Results 1 to 11 of 11

Thread: Unban Request MindScan demote windycity abuz kick ban

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401

    Unban Request MindScan demote windycity abuz kick ban

    Salut,

    Dorest unban de urgenta deja am banul de o zi si a fost dat si pe o perioada mare de 3 zile intentionat fara baza reala, consider ca windycity a comis un alt mare abuz.

    Jucam vs el de vreo 3-4 jocuri, el in team cu mapy, ei doi timp de 3 meciuri la rand m-au trollat la greu, cu jigniri si injurii de toate felurile.
    In al 4 lea joc, windycity frustrat ca il ownam pe lane, ma omoara si imi spune "mori zdreantzo", o jignire si o provocare in acelasi fata de mine, iar in spate mai stateau multe alte jigniri la adresa mea adunate din cele celelalte 3 jocuri.
    Eu dupa ce mi-a zis asta am facut o gluma, nicidecum o injuratura, pentru ca am fost provocat atunci dar si in celelalte 3 jocuri din urma, i-am zis asa ca "aseara am fost la curve, si ca a intrebat masa de el" nu consider ca e jignire directa, chiar de e jignire am fost provocat de f multe ori pana am zis si eu ceva inapoi, mai jos replayul.

    Adica cand el timp de 4 jocuri zice ce vrea la adresa mea, eu ii accept finut find si nu comentez, apoi cand depaseste limita, si fac o gluma eu gata kick si ban? cum e asta?

    Numai zic ca el clar are ceva cu mine, chestie demonstrata de n ori in posturile mele de demote pt el, pt care a fost si sanctionat.

    De ce demote? pt ca nu e prima oara cand face abuz, nu tb sa dea kick si nici ban, odata ce am fost provocat, apoi din ce am inteles in astfel de cazuri daca ar fi un caz real de injurat trebuie sa dea lvl 0, nu sa abuzeze cu kick si ban.
    Attached Files Attached Files
    Last edited by MindScan; 6th October 2012 at 09:18 PM.

  2. #2
    Fighting Dreamer MailMan's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    537
    Will it ever end? WILL IT?

  3. #3
    Registered User Vendixor's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Ploiesti
    Age
    30
    Posts
    74
    mda

  4. #4
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740
    Consider ca tu l-ai provocat cum o faci si cu ceilalti playeri . Am jucat un joc cu tine si mi-a fost de ajuns sa vad ce gandire de copil ai. Eu zic sa verificati bine ce zice mindscan , face ca lucrurile sa fie in favoarea lui desi nu e asa .Nu ca i-as lua apararea lui Windy , dar pe mindscan nu-l duce capul prea mult si are si arfe de pro gen "am sd mai bun ca tine".
    Last edited by EdelWeiss; 6th October 2012 at 09:57 PM.

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    bai baiete tu de unde ai aparut mai budweisser?!? ne cunoastem? de crezi ca stii atat de multe despre mine, vezi REPLAY inainte sa vorbesti si sa afirmi cu tarie ca eu l-am provocat, eu zic ca de 3 jocuri tot ma provoaca si ma face in toate felurile, si in jocul in care il acuz, imi zice el primu "mori zdreanto" si tot eu il provoc? auzi ma lingaule dute si canta la alta masa, esti fix caz clar de lingau, vii arunci cu noroi fara sa verifici nimic ca sa il scoti pe curu pe care il pupi, ar tb warn si pt tine

    Iar consideri PROST, am atatea posturi de demote si de banuri impotriva la aia care zici tu ca eu ii provoc, maj s-au sanctionat, deci cu cine tine adevarul cu mine sau cu tine?

    PS: si cand am un sd mai bun ca tine, care e problema? da am un sd mai bun ca tine o zic de cate ori vine vorba, e clar ca am zis asta cand cineva mananca cacat la adresa mea eu chiar nu ma laud cu faze de astea stie toata lumea, iar eu nu ma consider pro, ci average, nu prea le-ai nimerit, beshi azi!
    Last edited by MindScan; 6th October 2012 at 10:11 PM.

  6. #6
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    NU ai ban
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  7. #7
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    ok ms

  8. #8
    Registered User Brishca's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Age
    35
    Posts
    36
    EdelWeiss maturul si bunul.

  9. #9
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Pot inchide?
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  10. #10
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    dap inchide. asteptam pana vine bobo pt restu.

  11. #11
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Closed
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates