Results 1 to 9 of 9

Thread: Start.. :)

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Czech..
    Posts
    5

    Unhappy Start.. :)

    Ahoj, při beznadějném hledání na internetu jsem našla Vaši stránku. Chtěla bych se zeptat, na jaké verzi hry hrajete a jak vůbec hru přes internet zprovoznit Nejsem zrovna počítačový expert a tak se obracím na vás. Zkoušela jsem hru přes Tunngle, ale to přece jen není ono... Byla bych vděčná za odpověď, předem děkuji

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Czech..
    Posts
    5
    Zkoušela jsem Váš návod, ale při spuštění euroloader.exe se mi vypíše chyba..

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Czech..
    Posts
    5
    Předchozí komentář ignoruji, podařilo sem i připojit na battle.net . Nevím jestli k připojení na CZSK channel musím mít pozvání, ráda bych si s vámi zahrála . zatím jsem žádnou českou hru nenašla

  4. #4
    Registered User huJhuJ's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Poprad, huj's avenue
    Age
    33
    Posts
    216
    na CZSK kanal sa nedostanes (a aj kebyze sa dostanes - ziadna vyhra - nikto tam neni ) lebo to musis najprv podat request levelu 1 ktory sa podava na fore zopar kategorii nizsie a moderator tam nepachol uz asi 4 mesiace, takze tazko...

    ale ked chces hrat s czsk ludmi tak len hladaj nejake doty v customgames liste kde urcite niekolko czsk hracov bude resp. chod na playdotu kanal a zaloz si czsk pub, snad ti niekto pride
    Last edited by huJhuJ; 15th August 2012 at 11:09 AM.

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Czech..
    Posts
    5
    CZSK hru jsem našla jen jednu a z té mě to vyhodilo, nevím proč a když se snažím připojit do nějaké hry, tak mě to občas hodí rovnou zpět do chatroomu, nechámu to :/.

  6. #6
    Registered User huJhuJ's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Poprad, huj's avenue
    Age
    33
    Posts
    216
    vyhodilo ta to preto lebo ta kickol zakladatel hry... zrejme nesplnas jeho poziadavky na hru - nemas ziadnu hru resp. malo bodov... , musis len skusat skusat a skusat a raz si zahras alebo si zaloz vlastnu a z nej ta nikto nekickne

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Czech..
    Posts
    5
    Když se snažím založit vlastní hru a dám create, tak okna zamrznou, na obrazovce pořád sněží, hra pořád jde, ale ta železná okénka zmrznou a nic se neděje... ://

  8. #8
    Registered User huJhuJ's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Poprad, huj's avenue
    Age
    33
    Posts
    216
    v tejto dobe sa uz takto nezaklada.... chod na /join pd (playdotu) a tam si zaloz dotu whispnutim tomu modremu botovi na vrchu najprv nieco ako
    .map nazovmapy
    .pub nazovhry

  9. #9
    Registered User Blind_Joker's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Slovakia
    Posts
    604
    Alebo skoc na [url]www.lagabuse.com[/url] a tam si najdi sekciu How to create a game

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates