat sa iau decizia care am luat-o, adica sa iei lvl 0 pe ROMANIA pe teren nelimitat; decizia e definitiva, iar in ceea ce priveste abuzul meu, o sa hotarasca altzii si o sa ma supun.

    Cu asta, capitolul MINDSCAN pe ROMANIA se incheie.

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    ce vorbesti tu ai zis primu si ai provocat cu: "mori zdreantzo" dute si vezi IN LINKUL DE MAI SUS toata povestea, este replay acolo si tot ce vrei, si numai abuza daca nu te uiti pe dovezi, desi tu stii ce ai facut, dar incerci sa incurci toti adminii!!

    ca sa vezi ca minti ca nici numai tii minte, gluma care am facut-o "era a intrebat maicata de tine", vezi replay gretzosule, era o gluma care am facuto dupa ce tu si mapy ati trolat la mine cu jigniri timp de 4 jocuri la rand, si am fost provocat si in acele 4 jocuri si in acest joc.

    Bai mincinosule cum poti sa minti in halul asta si sa zici ca tu mi-ai scos banu? mi-ai scos pe momentu banu, ca vroia lumea sa joace la ora 3 dimineata si le mai tb un om, si am jucat acel joc, apoi ai lasat banul la loc nu tie rusine?

    Pe teren? si acum tremuri cand scrii? am fost provocat cu acel "mori zdreantzo" plus in celelalte jocuri consecutive unde tu si mapy jigniri nonstop la adresa mea, si am tacut si nu v-am zis nimic, si apoi cand ma provoci iar fac si eu o gluma si abuzezi in halul asta?

    Se incheie o laie sa vad adminii ceilalati unde dovedesc ca nu am fost provocat sa vada replay si SA VADA EXACT CE AM SCRIS IN PRIMUL POST DE DEMOTE, ca sa nu scriu aici din nou so carnatu, si sa imi arate ca nu am fost provocat si ai drepatate, insa lock ? e cale departe intre timp vei primi tu so demoteul, pentru ca atunci cand vor vedea toti adminii acel replay, care normal tb vazut, o sa ai tu parte de un mare demote, pt ca doar la faza asta ai abuzat astfel: kick in joc, ban in joc, nu lvl 0 cum tb, apoi dai unban si iar ban degeaba, apoi primesc lock timp de vreo 8 zile, pt toate astea cumulate fii sigud ca am sa construiesc un post de demote foarte convingator impotriva ta.

    De cand dai tu cel implicat in acest conflict decizii definitive? cel care a fost postat de mine vis a vis de abuzuri de atatea ori, cel care a luat si demote pentru ce l-am postat? Decizie definitiva o sa dea Bobo si cred ca in privinta ta, iar alti admini nu cred ca pot da doar pentru atat asemenea decizii definitive, in cel mai rau caz, iau acel ban care oricum l-am avut atunci plus acum cat am avut lock account.

    Si daca printr-o minune ai dreptate si nu am fost provocat este o jignire se penalizeaza cu 3 zile din care eu oricum 2 zile le-am stat cu banul on, si, iar daca e nevoie o sa aduc si replay de la celelalte 4 jocuri dinainte doar se salveaza automat, unde ai mai comentat la adresa mea si nu ti-am zis nimic.

    Mai lasa tu capitolele ca iti iese fum pe nas si vede toata lumea cat de disperat esti impotriva mea, fara ceva real.

    [url]http://eurobattle.net/threads/182549-Unban-Request-MindScan-demote-windycity-abuz-kick-ban?p=1547074&viewfull=1#post1547074[/url]


    revin in cateva minute cu un SS pt adminii si moderatorii, care il cred pe el, CARE NU S-AU UITAT LA ACEL REPLAY cum le este datoria, care favorizeaza, sa le arat ca am FOST PROVOCAT, iar apoi voi toti acesti admini sunteti ca si cum partasi si complici la abuzul lui, sa vad dupa ce va arat ca m-a provocat si abia astept sa vad daca puteti fi corecti si daca puteti spune ca a abuzat si merita demote!

    mai jos ce am scris in threadul initial caci nu am chef sa ma repet si acus vin si cu ss, iar dupa pentru ca mai si minte ca nu m-a provocat sa vad cum hotarati toti ca merita demote asa nesimtit ar tb extirpat

    Salut,

    Dorest unban de urgenta deja am banul de o zi si a fost dat si pe o perioada mare de 3 zile intentionat fara baza reala, consider ca windycity a comis un alt mare abuz.

    Jucam vs el de vreo 3-4 jocuri, el in team cu mapy, ei doi timp de 3 meciuri la rand m-au trollat la greu, cu jigniri si injurii de toate felurile.
    In al 4 lea joc, windycity frustrat ca il ownam pe lane, ma omoara si imi spune "mori zdreantzo", o jignire si o provocare in acelasi fata de mine, iar in spate mai stateau multe alte jigniri la adresa mea adunate din cele celelalte 3 jocuri.
    Eu dupa ce mi-a zis asta am facut o gluma, nicidecum o injuratura, pentru ca am fost provocat atunci dar si in celelalte 3 jocuri din urma, i-am zis asa ca "aseara am fost la curve, si ca a intrebat masa de el" nu consider ca e jignire directa, chiar de e jignire am fost provocat de f multe ori pana am zis si eu ceva inapoi, mai jos replayul.

    Adica cand el timp de 4 jocuri zice ce vrea la adresa mea, eu ii accept finut find si nu comentez, apoi cand depaseste limita, si fac o gluma eu gata kick si ban? cum e asta?

    Numai zic ca el clar are ceva cu mine, chestie demonstrata de n ori in posturile mele de demote pt el, pt care a fost si sanctionat.

    De ce demote? pt ca nu e prima oara cand face abuz, nu tb sa dea kick si nici ban, odata ce am fost provocat, apoi din ce am inteles in astfel de cazuri daca ar fi un caz real de injurat trebuie sa dea lvl 0, nu sa abuzeze cu kick si ban.
    Last edited by MindScan; 19th October 2012 at 12:17 AM.

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    chicago
    Age
    41
    Posts
    69
    'mori zdreantzo' a venit dupa alte comentarii de la tine, dar nu conteaza, nu imi raspunzi la aia vorbind de maica-mea ca e curva. LVL 0 si potzi sa vii cu screenurile lui DUMNEZEU.

  8. #8
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    iata si ssurile, nu a venit dupa nici un alt comentariu, a venit fix DUPA CE AM MURIT IN JOC, tu avand boala pe mine si fericit ca am murit (se vede pe ss cum scrie ca am murit) ai scos perla, insa am prins vreo 3 provocari in total doar in acel joc, FARA SA ITI ZIC EU NIMIC se vede si pe SS si pe REPLAY, sa nu ma apuc sa iau si celelalte 3 jocuri dinainte de acest joc, sa vezi ce gasesc, unde ai jignit nonstop cu mapy impreuna, si eu nu v-am zis nimic, eu abia aici rabufnisem cu o gluma, indirecta nu am injurat pe tine sau pe maicata, dupa ce timp de 4 jocuri am inghitit toate jignirile de la voi, si cand e vorba sa fie trolare pe seama ta dai tu rpd kick ban unban ban si lock? baiazid te chemi?

    bai baietele nu ma cred d-zeu cel care se crede tu esti, insa adminii nu cei implicati, vor da verdictul dupa dovezi, iar mie de mama mea, mi s-a vorbit mai urat decat aici, in cazul cu 73rror eu i-am zis doar SPART (si doar pt acest cuvant s-a considerat ca eu l-am provocat) doar pt atat el apoi m-a injurat direct pe mine si pe mama mea, si apoi a zis multe mai urate decat aceasta gluma indirecta pe care ti-am aplicat-o tie dupa ce am fost provocat nonstop timp de 4 jocuri, si 73rror culmea nu a patit nimic, nici macar warn daca vrei uite aici [url]http://eurobattle.net/threads/178522-ban-73rror-injurii?highlight=73rror[/url] si aici [url]http://eurobattle.net/threads/178489-ban-73rror-injurii?highlight=73rror[/url] el chiar ar merita lock, deci te rog poti da! sau vezi mai jos paste din log, SI DA TEROR NU A PRIMIT NICI MACAR WARN

    (40:31) MindScan: spartule am reavfer pe mine
    (40:38) 73RRoR: sparta e mata
    (40:40) 73RRoR: so fut in pizda
    (40:42) MindScan: am hot pe mine
    (40:43) b0rn2kill: sec
    (40:44) 73RRoR: si sa ma cac pe pieptu ei
    (40:45) MindScan: DAI BAN TEROR
    (40:48) MindScan: am zis ceva de mata?
    (40:53) MindScan: sa vezi ce ban iei
    (40:57) 73RRoR: sa moara mata ca iau ban
    (41:05) MindScan: b0rn dai ban
    (41:06) MindScan: ai vazut

    MAI JOS SS-URILE unde se vede clar ca tu m-ai provocat!

    Click image for larger version. 

Name:	1.jpg 
Views:	113 
Size:	525.1 KB 
ID:	171190Click image for larger version. 

Name:	2.jpg 
Views:	111 
Size:	622.1 KB 
ID:	171191Click image for larger version. 

Name:	3.jpg 
Views:	122 
Size:	609.7 KB 
ID:	171192Click image for larger version. 

Name:	WC3ScrnShot_101912_012052_08.jpg 
Views:	103 
Size:	599.8 KB 
ID:	171193

    scriu si aici

    min 08 pe ss1: windy: taci ma obositule
    min 12 pe ss2: mindscan: )
    min 12 pe ss2: windy: ce razi bou cu tzatze? (doar de aici se vede cum cauta scandal, eu doar radeam pe all si nici asta nu se poate ca ma face el rpd bou cu tzatze? cum vine asta? se vede clar cum o cauta)
    min 15 pe ss3: windy: mori zdreantzo

    min 18 pe ss4 mindscan: gluma mea deci pana la gluma aia am fost provcat prin cuvintele astea: OBOSITULE, BOUT CU TZATZE, MORI ZDREANTZO

    In 3 randuri m-ai provocat doar in acest joc inainte sa fac eu glumita, DECI MINCINOSULE? nu tie rusine? cum poti sa tipi in gura mare ca nu m-ai provocat deloc? si sa dai tu decizii definitive si sa hotarasti tu orbit de ura care e in tine, sincer provoci mila. toata lumea isi da seama ce se intampla, chiar crezi ca poti sa o scoti la capat cand eu am dovezi clare?

    windycity Eram in joc si imi zice mindscan (fara sa il provoc, repet, fara sa il provoc): 'windy, am fost aseara la curve' la care eu: ' si?'
    iar tu nu esti in masura sa dai nici un verdict in acest caz si nici sa aplici vreo sanctiune cat timp esti implicat (si toate aceste sanctiuni care le-ai aplicat de capul tau sunt abuzuri clare deja dovedite) parca asa statea treaba nu admini? astept cat mai rpd din partea altui admin raspuns. ms

    ai zis mai sus: ma rog, esti prost, dar Domnu' a zis 'ferice de cei saraci in duh.. BA TU MA MAI PROVOCI MULT? ODATA MAI FA-MA PROST SI VEZI CE TE SPURC EU. TU CE PLM TOT VREI SCANDAL? intelege odata tu si toti adminii, ca eu ma stiu pe mine si ma stie toata lumea, si da stiu ca ziceti ca vb mult si aiurea, dar eu stiu CLAR SI TOATA LUMEA CA NU GRESESC CU NIMIC DIN SENIN, si pentru totdeauna intelege cat timp stiu cum este regulamnetul nu am cum sa gresesc si sa nu fiu acoperit si taci in plm odata si vezi de tb ta si numai cauta gara cu mine caci oricat ai incerca nu o sa calc pe bec sa iti dau tie castig de cauza apoi.
    Last edited by MindScan; 19th October 2012 at 12:59 AM.

  9. #9
    Registered User
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    chicago
    Age
    41
    Posts
    69
    Nu mai pune SS cu altzi jucatori, nu sunt curios. Ai ras pe ALL, evident ca ai provocat . . . orice as spune in termeni de 'facut misto' nu justifica afirmatzia ta despre mama. O sa raspund si pentru ca am provocat urmarii rasului tau pe all, dar tu ai lvl 0 si asa ramane.

    Inca ceva, am tot uitat: MORI . . . adica AI MURIT !!!!!!!!!!!!

    P.S.: ideea ca esti prost nu e doar asa zisa, e un FAPT demonstrat si toata lumea stie si confirma

  10. #10
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    De cand e Romania asta nu cred ca a mai avut parte de vreun user ca mindscan. Viata nu-i dreapta, de ce ar fi un joc/o platforma/o "incaierare" ?! Cand ai inceput cu romanele astea, poate mai aveai vreun temei, dar de vreo juma de an, doar furi curent .Obosesti pe toata lumea cu nedreptatile care ti se intampla, culmea, tu fiind inocent de fiecare data. Ne-am saturat toti de tine, de la user la admin. Preda-te !

  11. #11
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    ahahaha ce sa ma predau ma, va ofticati ca e unu cu care nu va merge, nu e nici o incaierare, eu nu am nimic cu el, el vine si cauta scandal, am dovedit tot timpul, si o sa fac romane cat timp stiu ca am drepate, tu nu ai cum sa intelegi sau esti in pielea mea? cand ai sa vezi joc de joc cum face asta ai sa intelegi poate.

    iar tu windy am ras pe ALL nu la tine, la ceilalti, dar tu cautand scandal ai zis ce razi bou cu tzatze, ce alti jucatori visezi? rasul nu e nici o provocare, un ras esti tu!

    numai rastalmaci tu pe aici tu nu ai ce sa mai spui sa mai minti, dovezile zic totul si lasa ceilalti admini sa se pronunte daca am fost provocat sau nu.
    Last edited by MindScan; 19th October 2012 at 02:57 AM.

  12. #12
    Registered User HotShot's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Romania
    Age
    33
    Posts
    128
    MindScan "preda-te" in asta _|_ ))

  13. #13
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    Las' ca si windy bubuie...bine, Mindscan locul 1, windy 2...fara aceste 2 scursuri ale societatii....viata pe RO ar fi mult mai ok....auzi la windy : "ai ras pe all, deci ai provocat"...sa mori tu ma? ))))))) ti-a luat mult sa o gandesti?

  14. #14
    Fighting Dreamer MailMan's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    537
    Quote Originally Posted by HotShot View Post
    MindScan "preda-te" in asta _|_ ))

  15. #15
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    facetii dracu un bine si lasati-l lvl0 nu vedeti cat se strofoaca saracul baiat?
    cand aduce poze cu o fata atunci datii lvl1 iar, pana atunci aveti mila si nu-l lasati sa moara virgin

Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates