Results 1 to 15 of 15

Thread: Ban the retard

  1. #1
    Safelist Member kUREikAT's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Romania
    Posts
    42

    Ban the retard

    1. ultimumohian
    2. Flame
    3. Mi-am luat ban aiurea ca l-am injurat.. pentru ca el a inceput totul :
    (24:10) NikkitaSaracio: la ce mm
    (24:11) stefan.roo: uite la ei
    (24:11) NikkitaSaracio: mafuri
    (24:12) NikkitaSaracio: fgm
    (24:13) NikkitaSaracio: de mai vin cu voi
    (24:14) NikkitaSaracio: de inapti
    (24:15) .paradox.: uite la tine fmm
    (24:16) .paradox.: nu la ei
    (24:17) Brishca: uite la tine
    (24:18) [ro]Art: Esti prost?
    (24:20) NikkitaSaracio: mars
    (24:20) NikkitaSaracio: in gm
    (24:21) .paradox.: ce cauti singur acolo?
    (24:21) [ro]Art: Vb frm
    (24:22) NikkitaSaracio: scapa nu ?
    (24:24) [ro]Art: Am dat demult
    (24:28) [ro]Art: idiotule
    (24:31) NikkitaSaracio: mars
    [URL]http://ro-dota.com/gamestats.php?id=4091[/URL] Aici e replayu.. puteti sa vedeti w/e


    Once Upon A Time

  2. #2
    Registered User ProdigySounD's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Craiova
    Age
    35
    Posts
    139
    cauti nod in papura degeaba nu inteleg dc nu ai mai pus si continuarea s-a injurat din ambele parti asa sunt eu mai euforic in jocuri si injur constant uitete la toate meciurile mele dar imi place ca nu ai pus si continuarea dupa ce ca esti stealer prost mai si semnalezi oricum tot jocu sa injurat daca e luam toti ban sau niciunu doar daca arunca o privire in log un admin isi va da seama mai ales paradox si shiver cu olicatalin ce au injurat,eu injuram la plural jocu respectiv nu cred ca m-am adresat cuiva in afara de tine la faza aia cand ai dat la nesimtire,dar nu are nimic np am si social life RANCHINOSU dracu de obosit de om.

    (24:11) NikkitaSaracio: mafuri
    (24:12) NikkitaSaracio: fgm
    (24:13) NikkitaSaracio: de mai vin cu voi
    (24:14) NikkitaSaracio: de inapti
    (24:15) .paradox.: uite la tine fmm
    (24:16) .paradox.: nu la ei
    (24:17) Brishca: uite la tine
    (24:18) [ro]Art: Esti prost?
    (24:20) NikkitaSaracio: mars
    (24:20) NikkitaSaracio: in gm
    (24:21) .paradox.: ce cauti singur acolo?
    (24:21) [ro]Art: Vb frm
    (24:22) NikkitaSaracio: scapa nu ?
    (24:24) [ro]Art: Am dat demult
    (24:28) [ro]Art: idiotule
    (24:31) NikkitaSaracio: mars
    (24:32) [ro]Art: voiam asist
    (24:38) [ro]Art: besi daten plm de prost

  3. #3
    Safelist Member kUREikAT's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Romania
    Posts
    42
    Ti-am zis prost , nu te-am injurat de morti sau de ma-ta..


    Once Upon A Time

  4. #4
    Registered User ProdigySounD's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Craiova
    Age
    35
    Posts
    139
    y sa iau eu ban pe FGM si GM ca de nu spamez toata ziua topicurile cu ban req si app threadu spune multe ban the retard np esti un obosit limbist si sugativa de om oricum stiu decizia si o sa o ia chiar mitix,acum ca tot are motive pt ca nu sunt adeptu limbilor in fund si pupincurismului dar e OK bre mergem inainte sal.

  5. #5
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    asa sunt eu mai euforic in jocuri si injur constant uitete la toate meciurile mele
    [URL]http://eurobattle.net/threads/180363-ban-ro-art-flame[/URL] CLick aici.Omu te-a injurat o data.Poc ai venit repede sa faci post.

    Tu ca ai injurat un meci intreg sa nu primesti?Ce gandire ai....


    Ultimumohican ban 2 zile.
    Last edited by Mitix; 4th September 2012 at 04:18 PM.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  6. #6
    Registered User ProdigySounD's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Craiova
    Age
    35
    Posts
    139
    da frate dar am fost singuru care am injurat nu,daca esti cinstit macar fao pana la capat nu ti se pare normal ? din cate se poate vedea am fost provocat prin cuvantul "retardat" asta ce iti spune mitule nu e jignire e insulta,dar de aici si reactia mea si nu am injurat decat pe el restu asa vorbesc eu in joc fmm de joc fmm de butonar de erou etc dar eu iti zic ca ai luat o decizie pripita sa nu uitam de paradox care a injurat mult mai grav ca mine si stefan.roo dar pe ei logic ca nu ii sanctionezi ca ti-au luat paru frumos si fin din funduletz cu limbuta lor dar asta e cine e mai bun in ale pupincurismului are de castigat ppe RO asa ca nu te mai da un admin/moderator corect si cinstit cand sti ca nu esti asa esti un mare IPOCRIT daca crezi lucru asta favorizand/defavorizant anumiti playerii sa nu uitam tu cum faci cand ai scoruri 0-5 dai ctrl+alt+del la proxy ca sa iti dea eroare cu proxy nu e prima oara cand o faci dar daca esti corect ori ne sanctionezi pe toti si pe paradox si pe stefan.roo ori nu sanctionezi nimic avand in vedere a am fost provocat prin cuvantul RETARDAT,de acum sa fie clar daca decizia ramane asta nu o sa mor 2 zile dar sa nu te vad cand ii fac pe anumiti playerii RETARDATI PROSTI SPARTI daca ma jignesc si ii postez ca i-am provocat odata ce tu ai sarit peste asta in postul asta,adica el ma face retardat si eu ii zic FGM si un GM si am primit ban ok si acum imi bagi pe gat ca am injuat tot jocul,dar sti bine ca asa reactionez in jocuri fgm si etc injur jocul nu un anumit player,asa ca sa te vad acum domnul CORECTITUDINE.

    (04:18) [ro]Art: Dc iei killu?
    (04:21) [ro]Art: esti retardat?
    (04:25) .paradox.: dute in morti matii bai
    (04:26) Zadkiel: nu am vrut
    (04:29) stefan.roo: vai
    (04:30) [ro]Art: ba ai vrut.
    (04:32) cube147: ..
    (04:32) Brishca: ss
    (04:32) .paradox.: daca esti prost
    (04:33) stefan.roo: ce pos iti fac
    (04:34) stefan.roo: fmm
    (04:34) .paradox.: nu stii cu sniper
    (04:34) [ro]Art: daten smecleu
    (04:37) [ro]Art: sa te bata
    (04:38) Zadkiel: am vrut sa te ajut
    (04:42) .paradox.: ia si suge-ma de pula cu postu matii
    (04:47) stefan.roo: oki
    (04:50) Zadkiel: nici nu ma mai bag daca faci asa
    (05:00) [ro]Art: nu te mai baga
    (05:06) .paradox.: nici nu dai repick si esti si idiot
    (05:26) [ro]Art: coae nici na bagat in skillu ala :|
    (05:34) [ro]Art: a bagat in slow si atack speed
    (05:37) [ro]Art: LOL

    PS: stai calm ca nu o ai satisfactia de a ma vedea la cerere de unban sa ma milogesc sa imi dai unban sau sa te pup in dos cum fac alti de fatzada si pe la spate spun mitu prostu catelusu nostru dar e ok prefer sa raman cu demnitatea care mi-a mai ramas ca vad ca pe RO avem adminii si moderatorii capabili de a lua cele mai bune decizi,ei trec cu vederea peste anumiti playerii care au injurat mult mai grav si ma sanctioneaza decat pe mine ca deh mitule esti un IPOCRIT dar stai chill ca de azi cum te vad cum te ard cu kick in jocurile mele dupa faza ca mi-ai facuto azi,eram pe forum dadeam reaply la post,i-am dat owner putin lu vendi si ai intrat tu cand era full,i-ai dat owner unuia care era afk si ce ai zis eram acolo nu eram AFK " hai ca hostu e afk " fac eu srv si mi-ai luat toti playerii din lobby dupa ce eu asteptasem 20 de min sa se umple si nici macar nu mi-ai facut slot macar atat bun simt sa ai ca erau playerii care au asteptat la mine si in care eu ma muncisem 20 de min cu !spam cand tu o frecai pe xxx si vi rapid pac pac ca deh tu esti admin dai owner unui afk si pleci sa iti faci srv,ala a fost un abuz dar nu m-ar mira ca pe viitor cand o sa iti dau kick sa dai si !unhost ca tu nu ai coloana vertebrala asta vad eu prin comportamentu tau,si crezi ca stau intrun cont ? daca vreau imi creez 10 si ma joc dar nu sunt genu prefer sa joc pe PD unde sunt oameni cu coloana vertebrala si care nu actioneaza razbunator ca alti aici de fata.
    Last edited by ProdigySounD; 4th September 2012 at 06:09 PM.

  7. #7
    Registered User ProdigySounD's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Craiova
    Age
    35
    Posts
    139
    [ro]art (24:11) NikkitaSaracio: mafuri
    (24:12) NikkitaSaracio: fgm
    (24:13) NikkitaSaracio: de mai vin cu voi
    (24:14) NikkitaSaracio: de inapti
    (24:15) .paradox.: uite la tine fmm
    (24:16) .paradox.: nu la ei
    (24:17) Brishca: uite la tine
    (24:18) [ro]Art: Esti prost?
    (24:20) NikkitaSaracio: mars
    (24:20) NikkitaSaracio: in gm
    (24:21) .paradox.: ce cauti singur acolo?
    (24:21) [ro]Art: Vb frm
    (24:22) NikkitaSaracio: scapa nu ?
    (24:24) [ro]Art: Am dat demult
    (24:28) [ro]Art: idiotule
    (24:31) NikkitaSaracio: mars
    (24:32) [ro]Art: voiam asist
    (24:38) [ro]Art: besi daten plm de prost

    Besi date'n plm de prost omu are tiribomba ne da in pula lui cand vrea el si tot eu sunt sanctionat pentru FMM si GM mitule mi-ar fi rusine moderatorule sa trecu cu vederea peste anumite lucruri nu dai dovada de profesionalism ori dai ban lui paradox care a injurat mult mai grav ca mine si lui stefan.roo si de acum de nu va dau in PULA mea pe TOTI a am o tiribomba de 19cm si va invart gratis si nu o sa fiu sanctionat 10 roni biletu

  8. #8
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    Quote Originally Posted by ProdigySounD View Post
    mitule esti un IPOCRIT dar stai chill ca de azi cum te vad cum te ard cu kick in jocurile mele dupa faza ca mi-ai facuto azi,eram pe forum dadeam reaply la post,i-am dat owner putin lu vendi si ai intrat tu cand era full,i-ai dat owner unuia care era afk si ce ai zis eram acolo nu eram AFK " hai ca hostu e afk " fac eu srv si mi-ai luat toti playerii din lobby dupa ce eu asteptasem 20 de min sa se umple si nici macar nu mi-ai facut slot macar atat bun simt sa ai ca erau playerii care au asteptat la mine si in care eu ma muncisem 20 de min cu !spam
    ^dar tu mai tii minte jocul ala (eram si eu in lobby) in care ai intrat pe ultimul slot, ai cerut kick contra 2 playeri, iar dupa ce ai fost refuzat ai iesit, facandu-ti singur joc si spamand !spam peste noi care CHIAR "muncisem 20min cu !spam"? Asta nu mai tii minte, nu, cand esti tu in situatia invocata de tine si in care te-ai simtit nedreptatit! Oare aici nu cumva esti chiar tu IPOCRITUL?

    Si sa nu vii cu argumente de genul "ce te bagi tu in threadul meu", "nu e treaba ta", ca in cazul asta CHIAR ESTE, cand vad cat de nesimtit poti sa fii si cum judeci cu ocá dubla!
    Last edited by rhaZ; 4th September 2012 at 07:24 PM.

  9. #9
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Daca n-ai fost la fel de rapid ca el )

  10. #10
    Registered User ProdigySounD's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Craiova
    Age
    35
    Posts
    139
    np rhaz nu te invinovatesc ca esti un pupincurist cu par pe limba,ai sarit in apararea lui mitix crezand ca o sa cazi bine in ochii lui e ok bre tine-o tot asa ca te descurci de minune asteptam si alti pupincuristi care vor sa arate cat de loiali sunt ei,rhaz scuipa smoku de par din fundul lui mitix iesi pe geam ia o gura de aer si revinu cu un reaply ce spuneai ? ca nu eram atent.

    PS: joaca tu cu tibi--shor si _ceeapa_ in team rhazz sa te vad atunci ce faci in situatia aia :-" the n00b hate allways the Pr00 " pestele mic nu il inghite niciodata pe cel mare " parafrazand un vers din BuG.Mafia. bine au ziso baietii.

  11. #11
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Besi date'n plm de prost
    Serios?
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  12. #12
    Registered User ProdigySounD's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Craiova
    Age
    35
    Posts
    139
    nu mitix laso cum a cazut ca a picat bine decat eu ban 2 zile np,avand in vedere ca ma uit in log si pradox injura de 10 ori mai mult ca mine el nu a primit nici macar ward dar mite ban dar asa e cand esti un admin "impartial" si domnul corectitudine imi place de tine EU CA TINE VREAU SA FIU.

    You Are SoO C000000L ramai cu adormiti tai de playerii comunitatea RO o sa prospere si o sa avanseze cu voi sunteti toti o apa si un pamant,sunt 2 feluri de playerii cei care o ard cu limba'n fund si cei care sunt transpernti si nu fac compromisuri,ofc ca cei ca mine au tot timpu de pierdut "gura bate curu" dar mai bine asa decat sa fiu un pupincurist josnic ca multi alti care am vazut ca au de castigat pe RO datorita faptului ca o ard bine dau una calda una rece fi mandru ca ai castigat niste catelusi virtuali cu astea o sa ramai acum sunt curios care din odrazlele tale o sa sara cu un reaply la tot ce am spus NP va duc pe toti >>>>>>>> sunt curios daca abordam altfel situatia si imi ceream scuze si o ardeam ca esti " cel mai bun admin si cel mai corect " daca luam unban dar asta o sa ramana o enigma pentru mine probabil luam unban ca multi alti,sunt jucatori care joaca cu MH care fac PLUGG si fac cerere de unban zicand " mi-a picat curentu " " mi-a picat netu " etc imediat sari cu DEBANAT e foarte COOL BRO eu ca tine vreau sa fiu o seara placuta in continuare si bafta pe RO esti extraordinar de minunat moderezi acest canal si esti total impartial " eram ironic in caz ca nu te-ai prins " Sweet Dreams.

    PS: atat de multa energie consumata pentru un NIMENI poti da CLOSSED numai am nimic de adaugat m-am descarcat pot dormi linistit.
    Last edited by ProdigySounD; 4th September 2012 at 09:07 PM.

  13. #13
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    wow sanse mari sa ma intreci, cat ai scris aici scriu eu in vreo 5 posturi, nu te supara ca o paranteza, sa mai relaxam pe aici spiritele.

    sorry de offtopic dar nu m-am putut abtine, insa il inteleg stiu cum e cand esti nervos

  14. #14
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Besi date'n plm de prost
    Cum i-ai transmis aceasta urare?Scurt si la obiect.
    Lasa-ma cu manglelile care le-ai scris mai sus.


    Am impresia ca daca iti mai trimit un infraction ai ban.
    Last edited by Mitix; 5th September 2012 at 05:41 AM.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  15. #15
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Uite asta nu l-am vazut.SRy.
    ori dai ban lui paradox care a injurat mult mai grav ca mine si lui stefan.roo si de acum de nu va dau in PULA mea pe TOTI a am o tiribomba de 19cm si va invart gratis si nu o sa fiu sanctionat 10 roni biletu
    Btw,ce treaba am eu cu cei 2?
    Kureikat ti-a facut post tie,nu lor.

    Am impresia ca ti-am dat si ban pe forum.
    Last edited by Mitix; 5th September 2012 at 06:20 AM.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates