Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 16 to 30 of 41

Thread: Help dota warcraft3 etc

  1. #16
    Registered User
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Romania
    Posts
    19
    iar 2: am reusit iar sa instalez alea.. pot intra in euroloader dar la versiune e 1.24, si cand dau sa bag 126 imi da error. ? la chestia asta ori cea dinainte..? vreun raspuns ?

  2. #17
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    FRATE PAI TOCMAI ASTA E CHESTIA, ti-am explicat FOARTE CLAR in private! NU TREBUIA SA MAI INSTALEZI NIMIC! Doar fresh copy of TFT FARA CRACK!!!!! Si apoi bagi DIRECT patch 1.26a!!!!! Iar apoi bagi INSTALLERU DE LA EUROBATTLE! CA DE AIA ITI DA EROARE (ziceai ca iti mergea frozen throne si acum nu iti mai merge pai INSEAMNA CA INSTALASEI CRACKU, ca altfel nu avea cum plm sa iti mearga!!!).

    Nu ma face sa cred ca esti batut in cap te rog....
    Last edited by rhaZ; 23rd September 2012 at 04:56 PM.

  3. #18
    Fighting Dreamer MailMan's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    537
    Nu ma fa...
    Hai, ma, rhaz, chiar asa ceva?..

  4. #19
    Registered User
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Romania
    Posts
    19
    nu am bagat nici 1 crack !! iti mai explic

    1: instal roc
    2: instal tft
    3:instat 1.26a_b
    4:isntat war3tft 126 ( dupa se deschide automat tft dau pe bnet si nu se connecteaza)
    nu bag nici 1 CRACK!
    am facut si invers intai 4 si duap 3 si la fel :|
    deci?

  5. #20
    Fighting Dreamer MailMan's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    537
    Coaie, tu esti nebun...cum ***** **-*** vrei sa poti intra pe bnet cand tu nu ai instalat absolut nicio chestie care sa faca legatura cu Xpam?!...normal ca-ti mai tre o chestie numita euroloader (am impresia) instalata.......

  6. #21
    Registered User
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Romania
    Posts
    19
    euroloader nu cumva se instaleaza din instalul 1.26a_b ?? coitza ? :-??


    e ca si cum habar nu am de fotbal, dar ma pun sa predau la (dinamo, steaua, rapid. vaslui.. care o mai fi.. barcelona etc.. dar eu hanar nu am) exact asa e :| si aici..

    vam zis pasii pe care i-am facut, u ma iei cu euroloader, euroloader ala se instaleaza instaland instalul 1.26a_b

  7. #22
    Fighting Dreamer MailMan's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    537
    Ba eu mai am o chestie numita Xpam pe care o instalam,si aia imi instala mie euroloader-ul, dar s-ar putea sa ai dreptate..fie..
    Plm nush care e problema la tn dar oricum gresesti tu cu ceva...nu ma mai bag, bft, sper s-o scoti la capat.

  8. #23
    Registered User
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Romania
    Posts
    19
    pai asta sper de dimineata ) dar mereu intervine ceva.. ori imi merge w3 dar cand dau pe bnet nu ma lasa..
    ori nu imi merge deloc:| si imi da game.dll error :|

  9. #24
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740

  10. #25
    Registered User
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Romania
    Posts
    19
    orzyk esti mai noob decat pari, doar pentru ca habar nu ai, nu e nevoie sa te bagi

  11. #26
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    Quote Originally Posted by MailMan View Post
    Nu ma fa...
    Hai, ma, rhaz, chiar asa ceva?..
    corectat, merci de atentionare

  12. #27
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    Quote Originally Posted by SmYLe View Post
    4:isntat war3tft 126 ( dupa se deschide automat tft dau pe bnet si nu se connecteaza)
    ^pai aici ai gresit lol Trebuie sa IESI din joc (desi iti intra automat), sa RULEZ INTAI gproxy si apoi IMEDIAT EUROLOADER, si iti va merge

    Quote Originally Posted by SmYLe View Post
    euroloader nu cumva se instaleaza din instalul 1.26a_b ?? coitza ? :-??
    ^NU IN PLM! Ti-am mai zis de n ori in mesajul ala privat, ce plm mah nu stii sa urmezi niste instructiuni simple pe care le gasesti [URL="http://eurobattle.net/threads/143065-How-to-play-on-our-server-(installation-guide-for-v1-26a)"]AICI[/URL]!??!?!?!?! (tre sa dai CLICK pe "AICI" )


    L.E. Na, uite si link separat: [url]http://eurobattle.net/threads/143065-How-to-play-on-our-server-(installation-guide-for-v1-26a)[/url]
    2. Download Eurobattle.net installer
    [URL="http://app2.eurobattle.net/download/index.php?id=131"]Link 1[/URL]
    ^asta ce Doamne iarta-ma reprezinta pt tine?

    L.L.E. De fapt eu am impresia ca tu ai bagat doar installeru de eurobattle si nu patchul oficial blizzard propriu-zis
    Last edited by rhaZ; 23rd September 2012 at 05:06 PM.

  13. #28
    Registered User
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Romania
    Posts
    19
    inseamna ca esti u dus sincer rhaz. vrei poza? la fiecare instalare? am zis clar si mai repet 1 more time pt tine, ca sa intelegi ca nu e cum crezi u

    am zis :1 instal roc
    2:instal tft
    3:instal 1.26a_b_man
    4:instal patch blizard !
    am facut si cu gproxy si dupa eroloader dar am pus clar IMAGINE ce error imi da.
    si daca observi cand isntalezi 1.26a_b_man ala atunci iti apare si euroloaderu!!! OMG
    am facut de n ori acele instructiuni dar trebuie sa PRICEPI ca depinde si daca e bine pus acel warcraft pe internet ori NU!pana acuma am avut ghinion si nam prisn 1 bun, am bagat impreuan 2 warcrafturi, dar am unu warcraft 1.5 :| si e ca draq SKINU :|

    cineva stie cum rezolv treaba asta ? cu skin? si la mobi e la fel( la monstri) is transparenti si nu pto da deny) [url]http://imageshack.us/photo/my-images/39/error2u.png/[/url]

  14. #29
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    98
    dai search pe google.
    Are treaba cu registrii sigur ...

  15. #30
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    34
    Posts
    2,350
    registrii se updateaza automat atunci cand instalezi patchul de la eurobattle
    ti-am spus in privat sper ca ai reusit
    prima oara instalezi blizzard patch, dupa care instalezi 1.26a_b_man altfel iti rescrie registrii
    ca sa intri in joc deschizi gproxy si imediat dupa eurolader(inainte sa se inchida gproxy. Se inchide automat la 10-20secunde dupa ce l-ai deschis daca nu detecteaza warcraft3 deschis)

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates