Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 46 to 60 of 74

Thread: Unlock Request MindScan demote windycity abuz kick ban si mai nou si abuz de lock acc

  1. #46
    Registered User Vendixor's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Ploiesti
    Age
    30
    Posts
    74
    ai sa-mi bag. Lipsesc o zi , si inceput deja telenovela :| am ratat-o si pasta

    LE : Faceti pace, si hai la bere )

  2. #47
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    pai ma doare undeva de windy si ce zice el la mine e pace toate bune si frumoase, insa a dat lvl 0 si nu pot juca acum, aia e problema, iar adminii deja de 3 zile au uitat care este regulamentul, aduci dovezi, constatam, dam verdict, dar se dau toti dupa deget.

  3. #48
    Registered User
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    chicago
    Age
    41
    Posts
    69
    Dupa toate aceste drame, concluzia e : MORI !!!!

  4. #49
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Nu mai e razboinicul luminii bobo prea inteleptul sa iti ia apararea acum si restu nu te inghit pentru ca tu te certi cu toata lumea pentru nimicuri. Cam asta e pacatu tau si poate vei realiza vreodata si tu chestia asta
    Evident ca tu l-ai injurat pe el de multe ori si el pe tine provocat sau neprovocat nu mai conteaza , pana la urma important e ca windy e moderator si tu nu. Deci nu ai aceleasi privilegii .
    Oricum eu personal ii iau apararea mai mult lui windy in cazul de fata pentru il inteleg oarecum si imi este prieten , chiar daca pare o persoana mai dificila , dar la fel de adevarat e ca nu are calitatile necesare pentru a modera si nu mi-e jena sa ii spun in fata, dar asta e alta poveste

  5. #50
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Ah da si uitasem inca odata sa comentez concluzia lui goodangel si anume "nu mai intra in jocurile lui " . Ce logica debordeaza baietasu asta ma doare capu )
    E ca si cum ai spune " da recunosc ca x face multe abuzuri si uneori ai dreptate , dar eu nu am nicio putere de decizie asupra acestui subiect si tot ce pot spune este sa il eviti "
    Sa tot primim raspunsuri dinastea, de tot rasu

  6. #51
    Registered User Bad][Luck's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    34
    Posts
    334
    Quote Originally Posted by windycity View Post
    Dupa toate aceste drame, concluzia e : MORI !!!!
    Si eu m-am asteptat sa te calce autobuzu windy....dar se pare ca inca traiesti

  7. #52
    Registered User
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    chicago
    Age
    41
    Posts
    69
    Sa itzi mai zic ceva: cand vine 'razboinicul luminii' si o sa vada ce mi-ai zis, crede-ma, o sa imi dea dreptate pentru ca el tzine foarte mult la familie si acum chiar ai calcat pe bec. Cu asta, il rog pe Angel sa inchida topicul si mai mediteaza putzin, fa-tzi alt cont si intra sa joci; pur si simplu nu mai pot sa vad in ochi numele tau. Nu te mai chinui sa scrii romane, nu le citeste nimeni (poate Angel, care incearca sa isi faca treaba) si nu are nici un rost sa prelungesti mizeria asta. Ideea e ca orice ti-as zice, raspunde-mi la fel, sau injura-ma ca nu am treaba, dar lasa-mi familia in pace.

  8. #53
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    lol. Nimeni nu ma obliga pe bune sa citesc posturi pe forum sau sa le rezolv pentru ca un user sa se joace fericit DotA. Daca vroia sa se joace DotA iti zic eu ca MindScan se lua de mana cu restu fratilor de multiacc si il durea in cot de caz. Problema e ca MindScan vrea sa atinga alt punct cu topicul asta si anume: demnitate. Eu unul sunt obosit de posturile sale lungi in care-si exprima frustrarea.

  9. #54
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    atunci da-i unban

  10. #55
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    bai windy aceeasi gluma i-a facut-o inainte sirop lui mapy si ala nu s-a suparat chiar a ras si el, si da stiu ca pe asta mizezi ca bobo tine la familie si stiu si eu asta dar tu ai PROVOCAT situatie care sta in 123243 de posturi si pt care nu s-a dat nimic caci A FOST PROVOCARE cat sa rezist fetito? de aia si bobo o sa iti dea pe jumate de masura dreptate, la fel ma supar si eu la familie de aia nici nu se compara jegul de 73rror la ce a zis mai jos doar pt un singur cuvant "spartule" ia si compara cu ce e mai jos, vis a vis de gluma buna indirecta pe care am facut-o fata de tine, te rog termina cu drama si nu te mai caca pe tine si o arde pe sensibilul ca nu iti sta bine

    Si cap de guma, orice mi-ai zice sa iti zic la fel doar nu de familie? esti penibil, pt ca eu orice mi-ai zice, de obicei, nu zic nimic, sau te postez, timp de 3 jocuri cand trolai cu mapy la mine de zor toate injuriile posibile ti-am zis ceva? am rabufnit si eu abia in al 4 lea joc cu o gluma buna, ideea e alta mai trepadus, tu sa poti trola si sa razi de altii, dar cand unu a trolat fata de tine si cu succes te duci repede la mama si plangi, adica dai kick ban lvl 0, concluzia, ai invatat cu ocazia asta indirect cu acest caz, sa iti mai taca mecla aia si sa vezi ca si tu poti fi lovit f usor cu tot cu lvl 5 al tau, peace!


    (40:31) MindScan: spartule am reavfer pe mine
    (40:38) 73RRoR: sparta e mata
    (40:40) 73RRoR: so fut in pizda
    (40:42) MindScan: am hot pe mine
    (40:43) b0rn2kill: sec
    (40:44) 73RRoR: si sa ma cac pe pieptu ei
    (40:45) MindScan: DAI BAN TEROR
    (40:48) MindScan: am zis ceva de mata?
    (40:53) MindScan: sa vezi ce ban iei
    (40:57) 73RRoR: sa moara mata ca iau ban
    (41:05) MindScan: b0rn dai ban
    (41:06) MindScan: ai vazut


    deci, daca e dupa teoria lui windy, in fine eu lui 73rror i-am zis legat de joc nu sa ma iau de el din senin, insa se vede cat de jegos a vb de familie mai windy, daca ti-as fi zis asa, jur ca taceam eu mal si nu deschideam nici un thread, dar stii bine ca abia asteptai sa te legi cu ceva de mine, caci da nu ma suporti recunoaste, si nu din cauza mea ci pentru ca asa esti tu,

    Sa ia si 73rror lvl 0 pe ro frate, pai ce plm eu de la o gluma indirecta chiar funny sa iau lvl 0 si asta sa nu ia nimic pt cacatul de nesimtire care l-a scris mai sus fata de familia mea? daca tot suntem la drama.

    Si daca deja si beg zice ca windy nu e chiar sfant, daca si goodangel zice sa nu intru in jocurile lui, adica indirect recunoaste ca windy face abuzuri, si multi altii care au mai zis aceeasi treaba ca windy nu e cheie de biserica, la ce ne mai invartim in loc? e clar ca adevarul e la mijloc si ca am primit toate astea abuziv iar voi doar ii tineti partea.

    vis a vis ca intru in jocurile lui el intra in jocurile mele

    vis a vis ca eu injur mai mult si provoc nu e adevarat oricat de impartial ai fi tu beg

    vis a vis ca nu ma suporta lumea e si normal ca am gura mare si nu plec capul jos cat timp stiu ca am dreptate, denota cati oameni slabi si cu probleme psihice se invart prin canalul si forumul asta. think about it

    joc dota pe pd, e ok am ridicat psrul, nu am de ce sa imi fac alte conturi, eu nu umblu cu tertipuri de astea, insa am pe ro prieteni cu care ma jucam f frumos si ma distram

    poate imi dati odata contu sa pot juca si sa terminam cu aceasta tevatura, s-au facut destule vizualizari zic eu, deobicei vand bine.

    normal ca posturile sunt lungi, tb sa raspund la 4-5 odata si tine nu doar de deminitate ci si de identitate. cu ce sunt frustrat good? ca vreau dreptate? aveti replay si dovezi in fata si voi imi spuneti ca nu ca e alta culoare, da mai nou acum in momentul asta sunt frustrat dupa atata timp in care nu faceti ceea ce este corect. dar lasa ca eu sunt frustrat dintotdeauna, ma cunosti tu mai bine.
    Last edited by MindScan; 21st October 2012 at 08:58 PM.

  11. #56
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Mind nu o sa ia ban am patit si eu o faza de genul cu cineva si eu am luat ban dar el nu.

    El e player mai bun asa se zice si aia care is buni nu iau ban au imunitate ! dar tu o sa iei ca esti un simplu player ...
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  12. #57
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Quote Originally Posted by mindscan
    vis a vis ca nu ma suporta lumea e si normal ca am gura mare si nu plec capul jos cat timp stiu ca am dreptate, denota cati oameni slabi si cu probleme psihice se invart prin canalul si forumul asta. think about it
    Pot eu sa adaug si mega imbecili , sadici si grei de cap?
    Vrei o decizie?Ok.
    Decizia mea legata de acest thread este :
    Hidden Text click here to show
    Hidden Text click here to show
    Hidden Text click here to show
    Hidden Text click here to show

    Decizia in legatura cu tine ,intelege odata ca este luata.
    Acum depinde de tine daca intelegi sau nu aceasta decizie.
    Astepti pe bobo si porti o discutie cu el si gata?Cat vrei sa te mai faci de ras?"Indirect" bineinteles
    Last edited by b0rn2kill; 21st October 2012 at 07:43 PM.

  13. #58
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    ce vb tu, si windy si mapy au luat si ban si mai rau chiar demote datorita posturilor facute pentru ei, nu pt fiecare post, dar adunate si-au facut tb si au primit fiecare dar tb sa fii mai insistent si mai motivat.

    b0rn dute si plimba ursu, stim amandoi ca nu avem nici o tangenta de la faza cu favorizarea lui 73rror, ce a zis windy adica MORI? SA MORI SI TU! e bine? hai sa fim toti papagali, daca toti va luati dupa un papagal.

    am perfecta dreptate la ce am scris acolo, pt un joc si un canal, umiliti si va bateti joc si credeti ca lumea asta este distractia voastra pentru ca voi aveti admin, ce rezulta ca sunteti ca oameni 0, ce tot va dati dupa deget toata lumea stie ca asa e treaba, doar ca nu vor sa o spuna cu gura mare.

    Iar eu nu am sa fiu la mila nimanui, ca vad ca asta se asteapta si se doreste, sa vin sa il rog, sa imi dea contu ca sa ma joc, cat timp stiu ca am drepate si dovezi iar voi asa zis admini cu regulament ar fi trebuit sa va faceti treaba fara "a fi rugati, fara mita, fara spaga" si cand vad ca nu va faceti treaba si va trag de par deja va ofticati si nu faceti nimic, o sa trimia dna la voi, nu am nici un motiv sa va rog ok colegii? si daca nu va faceti treaba ca admini, lasati pe altii, ziceti ca sunteti ca politicienii care trag de functie si de scaun, treziti-va in plm, ca nu jucati in vreun film.

    De ras va faceti voi caci lumea vede cat de penali sunteti toti, cu cat lungiti mai mult, asta se observa, da e fun pt moment pt oricare ce citeste aici, insa dupa isi da seama de toata tarasenia asta.

    decizia daca era luata, era inchis demult acest thread, insa stiti ca abuzati si voi nu doar windy pe aceasta cale, iar nu va asteptati sa tac, cu bobo am sa discut vis a vis de demote windy, voi tb sa rezolvati problema ce tine de voi si anume ca am fost provocat si mi s-a dat lvl 0 pe nedrept, ceea ce am dovedit cu ss-uri si replay, plus paralelisme din alte topicuri de genu.
    Last edited by MindScan; 21st October 2012 at 07:51 PM.

  14. #59
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Windy frate te rog eu mult dai unban lui Mindscan
    Hidden Text click here to show

    Ba Mindscan mie mi-a zis gene de zeci de ori "oltean jegos" , s-a luat de familia mea + alte insulte si jigniri chiar aici pe forum.
    Si apoi ii zic
    Quote Originally Posted by b0rn2kill
    Ba gene ...cand ma gandesc...as fii putut fii tatal tau , dar tiganul din fata mea a avut marunt , iar eu nu.
    Retine ca m-a insultat in REPETATE randuri , pana am raspuns eu provocari.Ce s-a intamplat?El a primit un warn si eu am primit un warn cu toate ca AM FOST PROVOCAT!
    Dar nu am venit ca tine pe forum sa imi vars nervi.Asta e viata.
    Termina odata.
    Foloseste PM si gata.
    Eu din acele printuri puse de tine vad ca windy se adreseaza altor persoane apoi tu apari cu un "" ca si cum razi de el.Si am jucat multe meciuri cu tine ca sa stiu ca PROVOCI omul.
    Last edited by b0rn2kill; 21st October 2012 at 08:13 PM.

  15. #60
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    pe mine windy doar in aceea seara impreuna cu mapy m-a insultat timp de 4 jocuri consecutive si nu i-am zis nimic abia in al 4 lea am rabufnit si eu o gluma vis a vis de el, sunt om e normal ca si tine de aia i-ai si raspuns asa cand ai rabufnit si tu

    numai compara iar aiurea, el nu are admin, asa cum are windy iar tu nu ai de ce sa vii pe forum, ca la tine sta altfel treaba odata ce ai admin iar compari gresit.

    din acele printuri mori zdreanto se vede cand eu sunt mort scrie "parastas pwned mindscan", si el se bucura de asta prin aceea afirmatie, cand rad pe all imi zice ce razi bou cu tzatze? si ce conteaza ca rad de el? nu am voie sa pun pe all ca vai doamne nus ce. ba nu tie rusine sa imi reprosezi ca de ce am ras pe all? jocul e fun de asta il joci, te distrezi razi etc comunistule! LA MINE SE REFEREA, te rog ia si replay si numai minti si tu pe aici. nu le mai intoarce ia si vezi replay si nu te mai pronunta daca nu esti sigur da adminule?

    ba noi vorbim de jocul asta, lasa alte vrajeli ca eu provoc omul tot cauti sa duci discutia in alta parte, in jocul asta el a provocat, e f limpede.
    Last edited by MindScan; 21st October 2012 at 08:24 PM.

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates