Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 15 of 52

Thread: ban si restul de la sentinell

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401

    ban si restul de la sentinell si demote ews macar lvl 1

    Deoarece s-a dovedit ca a fost clar rage plug in postul de aici [url]http://eurobattle.net/threads/177285-demote-smecherainarews-si-ban-ragequit?p=1519305&viewfull=1#post1519305[/url] ce a fost inchis subit si mi s-a sters si un comment de acolo nus ce se incearca a se ascunde revin insa in cele de mai jos am obs ca si altcineva a patit aceeasi chestie ca si mine... [url]http://eurobattle.net/threads/177290-doar-o-precizare[/url] insa nu a putut posta ca a fost rpd inchis, ceva se intampla..
    Sa se dea ban la toata echipa sentinell deoarece erau in cunostinta de cauza si nu au dat ff au crezut ca vor scapa, adica si Hypocrisie, T3rror si [ro]stigyan, din ce am verificat, doar nightride a ajuns la 2/3 imunitate la ban deci mai are o imunitate si doresc sa i se mai dea inca un ban deoarece m-a injurat pe canal muie mindscan vedeti in ss deci ar fi la 3/3 imunitate Click image for larger version. 

Name:	zzzzzzzz.jpg 
Views:	97 
Size:	128.9 KB 
ID:	168022, ban pt leave a mai luat SmecherainarEWS insa b0rn2kill a zis ca l-a banat si pe [ro]stigyan culmea banul a fost dat pt un user care nu exista vedeti ss Click image for larger version. 

Name:	ro.jpg 
Views:	83 
Size:	25.3 KB 
ID:	168023 deci, sa fie banat acest [ro]stigyan cel corect si T3rror cu Hypocrisie toti pt leave.

    Iar pt SmecherainarEWS demote de la lvl 2 ca sa nu mai hosteze jocuri sa strice cheful si timpul jucatorilor, am cerut si in postul intial dar vad ca nu s-a tinut cont, desi mai jos se vede ca si mitix a discutat cu el si daca mai procedeaza asa il asteapta lvl 0, pana la lvl 0 sa i se dea de la lvl 2 lvl 1. ms

    b0rn2kill Ok dupa ce am urmarit chat log:

    09:23) NightRide: e gg
    (09:32) NightRide: puteti scoate
    (09:32) NightRide: cablu
    (09:33) NightRide: unu
    (09:36) NightRide: ca e lose
    Ca mai apoi
    (09:52) SmecherainarEWS: SmecherainarEWS has lost the connection (timed out) but is using GProxy++ and may reconnect.
    ..
    (11:04) NightRide: ok
    (11:04) NightRide: S@L
    (11:07) NightRide: fa post atunci ca nu ati dat rmk
    (11:11) NightRide: NightRide has left the game voluntarily.
    Smecherainar ban 1 zi pt quit.
    NightRide 2/3 imunitate pt quit.
    Daca un alt admin are alta parere ...
    Daca nu close it.
    Mitix
    Mi-a promis ceva ews.Vad k nu se tine de cuvant.E a 4223 oara cand face asa.
    Ews ban 3 zile.
    Ews te anunt ca te apropii de lvl 0.
    [url]http://eurobattle.net/threads/176918...rop-si-highjet[/url]
    [url]http://eurobattle.net/threads/177062-NoRespect-vs-Sirop[/url]
    Last edited by MindScan; 20th July 2012 at 12:24 AM.

  2. #2
    Registered User Alcoolic's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Brasov
    Age
    36
    Posts
    113
    Fereasca Dumnezeu!!!!
    Calling a Romanian "Gypsy" is like calling a French "Arab" or a British "Indian". How idiot can some people be to confuse a minority with the majority from a country? Is it so hard to understand these basic things?
    - Gypsy / Zingaro / Rrom / Cigan - originating from India ( Punjab ) and minority in almost all European countries
    - Romanians - Latin Europeans named derived from? Romans, the ancestors of all Latin people including Romanian
    STOP THE CONFUSION GOD DAMN IT!!!



  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    chicago
    Age
    41
    Posts
    69
    Eu zic si l;a postu asta ceva, simplu: MORI !

  4. #4
    Registered User T-Pain's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Clan Mineski
    Posts
    1,089
    Din cate stiu eu nu se da ban pentru un simplu cuvant "muie mindscan". Daca vrei sa te convingi intreaba-i pe moderatori sau chiar pe bobo

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    adica aia nu e jignire? muie este exact sugi pula mindscan oricum ar fi e jignire! eu am luat ban doar pt un fmm spus pe buna dreptate la un abuz de kick, ce poate fi interpretabil fmm = fratele meu mai mare gen etc, asa ca... pt o prescurtate interpretabila poti lua ban, ce va mai bagati unii sa ii scapati pe altii

  6. #6
    Safelist Member FuRaCiOsu's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Romania
    Age
    30
    Posts
    343
    AHAHAHAAHAHA,luati-mi din immunitate pt '" muie "" clar!!!! =)aprp Muie iar.
    P.S : Esti distrus rau ma Mindscan.

  7. #7
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Ce terminat, la 28 de ani ti'o iei in mâna in fiecare zii si transpiri la dota, ca deh, miscare nu faci, libidinosule. Toata lumea de aici iti zice ca esti un terminat, si sa mai termini cu posturile inutile si drama pe forum dar deh, sa plânga si nea' Ion ca e si el om... Sunt convins c'o sa ceri si pentru mine ban, vezi doamne te jignesc p'aici, flash news, MA DOARE LA COAE de tine )
    MindScan
    Registered User
    Age
    28

    Faptu ca esti pe un forum nu inseamna ca oamenii nu'si dau seama ca esti un pusti cordit cu acnee pe ceafa si pept, cius.
    (Si da, e'a 2a oara cand ma iau de tine in 15min, dar n'am ce face, imi fumez tigarea dinainte de somn si intra bine o portie de RoForum)
    Last edited by mapY^; 20th July 2012 at 02:25 AM.

  8. #8
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    ahaha ce hater esti si tu, nu mai are rost sa zic nimic, se intelege din ce scrii cata ura ai, insa vrei sa iti trimit o poza sa vezi cat de frumos sunt si buletinul? ps toata lumea va posteaza nu termin nimic nu am inceput eu

    Asa bine ca recunosti ca e a doua oara in 15 min ca sa vezi cine provoaca si cine cauta scandal degeaba, mai ai sa dai afara din tine prostie? apropo ti-ai luat demote pt posturile mele inutile aici pe forum

    PS: nu iti fac post insa ia cateva cuvinte dulci: Bai soarece de apa dulce, voi tb sa intelegeti ceva ca eu ala de 28 de ani nu am sa permit la niste oligofreni corditi ca voi, distrusi de dota si arfe de lvl tinuti in brate, sa ma calce in picioare toata viata cat voi trai, sunteti niste paduchi pt mine, baga bine in cap ca eu fac asta si ma cobor la nivelul vostru forum si posturi pentru ca asta am la indemana pt a va fute la creier. si am sa va fut la creier pana cand va maturizati voi odata si incetati cu copilariile astea gen: aa uite pe mindscan hai sa il injur putin etc bla bla, hai sa il injur hai cu postu si stam asa...si ce rezolvam? aaa aici tb sa intelegi tu pt ca eu am renuntat in privinta voastra la forum dar vad ca nu va abtineti si voi injurati si provocati, hai poate ai prins ceva sa fii sanatos!

    PS: vreau sanctionarea lui pe forum nu pt injurii ci pentru offtopic 2 offtopicuri de fapt si in celalalt post

    @furaciosu pai o sa iti ia pentru ca aveai 3/3 si acum ai zis iar muie, ar tb ban si sa suporti banul nu mai ai imunitate s-a dus hai dute si doneaza rpd pana maine sa ai din nou imunitate, pa colega! (asa il mai ajut indirect si pe bobo)
    Last edited by MindScan; 20th July 2012 at 04:08 AM.

  9. #9
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    Ba, "muie", in sens propriu inseamna "față" pe tiganeste (nu sunt tigan, dar stau in rahova, deh, mai prinzi cate una-doua expresii)... deci la fel cu romanescul "clanță"... Daca se poate lua ban pt "clanță", atunci sa se poata lua si pentru "muie", de acord!

    ... very unlikely though, just sayin'
    Last edited by rhaZ; 20th July 2012 at 09:30 AM.

  10. #10
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Quote Originally Posted by MindScan View Post
    ahaha ce hater esti si tu, nu mai are rost sa zic nimic, se intelege din ce scrii cata ura ai, insa vrei sa iti trimit o poza sa vezi cat de frumos sunt si buletinul? ps toata lumea va posteaza nu termin nimic nu am inceput eu

    Asa bine ca recunosti ca e a doua oara in 15 min ca sa vezi cine provoaca si cine cauta scandal degeaba, mai ai sa dai afara din tine prostie? apropo ti-ai luat demote pt posturile mele inutile aici pe forum

    PS: nu iti fac post insa ia cateva cuvinte dulci: Bai soarece de apa dulce, voi tb sa intelegeti ceva ca eu ala de 28 de ani nu am sa permit la niste oligofreni corditi ca voi, distrusi de dota si arfe de lvl tinuti in brate, sa ma calce in picioare toata viata cat voi trai, sunteti niste paduchi pt mine, baga bine in cap ca eu fac asta si ma cobor la nivelul vostru forum si posturi pentru ca asta am la indemana pt a va fute la creier. si am sa va fut la creier pana cand va maturizati voi odata si incetati cu copilariile astea gen: aa uite pe mindscan hai sa il injur putin etc bla bla, hai sa il injur hai cu postu si stam asa...si ce rezolvam? aaa aici tb sa intelegi tu pt ca eu am renuntat in privinta voastra la forum dar vad ca nu va abtineti si voi injurati si provocati, hai poate ai prins ceva sa fii sanatos!

    PS: vreau sanctionarea lui pe forum nu pt injurii ci pentru offtopic 2 offtopicuri de fapt si in celalalt post

    @furaciosu pai o sa iti ia pentru ca aveai 3/3 si acum ai zis iar muie, ar tb ban si sa suporti banul nu mai ai imunitate s-a dus hai dute si doneaza rpd pana maine sa ai din nou imunitate, pa colega! (asa il mai ajut indirect si pe bobo)
    Dupa cum am mai zis unei maimutze ieri, niciodata sa nu subestimezi predictibilitatea unui prost (in acest caz tu). Esti prost, taci.

  11. #11
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Pentru faptul ca ti-a spus "muie mindscan" pe canal=channel ban.Cred...Va trebui sa intrebi pe BoBo cum e mai exact si pt ce se aplica aceasta imunitate.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  12. #12
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    furaciosul avertizat pe forum.

    smecherainarews a primit demote la lvl 1.

    Cat despre NightRide, am vorbit cu el si am inteles ca a fost provocat, insa nu are dovezi cu care sa sustina. Poate ne spune b0rn2kill ce s-a intamplat de fapt pentru ca era de fata.
    Last edited by GoodanGeL; 20th July 2012 at 01:36 PM.

  13. #13
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Pai MindScan tot e revoltat ca nu au primit "cei de la sentinel" ban toti.Trebuia sa imi faca si mie post ca am dat ban lui [ro]stygian si nu lui [ro]stigyan . Nu stiu daca ride a fost provocat pentru ca eram prins intro alta discutie..
    Pot spune insa : MindScan , dude! You have an obsession!

    P.S Tin minte ca discutia a plecat ca de ce nu a luat si NightRide ban si ca unde este tinuta evidenta imunitati lui la ban.Si ride ar fii zis ceva de genu daca iti zic "muie mindscan" imi faci post..
    In fine daca cineva doreste sa-i baneze si pe ceilalti ca au iesit intr-un joc 5v3 din min 10 sau cat era.
    Pentru MindScan deja a devenit o disputa personala.
    Last edited by b0rn2kill; 20th July 2012 at 02:51 PM.

  14. #14
    Registered User
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    chicago
    Age
    41
    Posts
    69
    Cat cretinism intr-un singur om . . . Ar trebui sa ne mobilizam totzi si sa nu il mai lasam in jocuri si problema ar fi rezolvata. EU nu o sa mai joc niciodata cu el in joc, astept asta de la voi.

    P.S. MORI !!!!

  15. #15
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania,Oradea
    Posts
    1,057
    sa moara gigel , io fac post la 1 care e chiar prost , da tu la toti , ia gandeste poate esti chiar tu de vina xD
    Originaly Posted by Lemnyshor (Lemn).
    Cel mai probabil daca ma injura careva o sa fac dagon si o sa-i fur toate fragurile pana isi taie venele. (Disclaimer: nu pot fi tinut responsabil pentru eventualele sinucideri ale jucatorilor romani si nu am am niciun contract activ cu posturile de televiziune.

Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates