Results 1 to 12 of 12

Thread: aloo de ce se inchide threadu?

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401

    aloo de ce se inchide threadu?

    [url]http://eurobattle.net/threads/180188-ban-demote-windycity[/url]

    Mai exact mitix doresc pentru ce scrie in primul ss adica PT "TEN MORTII MATII MAH" sau ai nevoie de ochelari? ss-ul cu JET pe whisper e confirmarea ca mie mi-au fost adresate, nu doresc demote am scris demote/ban voi decideti dar o sanctiune tb sa se aplice conform regulamentului daca demote nu se aplica pt asta (numai spun cate cereri de demote au fost facute pt windy nu doar de mine si de altii si s-a zis ca la urm faza i se da demote) sa primeasca banul maxim.

    si vezi b0rn ca admin ai un comportament fata de jucatori de tot rahatul cu stocariile tale de 3 lei, ma doare undeva cat a donat windy si unde, nu ii da dreptul sa injure de mama fara sa ii zica nimeni nimic, cat timp este un regulemnt fiecare tb sa il respecte, daca nu sa vezi ce ma apuc sa va injur pe toti de mame din senin.

    PS mitix nu e prima oara cand imi inchizi threaduri rapid eschivand cu diferite motive ca asta de acum doar pt jet VEZI PRIMUL SS si apoi rpd cerere respinsa sau sa imi stergi din posturi relevante ce sunt ontopic in alte threaduri, iar la altii nu le stergi si ii lasi sa comenteze aiurea si offtopic
    Last edited by MindScan; 31st August 2012 at 11:24 PM.

  2. #2
    Redemption BoyKa's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    31
    Posts
    274
    Coaie nu te inteleg.Ok,te-a injurat,merita ban,nu demote cum ceri tu!
    Si oricum cand o sa donezi cat a donat el pentru ro atunci mai vin-o cu pretentii de banare,pana atunci "pliscu"!!
    Uitasem: Ai comanda "ignore"

    Quote Originally Posted by MindScan View Post
    [url]http://eurobattle.net/threads/180188-ban-demote-windycity[/url]

    daca nu sa vezi ce ma apuc sa va injur pe toti de mame din senin.
    PS:Repede banati-l pe wind sa nu fim injurati de Mind din senin
    (14:30) b0rn2kill: deci SUNT UN RUPT
    (14:31) b0rn2kill: FMMMMMMM DE DOTA
    (14:36) b0rn2kill: DUPA 8 ANI DE DOTA

    (14:38) ^bLaZiNg^DuCk^: coaie mai tre 400
    (14:40) b0rn2kill: AFLU CA REGENEREAZA SI MANA
    (14:45) b0rn2kill: FMM DE LOGURILE PIZDII

    (14:46) drG-: )

    (22:54) b0rn2kill: !ban b0rn2kill FMMMMMMMMMM DE SPART
    (22:54) .Jerry.: b0rn2kill banned.


    Era vorba de ulti lu` Alche


  3. #3
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    "vino"...
    Off: it's good to be back ! xD

    Another SCANDRAMA?

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    am zis demote deoarece are antecedente la activ stiam ca demote nu o sa ia tocmai in ideea de a fi sigur ca ia ban, crezi ca nu m-am gandit la asta?

    Ma doare undeva cat a donat si eu am donat si nu m-am apucat nici macar odata sa fac ceva impotriva regulamentului, nu ii da dreptul la asta, daca bobo e de acord cu asta, sa puna in regulament windycity poate injura pe oricine si nu am sa fac post pt ban, pana atunci nu este asta stipulat in regulament deci sa primeasca banul maxim.

    Iar daca ban nu va lua ma multumesc si cu dovada vie ca este favoritism pe fata si la maxim pe canalul ro si cu tot ce va bateti in piept adminii "legati de maini" si cu regulamentul vostru se dovedeste ca sunteti de cacao, mai jos 2 ss-uri ce dovedeste asta.

    Click image for larger version. 

Name:	1.jpg 
Views:	57 
Size:	563.0 KB 
ID:	169625

    ahahaa ce va mai place vrajeala si mistocareala dar nu va merge cu mine.

    PS: rog sa nu fie inchis acest thread pana nu primesc un raspuns de la bobo sau pana nu primeste windy ban si spamul gen beer moderat. mersi
    Last edited by MindScan; 31st August 2012 at 11:41 PM.

  5. #5
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Closed pt ca e closed.

    Oferi un print in care windy injura.De unde stiu ca nu l-ai injurat si tu?De unde stiu eu sigur k acea injuratura iti este adresata tie?

    Ofera mai multe printuri in care sa vad ca tie ti-a fost adresata acea vorba de dulce.

    Alte probleme?
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  6. #6
    Redemption BoyKa's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    31
    Posts
    274
    Quote Originally Posted by MindScan View Post

    ahahaa ce va mai place vrajeala si mistocareala dar nu va merge cu mine.
    Serios?!
    Nu am nimic personal cu tine pe forum,dar realizezi ca mai mult de jumatate din server te ia peste picior?

    Quote Originally Posted by i.liKe.BeeR View Post
    "vino"...
    Off: it's good to be back ! xD
    Ce sa zic,raman dator)
    Last edited by BoyKa; 31st August 2012 at 11:45 PM.
    (14:30) b0rn2kill: deci SUNT UN RUPT
    (14:31) b0rn2kill: FMMMMMMM DE DOTA
    (14:36) b0rn2kill: DUPA 8 ANI DE DOTA

    (14:38) ^bLaZiNg^DuCk^: coaie mai tre 400
    (14:40) b0rn2kill: AFLU CA REGENEREAZA SI MANA
    (14:45) b0rn2kill: FMM DE LOGURILE PIZDII

    (14:46) drG-: )

    (22:54) b0rn2kill: !ban b0rn2kill FMMMMMMMMMM DE SPART
    (22:54) .Jerry.: b0rn2kill banned.


    Era vorba de ulti lu` Alche


  7. #7
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    atat a zis mai incerci mult sa il faci scapat? ai si al doilea ss unde a confirmat ca imi este adresata mie, nu i-am zis nimic, erau toti cei din ss de fata, dute si intb se vede in primul ss cum si eba spune valium? ca nu il intelegea de unde injura asta asa deoadata cum ar veni are u on valium?, crezi ca daca il provocam eu sau ii ziceam ceva mai veneam sa ii fac post? si daca nu era cum zic eu, nu zicea windy ca l-am provocat ca eu i-am zis primu, chiar va bateti joc cu tertipurile astea ieftine?
    Last edited by MindScan; 31st August 2012 at 11:47 PM.

  8. #8
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    nul suport pe amaratul asta dar un lucru e clar: canalul ro are cei mai prafi moderatori din toate ligile de pe xpam
    Oferi un print in care windy injura.De unde stiu ca nu l-ai injurat si tu?De unde stiu eu sigur k acea injuratura iti este adresata tie?
    trebuie sa suferi de retard mental sa zici asa ceva. el ti-a aratat dovada ca el a fost injurat tot EL trebuie sa iti arate dovada ca NU a injurat? tu iti dai seama cat de IDIOTIC suna aia?

    n-aveti nici o treaba cu moderarea unui canal si asta e mult prea evident
    motivul principal este acceptarea donatiilor ca doamne fereste bobo nu poate sa suporte singur cheltuielile astea(si nu sariti toti distrusii cu "OMG NU STII CATI BANI PIERDE". fratele meu a hostat server de wow timp de peste 4-5ani FARA sa accepte donatii. dekadence/dekon, poate ati auzit de el. serverul de wow necesita de 100x mai mult maintenance decat un amarat de db si cativa amarati de boti)

    si nu, nu ma puteti bana pe forum deoarece imi exprim opinia

  9. #9
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Decay ai vizionat printurile?Injuri tu in lobby,eu fac print si spun ca m-ai injurat pe mine.
    Si cu ce iti sustii afirmatiile?Printr-un wisp "JET".Cine sufera de retard mintal?
    Pe langa asta decay.D c iti bagi nasu sa iti exprimi opinia cand cu siguranta nu stii despre ce e vorba aici.
    Si nu ma refer la threadul in sine.Vii si jignesti mod fara sa stii mai nimic.



    Decizia ramane.
    Last edited by Mitix; 1st September 2012 at 01:20 AM.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  10. #10
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Mindscan nu iti convine,ti-am zis si in wisp,vb cu BoBo si spune-i ce decizie proasta am luat si ca nu respect regulamentul.
    Nu mai deschide 24143131 threaduri si nu ma mai spama incontinu.

    De asemenea Mindscan banat.Cand il prind pe BoBo onn ii voi explica d c am ajuns la aceasta concluzie.

    CLosed.
    Last edited by Mitix; 1st September 2012 at 01:30 AM.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  11. #11
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    Sa zicem ca pentru cat a donat are imunitate.

  12. #12
    Honored Member BoBo's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    I don't know
    Posts
    1,324
    Quote Originally Posted by crbll View Post
    Coaie nu te inteleg.Ok,te-a injurat,merita ban,nu demote cum ceri tu!
    Si oricum cand o sa donezi cat a donat el pentru ro atunci mai vin-o cu pretentii de banare,pana atunci "pliscu"!!
    Uitasem: Ai comanda "ignore"
    Sa vorbesti asa fara rost chiar nu inteleg ..... de unde stii tu cat a donat el ?
    1. Mindscan warn pe forum ( Ban o sa primesti cat vrea mitix pentru ca pe el l-ai jignit. Din partea mea are voie sa iti dea si lvl 0 )
    2. windycity demote lvl 3 si ban 3 zile .
    3. decay daca vrei sa nu iti apara "Banned"in loc de "Safelist Administrator" incearca sa renunti la jigniri .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates