Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 16 to 29 of 29

Thread: Nc 9

  1. #16
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    imo, sorry...

  2. #17
    Registered User
    Join Date
    Jan 2012
    Age
    32
    Posts
    92
    kvalitny 9. NC pekna hra hosi.. keby nespravime tam par pi.ovin tak vas mozno este davame ) moja potma zas moc nepotocila co vam poviem

  3. #18
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    Kluci kluci... To zas byly zábavné hry =D Taková pohodka mohla být, ne prostě...

    To Evil: Vysvětli mi jednu věc... všichni si řekli "jdem hrát ff"... všichni si řekli "jedem bez ward"... a potom takové brečení, že dostáváš na lince... že supporti to hrajou špatně... etc? Support byl jen jeden (Tide) a ten byl v každém massfightu a víc dělat nemohl... že ty na vršku dostáváš neznamená žádnej autolose, protože ostatní 2 linky rapovali + freefarm les? To ti nestačí? Okey, stop playing dota...

    Škoda škoda, see ya next week, gg =)

  4. #19
    Registered User Zhulenej_rybA's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech
    Age
    32
    Posts
    219
    Můj puck ale robo FB :-D No kluci díky že jsem si s váma zas po dlouhý době mohl zahrát, ale jak vidim chcete hrotit takže asi naposled

  5. #20
    Registered User
    Join Date
    Jan 2012
    Age
    32
    Posts
    92
    si daj s nama rybko my sme sa bavili ty vole kvalitne na skype sme sa rehtali jak blazni.. ale trosku nas mrzelo ze sme to pomrdali k zaveru lebo si myslim ze sme to zahrali dobre na to akych hracov ste tam mali tak urcite mozno ten moj pick mohol byt lepsi len som nevedel nic vymysliet uz :/

  6. #21
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    Hrotit hrotit... Rybko, myslím, že vždycky trochu hrocení v tom musí být =)

    Zas nemůžeš hrát stylem "hele, dávaj nám spodek, np np, jdeme farmit dál les". Jinak si myslím, že jsme byli docela v pohodě... akorát Evča byl smutnej že neměl creepa, tak pobrekoval! =D

  7. #22
    Registered User Wicker's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    35
    Posts
    86
    Tym zkurvencu zase nepotocil?

  8. #23
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    31
    Posts
    515
    aj tak ste marnaci sa stavim ze evil zasa hral ako cigan

  9. #24
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    32
    Posts
    154
    to Zeeke : DDDDD jj jediny rybka daval dole to byla pokazde vymena 2 za 1 nebo naopak ani vezku nedali nic akorat se tam spellovali jak retardi .. ale tvuj fury kvalita .. vis ze ma port ? stacil mi jeden gang hore jeden rekl jsem vam to 8x a porad ignore (no jestli ja mam prestat hrat dotu kvuli tomu ze jste tardi tak GG FF ) + prej warlock nic neudela s Aghacem a hned prvni fight totalni wipe naseho teamu jaj chlapci uz si konecne prestante srat do huby a zacnete enco hrat viz.prvni hra Q_Q . No a skutka nevim co ty se tu neco o nas vyjadrujes posledni nc jsi totalne posral a zase tu budes vypisovat srance "FLAME BY GRANDMA"
    Last edited by 3viLcZ; 25th June 2012 at 12:46 PM.

  10. #25
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131

  11. #26
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Tve vam uz solidne jebe

  12. #27
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    31
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by 3viLcZ View Post
    to Zeeke : DDDDD jj jediny rybka daval dole to byla pokazde vymena 2 za 1 nebo naopak ani vezku nedali nic akorat se tam spellovali jak retardi .. ale tvuj fury kvalita .. vis ze ma port ? stacil mi jeden gang hore jeden rekl jsem vam to 8x a porad ignore (no jestli ja mam prestat hrat dotu kvuli tomu ze jste tardi tak GG FF ) + prej warlock nic neudela s Aghacem a hned prvni fight totalni wipe naseho teamu jaj chlapci uz si konecne prestante srat do huby a zacnete enco hrat viz.prvni hra Q_Q . No a skutka nevim co ty se tu neco o nas vyjadrujes posledni nc jsi totalne posral a zase tu budes vypisovat srance "FLAME BY GRANDMA"
    telefonoval som zo sefom bol som taky ochotny si nechat sluchadka a pocuvat vas aspon a vy tam flajmujete ze nehovorim tak co to je potom keby mi nevyjebalo elktrinu do 5 minut by som to leavol lebo vase ega ma uz nebavia a mam v pici celu dotu vlastne uz aj tak takze mi to je 8 skurveny hate nic ine tu neni to ja nepotrebujem k zivotu

  13. #28
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    35
    Posts
    289
    uz je to jasne , vyhrat to mozte len somnou
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  14. #29
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    tyvole takovy vyhraný finále a evil s hanákem se tam začnou flamovat, chodte dopiče chudák rybička, jedou dojde do týmu schopnej hráč pičo a dávame hry aji bez ward

    Ted jeste vymenit evcu za massacra a tyvole pico

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates