Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 17

Thread: doar o precizare

  1. #1
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561

    doar o precizare

    am citit acest thread [url]http://eurobattle.net/threads/177285-demote-smecherainarews-si-ban-ragequit[/url] si am si eu ceva de spus, te rog mitix nu te grabi sa inchizi fiecare topic ptr ca omu nu poate sa-si spuna o parere, macar sa fie deschise 1 zi

    ce vreau sa zic este ca dragul de smecherai...plm... a facut de mai multe ori faza amintita mai sus, la 2 dintre ele am fost prezent si am fost nevoiti sa dam rmk fara drept de comentarii, nu am facut post ptr ca ma doare-n pl dar vad ca, comenteaza si altii... plus ca omul nu are maniere, nu joaca doar cu team, daca nu-si face stack nu joaca, sau da afara pe oricine are chef, injura etc etc, nu stiu ce s-a intamplat cu el decand si-a schimbat nickul dar nesimtirea lui e peste limita admisa pe canalul RO.

    p.s. eu nu am absolut nimic cu el, dar asemenea faze imi iau cheful de joc...
    Last edited by L.E.S.; 19th July 2012 at 11:45 PM.

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    na ca sa vezi insa demote nu i s-a dat si doar am precizat demote in acel post, nu e nimic daca tot am stat pe forum azi am facut din nou post si pt demote la lvl 1

  3. #3
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Târgoviște
    Posts
    491
    sa nu uitam ca a avut lvl 0 pt mh

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    ainarEWS
    Posts
    113
    1.O sa va mai raspund pentru ultima oara la aceasta intrebare pusa de 121521 de ori , de redusi mintal care nici macar nu se uita ce fac.
    Eu am 1300 PSR , poate in momentul in care eu ma joc unul din "prietenii" mei vrea sa se joace si el , iar majoritatea au 1100+ PSR . Ceea ce inseamna ca trebuie sa ii iau in team cu noi pe cei mai LOW PSR jucatori din lobby. Tu ca si ceilalti nemultumiti nici nu va uitati sunteti orbi.
    2.Am dreptul sa dau afara pe cine vreau din joc , nu vad legatura.
    3.Ai o logica debordanta , schimbarea nick-ului mi-a schimbat comportamentul ! Pe tine nici nu te bag in seama nu stiu de unde ai scos-o pe asta , iar daca te-am injurat pe tine fa-mi post , nu ma abtin sa va bag si sa va scot din uterele mamelor voastre de teama ca voi primi un ban.

    In ultimul rand , nu inteleg de ce vii tu , care joci un joc pe saptamana pe RO sa imi faci mie cerere de demote care joc aproape zilnic , nu mi se pare normal . Eu zic sa iti vezi de fetita aia a ta ca moare de foame in timp ce tu te joci DotA si vinzi masini de spalat la mana a doua pe NET. GET A LIFE FATASS!
    Last edited by OrZik; 20th July 2012 at 12:28 AM.


  5. #5
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    pff e clar si daca a mai avut si pt mh..
    Last edited by MindScan; 20th July 2012 at 12:27 AM.

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    sorry double din greseala

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    ainarEWS
    Posts
    113
    Quote Originally Posted by MindScan View Post
    daca a avut pt mh pff e clar )
    Ce e asa clar?


  8. #8
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    e clar ca esti un cheater infect, care a fost gratiat de lvl 0 pt mh, joci acum pe un alt cont sa nu te stie lumea, insa daca nu mai poti folosi mh, incerci sa trisezi altfel gen rage plug dovedit si banat de aceasta data, insa dupa cum obs deja sunt 5 cu tot cu mitix (ce a zis ca a nus cata oara faci asta) care doar azi au zis asta despre tine, cumetre decat cu tine care nu stiu ce faci si nu ma intereseaza, si e f josnic sa te iei de ala cu fetita si masinile de spalat, MAI BINE JOC CU EL DECAT CU UN CHEATER CA TINE!

    -rage plug de multe ori cand faci fail ca sa nu pierzi
    -ai fost prins cu mh si ai avut ban
    => cel mai noob ever de pe RO ai 1300 psr facut trisand cu rage plug dovedit si cine mai stie daca si cu mh nu a stat lumea sa te posteze ca nus daca aveai mai mult de 1100
    Last edited by MindScan; 20th July 2012 at 12:36 AM.

  9. #9
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    OrZiK avertizat pe forum.

  10. #10
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    uite cuvinte de om normal (OrZik)... ce sa mai pot zice... apoi eu n-am cerut demote nici nimic, doar am adus la cunostinta ca se intampla mai multe faze decat cele postate pe forum, iar eu nu o sa fac post ptr injuraturi la nimeni, nu ma injosesc...
    tind sa cred ca se aplica nepotisme fata de acest individ si nu inteleg de ce, stiti ca eu ma iau de cineva extrem de rar pe forum iar cand se intampla inseamna ca nu vorbesc prostii, eu am luat ban de pe urma unui warn ramas de pe vremea lu voda loboda dat de un hater fara motiv, iar asta primeste o avertizare dupa ce i se aduc dovezi la retardismul sau, nu inteleg ce te iei de viata mea, esti gelos ca am cu ce ma lauda?

  11. #11
    Registered User
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    ainarEWS
    Posts
    113
    Quote Originally Posted by L.E.S. View Post
    esti gelos ca am cu ce ma lauda?
    Inafara de fetita aia nu stiu cu ce te lauzi .. Cu burta care-i cat Ardealul sau cu faptul ca vinzi masini de spalat la mana a doua?


  12. #12
    Registered User Bad][Luck's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    34
    Posts
    334
    eu cred ca Orzik posteaza doar ca sa i se vada signature-u

  13. #13
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Quote Originally Posted by OrZik View Post
    Inafara de fetita aia nu stiu cu ce te lauzi .. Cu burta care-i cat Ardealul sau cu faptul ca vinzi masini de spalat la mana a doua?
    Not nice!

  14. #14
    Registered User Bad][Luck's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    34
    Posts
    334
    Quote Originally Posted by b0rn2kill View Post
    Not nice!
    Ce vb ba......FIGHT TO THE DEATH ...loving it

  15. #15
    Registered User
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    ainarEWS
    Posts
    113
    Quote Originally Posted by b0rn2kill View Post
    Not nice!
    Nah , deci serios cu LES nu am avut niciodata nimic , dar vad ca se baga ca strampu'n'cur cu "doar o precizare" si mi-a cam "enervat nervii" .


Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates