Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 16 to 30 of 32

Thread: Demote req

  1. #16
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    ^eu nu stiu cum de ii permiti astuia sa te jigneasca in halul asta... sincer. (sometimes you're too kind)

    @faza cu roshan: intr-adevar am mers tp sus ca sa imping linia inamicului (DUPA ce le-am zis ca rosh=ideeproasta=muriti toti, pt ca nu avem obs si ne-o luam instant, fara drept de apel; ce au facut ei: ca de obicei in jocul respectiv, au ignorat "aberatiile" mele si au mers la rosh. Rezultatul? FIX cel prezis de mine) si sa-i oblig sa se retraga (era singura noastra sansa, cred ca ai vazut la teamfights ce faceau omni si krobe support-play-wise). Chiar nu inteleg cum a refuza sa mor (DEGEABA, chiar degeaba!) impreuna cu coechipierii carora le-am atras atentia ca e o idee proasta ceea ce fac (vezi outcome) poate constitui antijoc MAI ALES in conditiile unui meci pub (chiar ei au zis-o), in care nu sunt obligat sa ascult de NICI UN wannabe capt!

    (27:03) rhaZ: b toti muriti
    (27:04) rhaZ: =_)))
    (27:16) hiGhJet: mda
    (27:44) MindScan: daca veneai tu
    (27:46) MindScan: era bine
    L.E.
    Quote Originally Posted by b0rn2kill View Post
    @rhaz
    1. Atat krobe cat si purist aveau silence respectiv repel.
    ^ai vazut de cate ori au dat ca sa ma ajute atunci cand ramaneam amanet, nu? FIX niciodata! Asta era ideea cu "nu tu silence, nu tu repel". Atunci cand le ai dar in mod intentionat lasi coechipierul sa moara cred ca e MULT mai grav decat sa nu ai deloc (asa macar zice lumea ca esti nub), iar apoi ai pretentia ca el sa te ajute, nu? De asta am zis "vezi exact cine a facut antijocul!"
    Last edited by rhaZ; 11th September 2012 at 12:13 PM.

  2. #17
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Astept sa fie online goodangel sa-i aplice sanctiunea lui gene.

  3. #18
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Dresden
    Age
    38
    Posts
    211
    Quote Originally Posted by rhaz101
    ^eu nu stiu cum de ii permiti astuia sa te jigneasca in halul asta... sincer. (sometimes you're too kind)
    pupa pupa!!! ca lu' OJ ii place pupatu' in dos Il face sa se simta "puternic" si pe tine te face sa te simti "descurcaret". Tu nu esti barbat, bah, esti meduza!

    Quote Originally Posted by born2we

    Astept sa fie online goodangel sa-i aplice sanctiunea lui gene.
    ahahahahhahahahahaaaa Du-te tare, OJ!
    It always seems impossible until it's done. - Nelson Mandela



  4. #19
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    asta considera xenofobia si pastrarea relatiilor inter-umane intr-o sfera a animozitatii ca fiind dovezi ale barbatiei... <inchinandu-se de trei ori> Aveam dreptate, gene, tata, cand iti ziceam ca ai nevoie urgenta de un consult psihiatric (you're waaaay overdo).

  5. #20
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Dresden
    Age
    38
    Posts
    211
    asta considera xenofobia si pastrarea relatiilor inter-umane intr-o sfera a animozitatii ca fiind dovezi ale barbatiei...
    dar lingusirea e clar o lipsa a ei (ceea ce eu am zis defapt)

    mai invata ce e aia xenofobie
    It always seems impossible until it's done. - Nelson Mandela



  6. #21
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    ^pai cand tu urasti lumea si ea pe tine cum se cheama?

  7. #22
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Dresden
    Age
    38
    Posts
    211
    impartialitate? nu urasc pe nimeni man.. nici pe tine nici pe OJ
    It always seems impossible until it's done. - Nelson Mandela



  8. #23
    Registered User sir.pui's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Wonder Land
    Posts
    127
    BannedI'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk! ihihiihuhhaha buha ha buha hah a ih hi uahbahba hA iadsa

  9. #24
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740
    @ GENE :


  10. #25
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    numai b0rn2kill asta si cu pilele lui la admini e vinovat ca are gene lvl 0 pe romania si ban pe forum.

  11. #26
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    rhaz chiar esti retardat? (este o intrebare nu o jignire, vine ca un rezumat la cele de mai jos) :

    ^ mai degraba meriti talica un mic forum warn de 5 pct pt spam aiurea... cand ii faci retardati indirect pe admini uploadand un replay al carui link era de datoria MEA a-l pune (ceea ce am si facut in primul post), ca si cum cei abilitati sa judece cererea MEA de demote nu sunt in stare sa decida daca e sau nu facuta conform standardului (urmand a o respinge sau admite), apai eu zic ca deja ai intrecut masura (nimic nou sub soare)... dar lasa ca tu ai imunitate si poti sa jignesti fara sa iei ban
    nu am facut pe nimeni retard indirect, insa jur ca m-am uitat de 3 ori la primul tau post in acest thread si cu tot retardismul meu de care zici tu nu am putut observa ACEL REPLAY uploadat, ci doar link pe ro-dota de unde poate fi downloadat, eu cu alte cuvinte am usurat munca adminului oferindui cu un click replayul nu cu doua, dar te mananca pe tine sa perii lumea.

    eu nu am imunitate, a expirat, dovada cat de disperat esti vorbesti aiurea fara sa verifici, apoi eu nu JIGNESC pe nimeni din senin si admini trageti-l putin de urechi sa nu acuze fara dovezi ca vad ca imi vine cheful de 5km text, sa revin: daca sunt eu jignit nu raspund, fac post daca merita facut, iar daca raspund la jignire e pentru ca am fost provocat, asta e imunitatea mea, learn it!

    ^ai vazut de cate ori au dat ca sa ma ajute atunci cand ramaneam amanet, nu? FIX niciodata! Asta era ideea cu "nu tu silence, nu tu repel". Atunci cand le ai dar in mod intentionat lasi coechipierul sa moara cred ca e MULT mai grav decat sa nu ai deloc (asa macar zice lumea ca esti nub), iar apoi ai pretentia ca el sa te ajute, nu? De asta am zis "vezi exact cine a facut antijocul!"
    tu esti chiar asa de ipocrit? sa crezi ca ala a facut intentionat nu a dat repel si silence, la ce playeri nici macar medium erau in joc, crede-ma nu stiau a juca, nu e vorba ca au facut intentionat, de aia ti-am si zis frumos numai avea pretentia de ch uite si tu ce jucatori ai, de aia ti-am zis vino la fighturi ca POATE iese ceva, dar ai vrut tu la pub sa dai lectie la noobi, iti meriti banu maxim.

    iar am vazut ca de lauzi ca ai luat gaina, dar deja in 3 comenturi despre gaina, niciodata nu ai spus CA EU I-AM FACUT UPGRADE, doar la bine te lauzi, iar pe cine te ajuta nimic..doar sa denigrezi cat mai mult, in tot acest post poate vedea si un chior disperarea ta de a te scoate cand este totul clar, si incerci tot felul de manevre, din pacate antijocul este prea limpede.

    Astept sa fie online goodangel sa-i aplice sanctiunea lui gene.
    ce sanctiune i se va aplica lui gene pe forum sa i se aplice si lui rhaz, deoarece am cerut in postul anterior sa fie sanctiont, dovada mai jos:

    si TOT IO primesc ban pt antijoc? Pai sa nu va scuip mah f** de zdrente?
    ca ati reusit acu sa dati de munca moderatorilor pe o mizerie facuta de voi din frustrare. *** ** s** *** de ******
    eu unu consider ca e mai grav ce a zis aici rhaz (nefiind provocat de nimeni) decat gene (gene fiind provocat de b0rn) daca ia gene sanctiune sa ia si rhaz, macar fiti impartiali cu toata lumea

    @b0rn: Nu nu sunt de acord cu propunerea ta, e un fel de a ne duce cu zaharelul, de ce? pt ca voi discutati cu el acum, si el nu o sa mai faca, insa noua ne-a futut jocu, hai sa fiu si eu hotz, PROPUN, sa scoateti jocu din baza de date iar rhaz la urmatoarea sanactionat dublu, asa ar fi corect, pt ca da rhaz nu tb iertat asa usor, tb sanctionat cumva si anume asa cum am propus, si la urm sa primeasca si din urma cumulate.

    daca nu, in alta ordine de idei sa ia banu maxim pt antijoc acum, il merita pe deplin! scuze de eventualele greseli gramaticale ortografice etc

    PS: de ce are rhaz scos banul daca acest thread nu este rezolvat? cum de el juca la ora la care a facut acest thread? [url]http://eurobattle.net/threads/180920-Poate-verifica-cineva-replayul-asta-pt-MH[/url] sper ca daca i se da banu iar sa se tina cont ca a avut dat unban o perioada deci stau de 6 sa fiu sigur asa tiganie ca asa se cheama TIGANIE! ori e ban ori e thread ori e regulament, pai ce facem? ne jucam de-a cine e mai corect? acum ma imbrac acum ma dezbrac..s-a ajuns de tot rasul.

    PS2: fara prea multa gargara si spam, cred ca am explicat mot a mot pt oricine, anuntati verdictul direct, inchideti threadu, fara alte 2323 posturi de spam de la altii, nu suntem distractia voastra, da la voi ma adresez admini/moderatori, am tot observat cum lasati threadurile deschise, unde e loc de ras de noi si cum ne strofocam prin posturi pentru sanctiunile ce le merita multi, insa eu unu am pierdut 30 de min sa scriu acest post, si nu din cauza ca scriu mult, ci din cauza voastra ca tot aplicati siretlicuri si tb sa explic pe indelete tot, ca in final sa nu aveti ce sa mai ziceti si sa dati amaratul de verdict, iar unele threaduri inchise subit, nu are rost sa mai dezvolt, u get my picture
    Last edited by MindScan; 12th September 2012 at 03:56 AM.

  12. #27
    Registered User Bad][Luck's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    34
    Posts
    334
    "Primavara pe ulita -- De Mindscan Toparceanu ))) ....Rhaz mi-am dat seama ca singura optiune e sa-i scrii pe toti astia pe o foaie si cand ii vezi cu tine in team JUST RUN LIKE FUCKING HELL!!!!! Partea proasta nu e ca jocu lor e execrabil,ci ca gandirea lor este cu mult sub nivelul unui om de varsta lor iar ei cred ca e ok comportamentul asta pt ca mai sunt multi ca ei care vin sa-i sustina. Degeaba incerci sa le zici "fa-i ma asa , ca e bine" fiindca intotdeauna, dar INTOTDEAUNA o sa-ti primesti un "mars fmmm ca fac ce vreau " ...

  13. #28
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    buna gluma ) ce i-ai zis tu incercam si eu sa ii explic in joc si anume sa nu aibe pretentii de ch, dar s-a trezit el sa dea lectii..

  14. #29
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    vai mindscan, nu cred ca este om sa-ti citeasca tembelimea de acolo.

  15. #30
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Mindscan bre ia citeste tu aici
    [url]http://eurobattle.net/threads/180867-Demote-req?p=1537399&viewfull=1#post1537399[/url]

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates