Page 9 of 9 FirstFirst ... 7 8 9
Results 121 to 130 of 130

Thread: MindScan : The Truth

  1. #121
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    Quote Originally Posted by [MooN]Pain View Post
    Ok hai sa facem lectie de romana la 11 noaptea. In primul rand se scrie " nu pot sa dorm " sau " nu pot dormii" in niciun caz doar cu 1 i, degeaba ai facultate ca tot imbecil esti.

    Iar la "balbaii" nu cred ca e cineva de aici destul de redus incat sa creada ca in contextul in care ai pus cuvantul acesta se scrie cu 2 ii.
    ^pe bune pain? Ma asteptam de la mindscan, nu de la tine... ai avut dreptate doar pe jumate (la aia cu „bâlbâi”), dar tin sa te informez ca „nu pot dormi” e formularea corecta (un singur „i”)<-se construieste cu forma de infinitiv care, cf. oricarui dictionar, inclusiv cf. lui goagăl e CU UN SINGUR „i”!! dafuq man!!!
    Last edited by rhaZ; 25th July 2012 at 10:26 PM.

  2. #122
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    eu ce sa ii mai zic, se bate prea tare cu pumnul in piept, eu poate am gresit odata, dar el a gresit de 2 ori daca se apuca sa ma si corecteze, insa tot nu sunt sigur si legat de balbaii sau balbai in fine

    @pain stiu prea bine ce e aia google si cred ca m-am jucat si eu de-a bazele de date sql/msql etc, dar ca sa o luam babeste: daca arata cele mai multe rezultate scrise ca dormi si nu dormii E FOARTE CLAR CA ASA ESTE CORECT CU UN SINGUR I, e clar ca google scoate in evidenta cele mai multe rezultate care sunt la fel care de asemenea au si cel mai mare procent de a fi si adevarate, tu ai pierdut in fata mea deja la masa verde, cu scor de neprezentare. paaa

    ps: hai taceti odata toti ca vreau sa ma si joc in noaptea asta

  3. #123
    Safelist Member [MooN]Pain's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Near the secret shop
    Age
    30
    Posts
    961
    [URL]http://diacritica.wordpress.com/tag/i-ii-iii/[/URL]

    Ori sunt nebun, ori e de la bautura pe care am luat-o la bord pe drumul din bucurest in severin pe care l-am facut azi dupa ce am fost admis.

    Pentru aberatiile pe care le-ai debitat despre google ai merita sa primesti premiul Nobel pentru cel mai prost om de pe pamant.
    Last edited by [MooN]Pain; 25th July 2012 at 10:44 PM.
    Hidden Text click here to show

    Originally Posted by Light_of_Hell
    U noob not know how to play LEVORIC
    u buy sange (it a slows), at lvl 4 LEVORIC criticals roshan, than aura and gg, also u can buy RADIATOR cuz looks cool in LEVORICS arm, BUROOZIA for perma critical and BATTLE FURKY for caveing enemy
    Hidden Text click here to show

  4. #124
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    abia ai fost admis? )) mare student esti tu, te astept cu diploma

  5. #125
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    pai bai, pain, omu' nu a vorbit la perfect simplu (asa cum arata link-ul postat de tine) wtf?! Era la indicativ prezent toata ziua...
    [URL="http://diacritica.wordpress.com/tag/i-ii-iii/"]i, ii sau iii: perfectul simplu[/URL]
    Again... dafuq! (sau poate erai putin baut, se intampla )

  6. #126
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    era pe naiba baut deja o drege ca sa se scoata cat de cat )

  7. #127
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    ^ba taci, ca si tu ai dat un rezultat de pe google la fel de halucinant, prin care incercai sa arati ca „a (se) bâlbâi” la infinitiv e cu 2 de „i”... las-o dracu' moarta...

  8. #128
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    )) urmatoarele rezultate vreo 3 unu dupa altu erau toate cu 2 de i ) in fine, eu poate am gresit dar nu m-am trezit ca asta corectand si asta prost )

  9. #129
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    de fapt, pt cei care nu stie(OMG A SCRIS STIE!!!), google nu e un motor de cautare, google in momentul de fata e cea mai importanta companie din lume, avand cei mai multi reprezentanti in asa-zisul "comitet al internetului"(i srsly forgot it's name..my bad). Motorul de cautare este doar un mic cacatel al lor.

    in legatura cu ce ai zis despre zeus ca tot e mai bun cu al 2lea spell si ca e situational...coae...joaca-te dota ta...e un motiv pt care unii sunt considerati retarzi mental(aka:noobi) si altii pro. Faptul ca dupa ce ti s-a explicat nu poti sa intelegi(ti-am dat date EXACTE despre de ce e mai bun primul spell) atunci eu personal ma dau batut...sa ai o viata frumoasa...si te rog eu sa nu faci copii ca si-asa avem destui prosti in tara.
    sal00t

  10. #130
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714

Page 9 of 9 FirstFirst ... 7 8 9

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates