Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 16 to 30 of 34

Thread: Ce credeti?

  1. #16
    Registered User Bad][Luck's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    34
    Posts
    334
    mie imi place ce a postat siropel ) dar doar byob asculti bai nene?

  2. #17
    Registered User Alcoolic's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Brasov
    Age
    37
    Posts
    113
    [url]http://www.youtube.com/watch?v=sgU7XMUyAqY[/url] )

    asta sigur ii place!!
    Calling a Romanian "Gypsy" is like calling a French "Arab" or a British "Indian". How idiot can some people be to confuse a minority with the majority from a country? Is it so hard to understand these basic things?
    - Gypsy / Zingaro / Rrom / Cigan - originating from India ( Punjab ) and minority in almost all European countries
    - Romanians - Latin Europeans named derived from? Romans, the ancestors of all Latin people including Romanian
    STOP THE CONFUSION GOD DAMN IT!!!



  3. #18
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Ia uite ba ce stie alcoolic sa faca )
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  4. #19
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    Un imputit de bididiu ca un vulcanas ce sta sa erupa plin de acnee si de bratari cumparate de la tarabe de tigani...rocker wannabe, ai si piese de rahat, femeile alea toate la un loc nu au 14 ani...pe bune...da delete...adica arunca-te de pe un bloc !
    P.S. Mai da-mi un infraction...ca din nou te-am insultat... :|

  5. #20
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    beer
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  6. #21
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    ce-mi place limbaju frust!

  7. #22
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    Da ma frate...da-l dreq de idiot...adica el ma injura aici in ultimu hal fara sa-i zic nimic...cand ii raspund isi da re-edit la post, si dupa imi da mie infraction...pai daca tot mi-a dat 20 pcte...sa ii dau motiv ! Sa-l f*t in gura de bubos cu EBOLA ! In plm de prichindel ca a copiat la custom title ce avea Smurf scris la Location ))) ca sa vezi...cat creier N-ARE !

    L.E.: Hai ca m-am distrat cu tine, dar deja devine plictisitor! Cauta-ti un refugiu undeva la intuneric...intr-o pestera obscura...get it?
    Last edited by i.liKe.BeeR; 16th July 2012 at 04:51 PM.

  8. #23
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    Sper ca ai facut print, ca poate da edit si la aia

  9. #24
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    Isi sterge toate posturile si lasa doar primu' ) si dupa zice ca l-am atacat din senin si imi da forum ban...WWWOWOOOWWWWOWOWOWOW !

  10. #25
    Eurobattle.net Backer thenootz's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    OprescuVille
    Posts
    288
    20 ?! pai macar sa iti dea 25 )) sa te incuie de tot . ce s-a aprins beer, ca niciodata parca.

  11. #26
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    ^ Cel mai mult in lumea asta ma deranjeaza ipocrizia frate...daca eu te injur, si nu te tratez cu respect...nu pretin la altceva din partea ta...si nici nu ma atac la aceste fapte...dar EBOLA asta intrece orice limita...nu i-au dat flocii la putza si imi zice mie "eventually you will grow up"...hai sa fim seriosi...ma injura, ii raspund...desi uitati-va in post ca nu i-am zis nush ce...da edit, dupa care ma aleg cu infraction...get real...sau plm...noots...p.s. pe vineri vin in buc, si cu smurf am vb, si mi-ar place sa ne intalnim la o poveste toti...mai ales poate imi mai dai 2-3 ponturi la gramatica (si vb serios, nu ironic).

    [url]http://eurobattle.net/threads/176485-What-do-you-think...poftim[/url] cultura, omu (phantom) face o gluma, desi ii zice gg, chiar daca nu e fan guitar...acest "emo" ii raspunde agresiv.. Eu am facut o gluma si el zice : Actually you are epicly retarded...si bla bla... nu mai tin minte postu'...TAREEEE ! La un moment obscur si intunecat scriam ceva ca un reply...niste cuvinte extrem de urate...dar totusi am sters si am scris mai discret...ca mnah, nu toata lumea trebuie sa-mi vada mie "frustrarea"...si eu multe accept, dar mnah...nu gastele astea de lakei ca ii fac pe saraci si nici nu-si dau seama...iar ei vin la mine "romanian, you will grow up eventually" zici ca ar fi din pula de Eneo Silvio Piccolomini!
    Last edited by i.liKe.BeeR; 16th July 2012 at 10:47 PM.

  12. #27
    Eurobattle.net Backer thenootz's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    OprescuVille
    Posts
    288
    ^whaaaat ?! you are asking me out ?! omg omg omg omg omg omg omg YES YES ))

    serios acum : faceti rost de AncientPriest si va dau la toti de baut ) tre sa ii dau cateva castane lu ala . pe smurf il iei de pe la sala ... cred.
    ps : eu vin cu gagica-mea ( aka rhaz ) altfel nu discutam .
    pps : wtf ?! eu , gramatica, tie ?! refresh my neuron pritty pliz.

  13. #28
    At the edge of sanity Avalon's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Heaven
    Posts
    646
    Ok,i.like.beer te rog sa continui si acum cu injuraturile,team facut "epicly retarded" apoi am sters din putin bun simt,mai tarziu am vazut postul tau si tiai luat doar warning,odata,de doua ori, e timpu pentru un brake

    P.S.Te compatimesc si te astept sa te intorci cu putin bun simt si niste maniere,daca vrei sa te simti "suprem" pe internet nu ai ales persoana potrivita,nu accept sa-mi vorbesti asa,asa poti sai vorbesti cui vrei u cu cn te ai bn si cine iti permite,dar eu personal NU iti permit.Iti permit sa critici ce si cat vrei despre mn e doar alegerea ta pana la urma,insa nu confunda critica cu insulta,te rog frumos.
    P.P.S.Imi cer scuze sa te dezamagesc dar confunzi acnea cu cicatrici ramase dupa [URL]http://ro.wikipedia.org/wiki/Rujeolă[/URL]

    "Nu mi-e rusine ca sunt roman,imi e rusine ca sunt altii"
    Last edited by Avalon; 17th July 2012 at 12:31 AM.

  14. #29
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania,Oradea
    Posts
    1,057
    xD ro channel nu va inceta sa ma uimeasca prin prostie niciodata , orice s-ar intampla , tu romania , vei ramanea , pururea , locul unde nu ai cum sa nu razi / faci troll /ramai prost la ce posteaza oamenii ... as fi facut cu rima , da sincer nush ce sa fac inainte de asta... sa raman prost... sau sa rad... adica :|:|
    wtf is wrong with u ppl?! srsly wtff?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Originaly Posted by Lemnyshor (Lemn).
    Cel mai probabil daca ma injura careva o sa fac dagon si o sa-i fur toate fragurile pana isi taie venele. (Disclaimer: nu pot fi tinut responsabil pentru eventualele sinucideri ale jucatorilor romani si nu am am niciun contract activ cu posturile de televiziune.

  15. #30
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Adica ce?
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates