Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 23

Thread: :d

  1. #1
    Registered User Bad][Luck's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    34
    Posts
    334

    :d

    Ma face tampit, ii zic ca ma pish pe ma-sa si atat si tu angel imi dai ban? Adica atunci cand s-au respins cereri pt "futu-ti mortii ma-tii " n-a zis nimeni nimic, dar eu pt ca nu accept sa ma faca tampit "asa din senin" iau ban?

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    vezi ca intai m-ai facut tu capiat ca inainte de asta sa fii deja antijoc si sa imi spui ca nu ma salvezi niciodata..cand noi discutam de pick, un pick pe care l-am facut cum tb in ciuda faptului ca 2 au luat sf si morf asa ca gura, si apoi una e tampit si alta e ma pish pe mata, hai lasa vrajelile astea ieftine, m-am saturat de fazele tale de 3 lei si suferintze fara motiv, sufera acum in tacere.
    Last edited by MindScan; 5th October 2012 at 01:06 AM.

  3. #3
    Registered User Bad][Luck's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    34
    Posts
    334
    Gura mica vierme

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    ban sau warn si pe forum, uitati cum e si cum provoaca repet nu e prima oara cand faci asa, si tot te-am gratiat, stai sa vezi de acum daca tot ai gura mare si vrei si unban, fii atent la mine, tu continua la fel.

  5. #5
    Registered User Bad][Luck's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    34
    Posts
    334
    BZZ bzzz musca atrofiata )

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    esti slab tare de tot incerci sa ma provoci ca sa iti zic vreo 2 si tu sa speri ca vei scapa pe acest motiv, dar nu ai cum, dai cu praf de mers, o sa urmaresc daca o sa ai cele 24 de ore ban, adica maine la ora 01 am sa expire, pa

  7. #7
    Registered User Bad][Luck's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    34
    Posts
    334
    Tot un 0 ai ramas )) ...te-a durut ca nu te-am bagat in seama tot meciu. Ai dat edit la post ca un penibil si vorbesti de anti-joc dobitocule ) cand eu ti-am dat heal tot meciu. Uite de asta esti penibil, ca daca te ducea capu intelegeai ca eu am tinut sa joc indiferent ca nu te suport fiindca eu asa procedez, dar tu cum esti foarte prost ai venit aici cu replici "uitati cum e si cum ma provoaca" )) .... "MAMI ASTA NU MA LASA weeaaa " . PENIBILULE ....MORI

  8. #8
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    ai dat de 2 ori heal si odata m-ai lasat sa mor dupa ce ai facut double eu assistand taci ma penalule, razi singur

    uiti ceva f important, pish pe ma-ta e o injuratura grava despre asta vorbim, restul e cancan, si da si pe fmm am luat eu ban, asa ca taci penalule

    deci pt admini, warn cel putin pe forum, mi-a zis vierme, musca atrofiata, dobitoc, foarte prost, mori dar tot el se crede cel corect si cinstit si eu cel rau, sa tot traiesti in romania
    Last edited by MindScan; 5th October 2012 at 01:28 AM.

  9. #9
    Registered User Bad][Luck's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    34
    Posts
    334
    ) stupidity limit broken

  10. #10
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    hai mai roagate la admini, asa nesimtire sau hotie sa crezi ca prostesti un admin, ce a dat si closed thread, sa vii tu sa faci unban req, daca era un ban dat in joc mai ziceam, dar asa analizat pe dovezi clare, sa incerci ca un perfid limita prostiei la admini mi se pare sfidare clara, dar asta adminii decid uita ca exist, ne vedem maine dupa ora 01 am, stau geana sa vad ca ai facut toata perioada de ban, ciao amigo!

  11. #11
    Registered User Bad][Luck's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    34
    Posts
    334
    CIne drq e amigo cu tine )))) ?? AHahahah asta iti doreai? Sa te bag si pe tine in seama. Imi pare rau, stai la coada ca si Cronyshor incearca. El a fost primu ))

  12. #12
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    esti redus? era o figura de stil, amigo adica NOT! pa ma pliciseala mare 24 de ore pe forum, scrie ca revin.. daca ai inteles si aceasta figura de stil..

  13. #13
    Registered User Bad][Luck's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    34
    Posts
    334
    Figura de stil ? )) aahahahaahha cat e de prost ))))) . Scoala e grele

  14. #14
    Registered User Brishca's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Age
    35
    Posts
    36
    Amandoi va plictisiti maxim,alt motiv n-ati avea pentru prostiile de mai sus.

  15. #15
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    De ce nu-l ignori ca sa nu mai ajungem pe forum ? Te-a facut ala tampit si tu bineinteles nu ai putut sa stai locului si sa-ti vezi mai departe de joc, trebuia sa-l injuri ca sa-i arati cine-i seful. De parca nu ai stii cine-i MindScan si la ce se ajunge daca te certi cu el.

Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates