Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 16 to 30 of 31

Thread: ban pt injurii windycity si -vs^mapy- nu se pot abtine!

  1. #16
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    Mindscan, reusesti sa fii mai penibil decat oricine . Fa o laba, mergi la o curva, descarca-te altundeva ca aici te vede lumea




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

  2. #17
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Feb 2011
    Location
    cluj napoca
    Posts
    172
    drg si restu care se baga in seama aiurea...daca pe voi v-ar stresa un individ cum e windycity tot timpul...adica ban/kick/injurii voi ce ati face asa de curiozitate?in fine e mai mult retorica intrebarea ca voi sunteti cam batuti in cap si stiti numa sa comentati...
    on topic:asta e deja al 3-lea thread impotriva lui windycity intr-o saptamana...dupa primul a luat demote 2 saptamani...ok...dar au mai aparut inca 2 adica asta de acuma plus inca unul la care nu s-a luat nici o decizie...totusi el nu poate lua ban?sau demote permanent?

  3. #18
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    102
    radukuzerocinci , ce legatura ai tu cu tredul asta ? DAfaq men !
    !sup windicity

  4. #19
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    undeva
    Age
    38
    Posts
    30
    Ma si daca tot nu ia ban wind si mapy care e problema? Ce tot aveti cu ei ,nu va convine, problema voastra... ,nu zic ca nu am si eu divergente cu mapy dar in 80% din cazuri le zice pe bune la cei ce merita sa fie injurati ....
    Era sa uit +1 pentru mapy ,unele injuraturi sunt chiar funny
    I7 2600k under construction

  5. #20
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Dresden
    Age
    38
    Posts
    211
    Bah mindscan asculta de la unu care si-o batut capu' cu copiii astia. Du-te linistit in treaba ta ca nu te baga nimeni in seama. Exista alte platforme, exista dota2, exista alte jocuri la urma urmei. Mentalitatea unei comunitati de romani (si copii pe deasupra) nu poate fi schimbata decat cu bataia...si cum traim intr-o lume "civilizata" asta nu se se va intampla in curand.

    Urmeaza sfatul meu si lasa-i in lumea lor....asta daca ai 28 de ani cum scrie la profil.
    Last edited by [tm]gene; 14th June 2012 at 11:00 AM.
    It always seems impossible until it's done. - Nelson Mandela



  6. #21
    Registered User Corristo's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Age
    34
    Posts
    127
    Cel mai destept raspuns din partea lui gene.
    100% de acord.

  7. #22
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Quote Originally Posted by MindScan
    ca mai apoi sa ma injure de cineva drag noua tuturor fara sa ii adresez lui nimic inainte si nici dupa se vede pe SS1

    Eu sunt sigur ca ai scris in graba.Si sunt sigur ca daca am cunoaste-o pe mama ta , ne-ar fii draga si noua...
    Sa stii ca nu te injurai , ci te taxai pentru exprimare...cum si eu la randul meu sunt taxat de altii

    off-topic :
    !addinfo -vs^mapy- "abuzatorul"
    !addinfo Windycity fratele cu "abuzatorul"

  8. #23
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Feb 2009
    Location
    bucarest
    Age
    36
    Posts
    155
    Quote Originally Posted by [tm]gene View Post
    Bah mindscan asculta de la unu care si-o batut capu' cu copiii astia. Du-te linistit in treaba ta ca nu te baga nimeni in seama. Exista alte platforme, exista dota2, exista alte jocuri la urma urmei. Mentalitatea unei comunitati de romani (si copii pe deasupra) nu poate fi schimbata decat cu bataia...si cum traim intr-o lume "civilizata" asta nu se se va intampla in curand.

    Urmeaza sfatul meu si lasa-i in lumea lor....asta daca ai 28 de ani cum scrie la profil.
    Gene cata dreptate ai ).. Pt astia nu merita sa te obosesti sa-i bagi in seama. D-aia nu mai joc la parlitzi astia,s-a ales prafu.

    (\__/)
    (='.'=) This is Red Bunny. Copy and paste bunny into your
    ('')_('') signature to help him gain world domination.

  9. #24
    Registered User Bad][Luck's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    34
    Posts
    334
    Eu zic sa scoateti de tot regula cu ban/warn pt injuraturi si sa ne folosim linistiti de comanda !ignore . Cine vrea sa se masoare in cuvinte cu altu, sa o faca linistit

  10. #25
    Redemption BoyKa's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    31
    Posts
    274
    Quote Originally Posted by T-Pain View Post
    Esti un retardat mintal.
    Nici macar nu se da ban pt sugi pula. Esti un nolifer de 28 de ani (cica) care sta toata ziua aici si pe forum cu click pe refresh din 10 in 10 secunde.
    Deja ai facut 105 posturi...cred ca numai din ban request.

    MindScan fmm eu il consider injuratura (-1 ban) iar mapy demote la lvl 3 o saptamana .
    Last edited by BoBo; 12th June 2012 at 03:21 AM.
    Doar pt informare
    (14:30) b0rn2kill: deci SUNT UN RUPT
    (14:31) b0rn2kill: FMMMMMMM DE DOTA
    (14:36) b0rn2kill: DUPA 8 ANI DE DOTA

    (14:38) ^bLaZiNg^DuCk^: coaie mai tre 400
    (14:40) b0rn2kill: AFLU CA REGENEREAZA SI MANA
    (14:45) b0rn2kill: FMM DE LOGURILE PIZDII

    (14:46) drG-: )

    (22:54) b0rn2kill: !ban b0rn2kill FMMMMMMMMMM DE SPART
    (22:54) .Jerry.: b0rn2kill banned.


    Era vorba de ulti lu` Alche


  11. #26
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    Quote Originally Posted by mapY^ View Post
    Man eu nu te'am jignit cu nimic, puneam intrebari, dupa care tu apari cu reporturi inutile si cereri de ban, frate e evident ca ai ceva cu mine, si eu vreau s'o rezolvam intre 4 ochi, AI CEEA CE'TI TREBUIE PENTRU A FI DEMN ?! Ti'e urat de'un pustan de 21 de ani la varsta ta greule ? Vreau sa vad cine are atata ura pe mine, si sincer, pentru curiozitatea ta, nu e nici'un comportament de cartier, badboy etc, doar curiozitate Sunt convins ca'n fata n'o sa mai tii discursuri de 30 minute, deja in postu de mai sus ai atitudinea unui prapadit care fuge la mami si la tati ca l'a batut baiatu rau din vecini..
    Tu crezi ca eu altceva nu am mai bun de facut? daca te vad in fata nu cred ca poti sta mult nu te mai da tu rotund nu am chef sa ma laud sau nu stiu ce nu e cazul sa dau curs copilariei tale, nu sunt atat de copil sa ajung la de astea, dimpotriva nu am nimic cu tine nu urmaresc nimic.

    Daca tot zici ca puneai intrebari atunci intreab-o si pe maicata asa poti? normal ca nu pt ca este o injuratura clara si completa, nu asa se intb nu incerca sa te mai scoti, te-ai trezit ca musca in ciorba, hai nu incerca sa te mai scoti, meriti ban pt injuraturi, sa te inveti minte, sa fii civilizat si respectos, mai ales ca nu ti-am adresat nimic ca sa zici ca aveai motiv sau nu stiu ce, te mananca si cine are ceva cu mine tu esti, dovada postul de acum si toate care ti le-am facut, toata lumea pune problema ca vai am ceva cu tine ca te postez, dar nimeni nu pune problema cum ar tb, daca aveam ceva cu tine cred ca te spurcam nonstop INSA NICIODATA NU AM VENIT DIN SENIN SA TE INJUR SAU SA ITI DAU KICK din jocurile mele, insa tu da si de multe ori, DECI VA ROG CAND VEDETI CA MA IAU EU DE EL IN VREUN FEL DIN SENIN atunci veniti sa spuneti ca am ceva cu el, si iar daca as fi avut ceva cu tine atunci de ce mama masii nu stai in banca ta si tot vii si ma provoaci fara nici un motiv si stii ca te postez? oricum ar fi tot tu esti cel vinovat, a vazut toata lumea ca tu incepi, asa ca fii sanatos si cara-ti banu frumos in spate.

    @drg offtopic, mi-am luat acest risc de a fi penibil draga nu acum, ci pe la primul post facut fata de windy si mapy, pentru ca e vorba de o perioada lunga de cand ei se comporta asa, si am zis mai dai incolo daca tot nu se calmeaza am inteles odata de 2 ori de 3 ori, hai inca o gluma ma fac ca o inghit, dar pana cand si cat? vezi de tb ta daca nu stii care este toata situatia exact, nu cred ca m-ai urmarit tu sa vezi cand ma injura sau nu, ei cum ma vad incep la adresa mea cu vrute si nevrute, stai te rog in banca ta!
    Last edited by MindScan; 14th June 2012 at 03:50 PM.

  12. #27
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    Quote Originally Posted by ceausescu View Post
    Ma si daca tot nu ia ban wind si mapy care e problema? Ce tot aveti cu ei ,nu va convine, problema voastra... ,nu zic ca nu am si eu divergente cu mapy dar in 80% din cazuri le zice pe bune la cei ce merita sa fie injurati ....
    Era sa uit +1 pentru mapy ,unele injuraturi sunt chiar funny
    Ahahaha buna gluma nu le mai lua apararea inteleg ca acum au nevoie de toata artileria grea, insa postul este prea perfect si cu dovezi ca sa mai poata fi scapati, pt asta nu vreau demote permanent, vreau BAN conform regulamneului, demote au deja temporar, insa pt injuraturi se da BAN, iar pt abuz cand o sa il faca vor primi si demote permanent gen kick ban fara motive, ce conteaza daca sunt funny sau nu injuraturile? hai sa injuram toti funny ca in regulament scrie ca daca faci o injuratura funny nu iei ban? get real pcr!

    Stii care e problema daca nu vor lua ban acum? chiar esti redus? pai iti dai seama ca vin pe canal si intreb injurand pe toata lumea si ce o sa fie la gura mea doamne, daca problema e cum zici tu, ca el le zice pe bune 80% ca merita injurati atunci eu de ce am luat un ban pt fmm care este si interpretabil pe care i l-am zis pe buna dreptate lui mapy cand el imi da swap in jocul hostat de mine cand i-am zis sa nu se bage peste mine? si el a meritat injuratura atunci dar uite ca eu am luat ban, el sa nu ia ban pt ca m-a injurat sa sug nus ce? care este o injuratura completa clara, vezi sa nu iti fac si tie post de mh mai bine

    @[tm]gene ai dreptate si stiam din start asta, dar am zis ca nu ma pot calca in picioare niste soareci de apa dulce, insa nu inainte de a face putina dreptate si a le dem ca nu pot ei sa faca chiar ce vor cel putin nu cu mine, de ce sa nu se poata schimba, te-ai lasat prea rpd la mana ta si ai predat armele, man i-am prins clar conform regulamentului, aici nu e vorba ca nu o sa se schimbe, acum tb aplicat regulamentul, altfel toti admini se vor face de ras si toata comunitatea asta se va duce de rapa, se va creea precedent care va fi taxat nonstop de toti userii, va fi dezlantuit tot canalul ro, acum sunt obligati conform reg sa sanctioneze.

    @born ba cred ca am scris corect la toata lumea cred ca ii este draga mama lui, normal ca nu m-am referit la maicamea ca este draga tuturor doh, draga noua adica personal a mamei fiecaruia, fiecare interprezeaza cum vrea, dar doar aia cu chef de caterinca interpreaza cum ai luat-o tu no ofense! era la mintea cucusolui ca asa ma refer, dar lasa e buna si gluma asta! haha ce am mai ras! acum ai facut din expresia mea interpretabila o jignire insa. gj! ce ne mai distram!

    @crbl touche! in caz ca mai erau multi nedumeriti de ce vreau sa ia ban mapy, iar fmm este f interpretabil i l-am zis pe buna dreptate ca se baga peste mine si toata lumea inclusiv adminii il folosesc, dar el din senin cu sugi p... o injuratura completa clara care nu prea se foloseste, se fol clar mai mult fmm decat sugi p.. sa scape? nu prea are cum caci vreau ban!
    Last edited by MindScan; 14th June 2012 at 03:45 PM.

  13. #28
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Dresden
    Age
    38
    Posts
    211

    @[tm]gene ai dreptate si stiam din start asta, dar am zis ca nu ma pot calca in picioare niste soareci de apa dulce, insa nu inainte de a face putina dreptate si a le dem ca nu pot ei sa faca chiar ce vor cel putin nu cu mine, de ce sa nu se poata schimba, te-ai lasat prea rpd la mana ta si ai predat armele, man i-am prins clar conform regulamentului, aici nu e vorba ca nu o sa se schimbe, acum tb aplicat regulamentul, altfel toti admini se vor face de ras si toata comunitatea asta se va duce de rapa, se va creea precedent care va fi taxat nonstop de toti userii, va fi dezlantuit tot canalul ro, acum sunt obligati conform reg sa sanctioneze.
    Nu mai sunt threadurile ca le-au sters...dar eu chiar cu adminii m-am luat in coarne. Si crede-ma ca si ei tot copii sunt (uita-te ca au 19 ani). Le-am pus in fata SS-uri, replay-uri tot ce au vrut si la urma mi-au zis: "noi oricum facem ce vrem".

    Joaca-te un joc care costa bani (30-40 de euro cel putin)...asta e filtrul cel mai bun pentru a scapa macar de puradei.

    Imi pare rau ca la 28 de ani inca nu ai inteles ca viata NU E CORECTA. Dar te educa acuma pustanii de 17 ani!

    Numa' bine!
    It always seems impossible until it's done. - Nelson Mandela



  14. #29
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Spam,spam spam.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  15. #30
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Gene daca nu mai ai nici o treaba cu comunitatea ro de ce vii tu aici sa iti dai cu parerea?Dute te rog pe acele platforme de care ai zis mai sus si da-ti cu parerea acolo.
    Closed pana se ia o decizie.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates