Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 31 to 45 of 52

Thread: ban si restul de la sentinell

  1. #31
    Registered User
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    chicago
    Age
    41
    Posts
    69
    RAHAT gras cu ochelari ce esti !!!!!!!!!! (era continuarea nescrisa a lu b0rn2kill).


    P.S. : MORI

  2. #32
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    b0rn mai sapa pls daca vrei sa ma prinzi cu ceva, daca ai ajuns pana la smeagolz e clar ca nu ai gasit nimic, nu e deloc relevant acel thread, dupa cum spunea si goodangel acolo sa ies inainte de start, acolo nu am avut cand reactiona sa ies, abia am vazut teamurile ca s-a intrat rpd, si a dat ala pe fuga start, iar eu am fost banat si restul nu deci unde vezi favorizarea mea?, si apoi s-a decis unban din cauza situatiei in care asa s-a considerat noi toti 5 am dat RMK, nu incerca sa le compari ca nu sunt comparabile deloc, iar aici de ar fi dat macar ff nu leave

    ps: forum ban pt windy e al 123 lea post de genu offtopic si cu injurii
    Last edited by MindScan; 21st July 2012 at 07:34 PM.

  3. #33
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    Adica au fost oameni cu tine si nu au aplicat STRICT Regulamentu', asta zici tu nu?... talk about hypocrisy...

    P.S. Ti-am mai zis de atatea ori sa incerci sa sintetizezi ceea ce vrei sa zici, ai NUMA DECASTIGAT crede-ma! (headaches and red-eyes anyone?)

  4. #34
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    noi am dat rmk in acel joc ei nu au dat ff in joc, au crezut ca vor scapa basma curata complici fiind, iar eu chiar am fost banat doar eu, restul 4 nu, am fost debanat apoi, dupa ce am facut unban req pt ca s-a dovedit ca nu merit banul, in cazul lor au trisat si nu au dat ff nu au ce dovedi
    Last edited by MindScan; 21st July 2012 at 09:32 PM.

  5. #35
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    Si replay-ul unde este ?

  6. #36
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    MindScan iti explic ce s-a intamplat aici :
    [url]http://eurobattle.net/threads/165995-cerere-unban-Smeagols?highlight=[/url]
    1.Nu ti-au convenit echipele si ai dat quit.
    2.Ai fost ban ca si quiter.
    3.Comanda !rmk necesita > 5 voturi ca sa fie valabila.Tinand cont ca doar voi 5 ati dat rmk , si ei nu .....
    4.Tu ai fost FAVORIZAT ca ti s-a scos banul iar oponenti tai DEFAVORIZATI ca nu au luat punctele dintr-un meci care zici tu ca era free win pentru ei.

    Tu sau orice alt jucator de pe canalul ROMANIA a primit vreodata unban fara sa faca cerere pe forum?Eu personal da , cred ca si alti...
    Eu zic sa le faci si lor post ca au fost favorizati...poate tu nu ai primit niciodata unban fara sa faci cerere si nah..

  7. #37
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    replayul este in postul initial ce a fost inchis rpd subit [url]http://eurobattle.net/threads/177285-demote-smecherainarews-si-ban-ragequit[/url] , si mi s-a sters si un post de acolo, iar altcineva vroia sa mai posteze dar nu a avut sansa si a facut separat alt thread aici [url]http://eurobattle.net/threads/177290-doar-o-precizare[/url] cum am facut si eu separat threadul asta.

    mai oameni buni, meciul a fost facut in DEFAVOAREA noastra de la start nu imi mai insurii mie toate alea, ma iei pe mine ca eu am fost favorizat, URE MISSING THE BIG PICTURE, 1 EI AU DAT START FARA BALANCE NOI AM CERUT!, de ce tot timpul nu se cauta sa se taie raul de la radacina, gen la problema initiala ca aia au dat start rpd, tot timpu se pierde ce e esential sau asta se doreste, ca si cu nightride si cu ews ca a dat plug intentionat si toti stiau asta, in loc sa ii pedepsiti mai drastic, banati doar 2, si incercati sa ii scapati pe restu..si ajungeti sa va luati de posturi contra mea vechi de nus cate luni.

    In acel joc nu am apucat sa iesim la start a dat intentionat start rpd noi din lobby cand se numara am cerut balance si abort start, nu in joc mi-a venit mie ideea asta, in joc am dat rmk, am luat doar eu ban, si iar tb sa ia toti ban, si apoi dupa postul de unban, ne luam toti unban inapoi, in fine, ideea e ca ACOLO S-A DOVEDIT CA S-A DAT START RPD LA JOC FARA BALANCE DESI NOI AM CERUT ASTA, s-a considerat ca nu am incercat sa ies din joc sa nu pierd puncte, vroiam doar sa fie un joc echilibrat, AICI SE INCEARCA SCAPAREA LA 3 COMPLICI CE NU AU VRUT SA DEA FF CREZAND CA VOR SCAPA

    stii ce b0rn fa bors, mi se rupe, deja am destule fapte, agurmente de favoristime in postul asta si altele recent, ca sa vada lumea cat de impartiali sunteti, voua va dadeam o sansa sa fiti corecti.

    ps: in afara de postul ala contra mea, unde am iesit in niste conditii corecte nu am vrut sa nu pierd puncte sa ma eschivez, dar ceva intentionat sau vreo greseala de mine ai gasit in tot forumul asta?

    daca nu ai de gand sa sanctionezi si pe ceilalti 3 complici, termina cu tevatura asta si inchide threadul, eu unul m-am convins de ce aveam nevoie.
    Last edited by MindScan; 21st July 2012 at 11:09 PM.

  8. #38
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    Si tu MindScan ai putea sa-ti tai raul de la radacina: vezi ca nu face hostul balance, apoi iesi frate sa nu te enervezi si sa-mi vii pe forum cu posturi de genul.

    O sa ma uit maine pe replay.

  9. #39
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    ms goodangel pt implicare, ma crezi ca la start atunci nu am apucat sa ies, au intrat buluc toti, si a dat start, nici sa ma uit la toti nu am apucat, toti ziceam sa dea balance si abort, nu am apucat sa iesim nici unu, credeam ca va opri, iar in joc imediat am dat toti rmk de la noi. oricum asta e un post rezolvat, s-a gandit b0rn sa faca el un paralelism cu postul de acum, insa nu este relevant deloc!

    iar pt born in cate jocuri am dat eu quit, ragequit, scos cablu, afk, antijoc etc? ca sa vii sa ma iei la bani marunti cu post rezolvat din februarie, si sa le iei apararea la niste leaveri fail quitteri ce deja stapanesc bine aceasta metoda, de o folosesc in grup, de jucatorul pro al vietii nightride spune pe allies ca e gata jocul sa faca cineva plug, ca in 10 s hop sa faca plug unul ca ews care este renumit pt fail/rage quit, patetic! luati-le apararea in continuare si la mai mare!
    Last edited by MindScan; 21st July 2012 at 11:26 PM.

  10. #40
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    hai ba mind, atata futai ptr un joc, in loc sa scrii 999 de pagini mai bine uitai si jucai inca 999 de jocuri...

  11. #41
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    sa joc inca 999 jocuri cu pluguri de la astia? ))

  12. #42
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Bre MindScan daca le luam apararea crezi ca mai postam acel fragment din chatlog aici?Am zis eu cumva ca nightride ,stigyan sau EWS au procedat ok?Dar restul ce vin au?
    Sa zicem ca dam ban la 3 din acel joc.Si unu e afk , vrei ca celalalt sa joace singur vs 5?Sau sa-l banez daca da quit intr-un joc de 5v2 din minutu 10 si nu poate da ff ca e colegul sau afk?Sau pe celalat ca sta afk intr-un joc 5v2?
    Putina decenta si bun-simt nu face rau niciodata.

  13. #43
    Safelist Member FuRaCiOsu's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Romania
    Age
    30
    Posts
    343
    Deci ala a scos cablu in minutul 7 cum iam zis,nu au vrut rmk nici in timpul dropului cat a fost 180 secunde, au stat si au asteptat,dupa a iesit "ro stygyan",dupa acele 180 sec,dupa am iesit si eu prin minutu 8:44 ca tot nu dadeau rmk,si asta a fost.Ma doare undeva ca iam zis sa scoata cablu, Km asta e...mindscan e km *** ** * * stelute.

  14. #44
    Registered User .cass.'s Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    bucuresti
    Age
    34
    Posts
    96
    Serios mah baieti ? ... ba mindscan dute tata tare ... asa cum apari tu apar si boschetarii la coltul blocului vara dupa gunoaie ... cand o sa vina iara dispar toti ca le e frig ... asa esti si tu ... daca tu ceri ban pt unu din cei mai buni playeri de pe ro pt ca te "fute" in toate jocurile si iti arata ce "mic caca esti" atunci esti cam dus ... Cat despre cablul scos ... poate a fkt la misto ) poate a gresit si el ... dar eu zic ca ar trebui iertat ... si HuH ... am o imagine foarte frumoasa pt tine ...

    Tu paralizat sub cel mai frumos capac de canal strigand "Ride e zeul meu !!! "

    Ti se potriveste de minune


    Regards !
    Last edited by .cass.; 22nd July 2012 at 01:23 PM.
    InSaNe







    Plugger Hater !

    Hidden Text click here to show

  15. #45
    Safelist Member FuRaCiOsu's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Romania
    Age
    30
    Posts
    343
    " Cel mai bun player dp ro " )) awolo cass!

Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates