Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 21

Thread: Decizia mea.

  1. #1
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048

    Decizia mea.

    Vreau sa va anunt ca sunt foarte dezamagit de voi toti.
    Din cauza ca "am fost prea indulgent" si m-am gandit sa va las sa vorbiti mai liber ca nah "suntem pe un forum de gameri" am fost foarte aproape de a-mi pierde postul de moderator.
    Limita bunului simt sa intrecut cu mult si stiti cu totii asta.
    In loc sa ma apuc sa va sanctionez pe toti am zis ca intai sa vorbesc cu voi.(sper sa nu fie din nou o greseala)
    1.Mindscan,cand iau o decizie,fie ca iti convine sau nu,o accepti.Iti spun un lucru,oricine ar fi admin aici pe ro si nu numai pe ro(sau chiar legat de dota) nu o sa reuseasca NICIODATA sa multumeasca pe toata pe lumea.Sunt si eu om,am propriul caracter, propria gandire(cu + si - ).
    Deci pentru simplul fapt ca sunt moderator al RO_ului trebuie sa imi accepti deciziile.Cand spun Nu,e nu si invers.
    2.Aici intra cei care sunteti impotriva lui Mindscan:
    Oriunde ati juca,tot timpul o sa fie persoane care va displac si eu personal nu sunt de acord cum il atacati pe acest om.Parerea mea este ca mindscan are dreptate in majoritatea posturilor doar ca nu stie cum sa isi expuna punctul de vedere fara a crea "razboaie".
    Deci va rog sa terminati cu acesta revolta impotriva lui pentru ca nu rezolvati nimic.Sa zicem ca pleaca mindscan de pe RO..ok,apare alt player care "va displace" si tot asa.Tot timpul(si nu numai in dota ci si in viata reala) o sa fie persoane care va plac si care va displac.
    Eu nu va cer "sa il luati in brate" pentru ca ar fi o idiotenie din partea mea,(plus ca e indicat sa mai fie certuri aici pe RO pentru ca altfel ar fi totul prea monoton/boring w/e)eu doar va cer sa va exprimati neplacerile intr-un mod mai "sanatos".

    Ar fi mai multe de explicat si la 1 si la 2 dar consider ca am scris esentialul pentru ca toata lumea sa inteleaga.

    Daca veti continua in stilul acesta va anunt ca urmatorul pas consta in ban.(lucru aprobat si de BoBo).
    Last edited by Mitix; 10th August 2012 at 09:36 PM.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  2. #2
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Ramane open ca mi s-au explicat niste chestii interesante
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  3. #3
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922



    P.S. Sunt de acord cu ce ai scris pe-acolo (contrar opiniei lui, eu CHIAR nu sunt in tabara anti-Mindscan!.. Nici in tabara PRO-Mind for that matter)

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    Bun ca ai deschis, imi pare rau ca te-am dezamagit circumstantele au facut de asa natura, atat vreau sa spun:

    In sfarsit se pune punctul pe I si se intampla ceva serios odata cu acest semnal de alarma dat, poate astfel lumea o sa fie mai atenta cand o sa spuna ceva, de respectat nu vad eu sa fie posibil dar macar un mic control sau o mica decenta sa fie.

    +1 Bobo
    +1 Miix
    GG!

    PS: Mai ramane si modificarea regulamentului and were done!

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    ainarEWS
    Posts
    113
    Nu o lua in nume de rau , dar tu chiar asa de mult depinzi de aceasa postura de moderator?Adica primesti ceva in schimb pentru ca faci ceea ce faci?Eu cred ca nu .
    Cu mindscan nu am nimic chiar daca din cauza lui am LVL 1 , e doar un noob cu pretentii atata tot.


    Si din nou nu o lua in nume de rau , dar te rog eu impacate cu gramatica asta ca o faultezi rau . Cel putin cu cratimele.
    Quote Originally Posted by Mitix View Post
    Oriunde a-ti juca
    Daca ve-ti continua in stilul acesta


  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Alexandria
    Age
    33
    Posts
    88
    Ba oameni buni in loc sa va certati pe forum ca ultimele spete de oameni mai bine luati-va o gagica si va "certati" in pat cu ea ) cat despre mitix face treaba buna (avand in vedere ca e probono), cat despre pro/anti mindscan nu o sa rezolvati niciodata nimic chiar de ia ban isi schimba nick-ul si va stresati degeaba. Nivelul pe ro este mediu cu - (in proportie de 50% sa nu zic mai mult) si cu acest lucru trebuie sa va obisnuiti. Deciziile lui mitix au fost mereu in favoarea voastra (chiar daca ati luat ban, ati luat mai putin decat ati fi meritat), eu unul ar trebui sa fiu banat la fiecare joc (si nu exagerez) cand vad pe unu slab si ii explic o chestie si el nu intelege si mai ma ia si la misto, ii injur tot arborele genealogic de la maimuta pana in Era noastra (nici aici nu exagerez). Asa ca hf si bafta (in real life).

    P.S. sunt 60% beat asa ca nu stiu daca post-ul meu are legatura cu topic-ul !

  7. #7
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    ^Ce film mi-ai dat :| nu stiu daca are legatura cu topicul ! )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  8. #8
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561


    GOOD GUY MITIX

  9. #9
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    Oriunde ati juca,tot timpul o sa fie persoane care va displac si eu personal nu sunt de acord cum il atacati pe acest om.Parerea mea este ca mindscan are dreptate in majoritatea posturilor doar ca nu stie cum sa isi expuna punctul de vedere fara a crea "razboaie".
    Deci va rog sa terminati cu acesta revolta impotriva lui pentru ca nu rezolvati nimic.Sa zicem ca pleaca mindscan de pe RO..ok,apare alt player care "va displace" si tot asa.Tot timpul(si nu numai in dota ci si in viata reala) o sa fie persoane care va plac si care va displac.
    wrong, wrong, WRONG again
    in ORICE comunitate, persoanele care NU se adapteaza la comunitate sunt mereu date afara(nu doar gaming, oriunde:loc de munca, grup social, etc)
    nu stiu povestile si sincer nici nu ma intereseaza, dar din cate vad el are o placere in a crea discomfort, asta il face un -pentru comunitate. nu pot sa cred ca nici macar atat nu stiti...sincer...slab

    Quote Originally Posted by Just_cu_bautura
    Nivelul pe ro este mediu cu - (in proportie de 50% sa nu zic mai mult)
    daca ro este nivel mediu eu imi bat 3 cuie in coaie

  10. #10
    Registered User T1G3R's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Bucuresti
    Age
    29
    Posts
    33
    )) ce poza

  11. #11
    Safelist Member ^CoX^'s Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    118
    da-mi ba si mie putin lvl 4 sa dau un fm traiasca-ti tot tablou


    Hidden Text click here to show

  12. #12
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    in ORICE comunitate, persoanele care NU se adapteaza la comunitate sunt mereu date afara(nu doar gaming, oriunde:loc de munca, grup social, etc)
    Nu sunt deloc de acord cu tine.Dar fiecare cu ale lui.Nu vreau spam pe chestia asta te rog.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  13. #13
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    Nu sunt deloc de acord cu tine.Dar fiecare cu ale lui.Nu vreau spam pe chestia asta te rog.
    doar ti-am dat un sfat, e decizia ta daca il accepti sau nu

  14. #14
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania,Oradea
    Posts
    1,057
    nivelu pe ro = 95% low skill , 3% medium , 2% high.
    Originaly Posted by Lemnyshor (Lemn).
    Cel mai probabil daca ma injura careva o sa fac dagon si o sa-i fur toate fragurile pana isi taie venele. (Disclaimer: nu pot fi tinut responsabil pentru eventualele sinucideri ale jucatorilor romani si nu am am niciun contract activ cu posturile de televiziune.

  15. #15
    Safelist Member [MooN]Pain's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Near the secret shop
    Age
    30
    Posts
    961
    Nivelul pe ro poate fi comparat cu cel mai slab nivel de la chessmaster si anume maimuta ( care muta random ). Nu exista high skill pe eurobattle, a fi high skill inseamna sa castigi bani din jocul asta si sa fie un fel de job pentru tine. Imi vine sa-mi dau pumni in cap cand aud pe toata lumea " vai fata eu sunt mid-high skill si dupa vine altu si zice dar vai fata eu sunt high ++ ". Pe eurobattle nu exista nivel de joc exista doar orgoliu mai mare.
    Hidden Text click here to show

    Originally Posted by Light_of_Hell
    U noob not know how to play LEVORIC
    u buy sange (it a slows), at lvl 4 LEVORIC criticals roshan, than aura and gg, also u can buy RADIATOR cuz looks cool in LEVORICS arm, BUROOZIA for perma critical and BATTLE FURKY for caveing enemy
    Hidden Text click here to show

Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates