Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 31 to 40 of 40

Thread: ban 73rror injurii

  1. #31
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Uai dar eu?
    Plus ca eram clan rda si dupa am devenit bdf.
    Si aveam eu clan in 2005....nimeni nu ma mentioneaza si pe mine
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  2. #32
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Tinand cont ca eu eram in clan BDF cum ai devenit tu "BDF"?
    Deci clan [BDF] e ceva si , tentativa de clan a lui mapy "bdf^" e altceva...stiam eu ca mapy a fost fanul meu.
    Last edited by b0rn2kill; 7th August 2012 at 10:36 PM.

  3. #33
    Registered User Bad][Luck's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    34
    Posts
    334
    I love this forum !!! ))

  4. #34
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    ma doare in palarie unde si cum erai, pe ce vad acum imi este de ajuns.

    @ Mitix cu ce l-am provocat? am vb pe joc, nu l-am insultat e ca si cum i-am zis ca e noob, e spart ca el ma ataca cand eu am itemele alea pe mine am scris spartule am reaver pe mine, nu l-am provocat cu nimic. iar toate astea nu ii dau lui dreptul sa injure in halul ala mai ales de mama da mitix? eu nu l-am injurat cu nimic ca sa zici ca a fost provocat.

    Adica eu care scriu doar un simplu cuvant spart, si ala imi scrie o poezie despre mama, ala sa nu ia ban? ba baieti fara gluma treziti-va!

    Apoi in regulament nu zice nimic de regula asta cu provocat, modificati regulamentul pana atunci datii ban maxim nici un respins, sunt injuraturi grave!

    (40:31) MindScan: spartule am reavfer pe mine
    (40:38) 73RRoR: sparta e mata
    (40:40) 73RRoR: so fut in pizda
    (40:42) MindScan: am hot pe mine
    (40:44) 73RRoR: si sa ma cac pe pieptu ei
    (40:45) MindScan: DAI BAN TEROR
    (40:48) MindScan: am zis ceva de mata?
    (40:57) 73RRoR: sa moara mata ca iau ban

    Daca nu se respecta regulamentul si banul maxim, atunci Mitix si b0rn sa inteleg ceva: eu daca cineva imi zice esti noob/rupt/spart/prost/dobitoc? adica ma provoaca eu pot apoi sa ii zic proasta e mata, si sa o fut in pizda, si sa ma cac pe pieptul ei si sa moara mata? corect mitix si b0rn? si chiar daca face post la adresa mea sa nu iau ban da? astept raspuns cat mai repede aici, sa vezi ce injuraturi o sa fie pe RO cu acest precedent ca ii tineti partea lu ala.
    Last edited by MindScan; 7th August 2012 at 11:32 PM.

  5. #35
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    ^ Subscriu la spusele dragului meu prieten...apropo...nu mai stii da un telefon, ca te-ai laudat intr-o vreme ca-ti reincarci "cartela"?
    ON: E simplu Mindscan, l-ai provocat...daca taceai si nu-i ziceai RUPTULE sau orice alta forma de suferinta pe all ca omul a dat un fail, nu iti adresa nici o jignire...asta ar cam trebui sa-ti dea de gandit...e simplu, comportamentul & caracterul fiecaruia difera, de aceea toti suntem unicati...desi d'astia ca tine sunt o duzina...=> HOLOCAUST !

  6. #36
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    ba tu nu ai disparut? dati tp si lasa-ma nu va mai lingeti atata ramaneti fara papile gustative si nu mai intelegeti nimic din ce are gust in viata asta

  7. #37
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    ^ ii e ciuda ca el e dusman cu toata lumea, nu intelege de fapt ca nimeni nu are nimic cu el, ci doar cu atitudinea de 2 lei de pe forum...

  8. #38
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    rhaz stii a face o felatie sau esti onanist?!?
    Last edited by MindScan; 8th August 2012 at 01:35 AM.

  9. #39
    Registered User
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    chicago
    Age
    41
    Posts
    69
    Nu am rezistat sa citesc tot ce ai scris SCANARE, dar daca o data, repet, o data, mai provoci pe cineva, o sa iei ban 3 zile de la mine si vreau sa vad cine il scoate. Eu nu dau ban la nimeni, ba chiar le scot la totzi cand pot (ma urecheaza mitu si born, dar asta e, is baietzi buni), dar tu ori te invetzi sa respectzi si sa taci in crucificarea matii din gura, ori ma CAC pe pieptul tau, nu a lu miacata.

    P.S. crede-ma, MA CAC MULT !!!

  10. #40
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Closed.
    Trebuie sa ma repet observ...ok.Cand faci pe unu spart te astepti sa iti spuna multumesc?Trebuia sa il faci noob nu spart .Nu ii aceeasi chestie.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates