Results 1 to 6 of 6

Thread: unban .LES.

  1. #1
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561

    unban .LES.

    am ban si nu stiu dc, mi-a dat warn mapy acum foarte demult si nici numai stiu din ce motiv handicapat (2 deodata) si acum vad ca am mai primit un warn de pe urma acestui thread
    [url]http://eurobattle.net/threads/175971-votekick-cand-e-baza-jos-si-ban-de-la-un-feeder-pt-antijoc[/url]

    dragule mitix, data viitoare uitate la meci si pe urma sa iei o decizie, absolut toata echipa a fost deacord in kick si in ban (nu eu am fost hostul, am primit owner doar ca sa pot sai dau ban ca hostu nu era in echipa cu noi), omu in cauza nu a fost prezent la absolut nici un teamfight, nici la def, la absolut nimic, eu tot meciul ODATA nu l-am vazut langa mine, noi restu muream in prostie macar sa incercam sa facem ceva, mai putin acest individ, deci vine ala, isi bate joc de echipa timp de 40 de min si iau warn ptr ca am actionat dupa votul coechipierilor mei, daca n-ai timp sa iei o decizie corecta atunci fa-ti, nu-i frumos doar sa arunci o privire sau o vorba in vant. pe miroku asta il stiam jucator bun, dar in urma a 2-3 meciuri jucate cu el sau vs el (toate pierdute din cauza lui indiferent in care echipa era) numai stiu ce sa cred...

    dedicatie ptr mapy ptr warnurile anterioare: !$%!#^@$%&@%!#$%!#$^$@#&# a se citi ce se cuvine...

  2. #2
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    ok.Nu tii omu tot meciu si la sfarsit cand pica tronu ii dai kick si ban.
    Trebuia sa lasi hostul atunci sa ii dea ban.Hmmm oare d c crezi k nu ia dat .Nu a ajutat echipa deloc?A facut 3 asist pe neutrali....
    Eu ti-am dat un warn.Mai aveai 2(alea tu stii pentru ce le-ai luat ca eu nu ) deci ai luat ban automat.
    Ramai cu ban pana maine,in loc de 72 de ore.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  3. #3
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Las open poate doresti sa se uite alt admin peste cerere.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  4. #4
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    barman! hai cu unban!

    p.s. gj mitix, vad ca esti foarte activ pe tot forumul, se pare ca beg se pensioneaza gg wp

  5. #5
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    hai maaaaaaaaaaa..... lumee lumeee soro lumeeeeeeee

  6. #6
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Yayay>debanat<
    closeeddddd
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates