Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 15 of 83

Thread: úpadok chanelu

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    22

    úpadok chanelu

    Zdravím,

    čo sa to deje že sa nedokáže za celý deň poskladať ani jedna hra???

    Kde sú všetci, bude to ešte fungovať?

  2. #2
    Registered User mankind's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Zvolen
    Age
    32
    Posts
    361
    nič s tým nikdy už nebude, ... ja som to už pred rokom vravel, že to takto dopadne ... ale "admini" channelu si naďalej šlo svojou cestou stáleho banovania (ktoré zaberie 1,5 sekundy) a následného "unban requestu", ktorý sa riešil aj 3 týždne ... sa ani nečudujem, že tu už nikto nehráva



    [W3BA-Mladosť]rebrik
    sak lebo ja si napisem unban request a ten kokotlordkokot mi ho vymaze hned ak ho zbada ...

    [W3PD]rebrik: vymaz to do pici
    ja chcem unban

    [W3PD]rebrik
    boze ja take sracky vypisujem niektorym chlapcom :/

    [W3PD]rebrik (17:03:41 28/08/2010)
    na stavebnej nerozlisujeme i/y
    -------------------------------------------------------
    [W3PD]rebrik (23:50:07 11/06/2011)
    mne by dala kazda

    [W3PD]rebrik (22:00:08 22/11/2010)
    pome mi dojebal zivot

  3. #3
    Masters of Hardcore efko.wbs's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Slovakia
    Age
    33
    Posts
    6,038
    j zial je to pravda, [url]http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/games.php[/url]
    tato sekcia nema vedenie a ide to horsie ako dole vodou.
    Pokial viem lorddevil je leader a ten je tiez inactive....
    Ma niekto nejaky napad?
    Chyba je ze celkovo sa tu nic nedeje, vzdy ked sem pozrem tak daky skutok/nezmysel/diabol/huj/evil/hrable/rebrik/furik sa hadaju....Pride mi to uz ako v sekcii Balkan kde maju len off-topic ktorym sa rozpadlo vedenie a teraz su dead.
    V BR alebo TR to fici ako svajciarske hodiny.
    Je to taky zacykleny problem lebo jednak nikto nehce byt mod, a ak aj ano tak to vyzera nejak takto [url]http://eurobattle.net/threads/171182-Moder%C3%A1tor-2012-2013/page2[/url]


    Eurobattle.net facebook page: http://www.facebook.com/eurobattle

  4. #4
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    No, pokial viem, Gunko sa o to stara viac nez dobre a to je sam...

    Este k tomu, davno sa uz s nikym na fore nehadam, maximalne na teamspeaku. A ak aj ano, tak sa len trollujeme a vsetci to maju na kokote. Tak nechapem, jak nieco take mozes prirovnavat k upadku. Odjakziva sme sa trollovali a aj tak tu hralo milion ludi.Chyba je ta, ze vela hracov preslo na dotu 2 a vela proste prestalo hravat dotu, mozno presli na inu platformu. Uz dlhsi cas je to acko len hrozne slaby pub, kde sa stretavaju ludia so skillom na urovni zacinajuceho dota hraca a neviem koho to s nimi bavi hravat.

  5. #5
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846
    kde sa co ja hadam? na czsk som nehral tak polroka a to ze na forum napisem jeden prispevok za tyzden je hadanie?.... ff


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

  6. #6
    Registered User Sadomasochista's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    MŠK Žilina!!!
    Age
    34
    Posts
    428
    CZSK moze v podstate fungovat ako Balkan ... ze sa budu hrat len chally az to ma aspon uroven ked je mala aktivita ... ale to by museli vediet lvl 2 hraci cez bota zvolavat ludi na chall aby to tak slo. Think about that! (Tym myslim prikaz !fm alebo ako to je, aby sa to dalo zvolavat aj skor ako su sa najde druhy kapitan co da !accept)

  7. #7
    Masters of Hardcore efko.wbs's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Slovakia
    Age
    33
    Posts
    6,038
    ja nevravim ze to suvisi s upadkom, len ze sa tu nic ine nedeje iba off-topic, presne ako na balkane a PL sekcii.

    Fungovalo by napr. dake otvorenie channelu bez potreby requestu lvl1?


    Eurobattle.net facebook page: http://www.facebook.com/eurobattle

  8. #8
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    jedina vec co tady admini udelali napicu, ze az teprve kdyz prisla dota2 zavedli ten lvl 0, no prostě vymaštěnost bud to měli udělat už dřív a nebo nikdy, pak to má takové následky.. ted by se tu ještě hrálo tak 3-5 pubu np...

  9. #9
    Masters of Hardcore efko.wbs's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Slovakia
    Age
    33
    Posts
    6,038
    tak ma to svoje vyhody aj nevyhody, myslim ze sa tym zvysila kvalita hier lebo tym sa odstavili leaveri a hackeri, no zase to znizilo celkovy pocet hracov.
    Myslim ze ak bude vacsina za otvorenie czsk tak by sa to mohlo spravit.


    Eurobattle.net facebook page: http://www.facebook.com/eurobattle

  10. #10
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846
    aj tak tu maju niektori kokoti 8nickov takze je to uplne od pici cely system


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

  11. #11
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    - faky sa snazim banovat, kludne si pozri [url]http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/bans.php[/url] a daj si hladat reason fake (su ich desiatky)
    - forum celkom zvladam, ale na toury fakt nemam cas (opakujem sa, ale pri skola(teraz PhD.), praca (koderina), baba (3+roky) a RL aktivitach si zahram 2 hry, spravim BR/UR a som rad ze som rad )

    - imho vacsina presla na Dotu2 (tam ma CZSK channel + ostatne podobne channely denne 150 ludi)
    - aj D3 daco odobralo
    - a celkovo, ak niekto chce hrat dotu ako novacik, preco by siahol po storocne hre ked je na trhu nieco nove moderne ...

    imho to bude len horsie uz, ale som kludne za otvorenie channelu, ale skonci to tak, ze sice tam bude imho par hier denne, ale v kazdej niekto leftne, nakolko to bude mat slabsi ucinok ako PD (kedze aj tam sa uz hrotia body celkom )


    Fakt som krásavec

  12. #12
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    Imho celé toto přeskupit na D2... vážně, bez prdele, já už mám víc přátel tam než na celém FB xDDD

    A teď sériozně... myslím si, že zrušení o lvl na channel tomu nepomůže, přinejmenším to nezachrání tak, jak by jste čekali... GOGO NA D2!!! To je jediné co k tomu můžu říct, protože i kdyby se začly hrát chally a všechno na Áčku, stejně bych se tam nevrátil (už jen pravidělně hraju nedělní Tour kde prohrajem). =)

  13. #13
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Ja suhlasim s tym co gunko napisal: imho imho imho, imho imho aj tak imho....

  14. #14
    Masters of Hardcore efko.wbs's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Slovakia
    Age
    33
    Posts
    6,038
    z realneho hladiska je prechod na Dotu 2 asi nemyslitelny.....
    Neviem ci by sa dal vytvorit v tej hre "piratsky" server a navyse vlastnik servera madmax isto nebude robit novy server kvoli czsk. Pokial nepadne xpam ako taky tak s tym vobec nic nebude robit. Osobne pad xpamu tipujem tak za 3 roky.


    Eurobattle.net facebook page: http://www.facebook.com/eurobattle

  15. #15
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    Mno přinejmenšjím cz/sk scéna skončí brzo... ne-li už skončila.
    Pokud to nechceš vzdát efko, tak go for zrušení žádostí o level 1... sice tam bude public, ale aspoň se tam něco bude dít. =)

    Gl&Hf

Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates