Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 30

Thread: Slavne nightcupy

  1. #1
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards

    Slavne nightcupy

    Takze, kedze je zvykom po kazdom NC napisat nejaky ten offtopic, dnes sa toho chopim ja.

    Pride mi neuveritelne smiesne, po tolkych nightcupoch sa pokladat za lepsich hracov ako su balkanci, alebo rumuni. Nie je absolutne nahoda, ze zo 4 teamov sa dostane jeden do finale a dalsi nightcup z 3 sa nedostal do finale pre istotu ani jeden. Je na case si trosku vstupit do svedomia a zacat to brat trosku vaznejsie. Vyhorovky typu, davaji nas jenom na seera a krobelu su uz davno mimo, kedze to uz nejaky cas nehrali a aj tak vyhravaju...

    Chcem hlavne povedat, ze posledny nightcup totalne zlyhali kapitani. Tym myslim v podstate vsetkych. Viem ze aj dejwik aj hannak su dobri kapitani, ale tie picky boli, teda v dejwikovom pripade aspon linovanie hrdinov dost napicu. V hannakovom pripade(videl som len semi) bol ten pick naozaj zle domysleny. Davat 3 farmiacich hrdinov do jednej hry, je dost hlupy napad. Je pravda, ze potma je semicarry, ale tiez potrebuje nejaku tu farmu a tym padom ju berie dalsim 2. Pretoze jak aj abadon tak aj sniper sa hrali na hardcarry a skoncilo to tak, ze nikto nakoniec nic nemal. Prejdem k darkovi, ktory odohral len jednu hru. To, ze smoky si po jednej zivotnej hre s kunkkom veri je sice pekne, ale dokonca asi ani ja by som si k takym 4 pickom nedovolil dat kunkku. Povedz mi, aka je sanca, ze trafis vobec 3 hrdinov s uckom? No videli ste, teda hlavne ja, ze nulova, kedze smoky triafal bud 0 alebo 1 hrdinu. Naix pick. To ze na acku sa berie za silneho hera, neznamena ze na serioznej scene nejako dava. Z toho dovodu sa nepickuje ani na jednotke dote, ani na dvojke...

    Este by som chcel dodat nieco k hippovemu vystupu na konci hry. Hippo, si dobry chlapec, ale pozri si niekedy svoj replay, konkretne ten, ake si daval fissury. Po takych fisurach naozaj nemozes nikomu nic pisat na shackle ani na nic, pretoze aj vas super sa z nich smial.

    Tolko k tomu. Mam naozaj v pici, ze ci si to niekto zoberie k srdcu, ale mal som chut to sem napisat.

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Olomouc
    Age
    36
    Posts
    108
    No dejwik se snažil pickovat hlavně tak at to uhrajem, protože nejsme nějací profíci nevím jestly znáte ten pick objasním (ES AA top , THALL MAGINA mid, PUCK bot vs EREDAR RYLAI RIKY top, RUBIK mid, INVORKER bot) s tím že se ten EREDAR přesunul na midl. No a neuhrály jsme nic... Podle mě a aj molda to teda řikal měly až moc counteru na tu maginu. A ten riky je od začátku cítit ohodně víc než ta magina. No projebaly jsme to řádně....

    K tadark jak jsi sám psal že nemáš zkušenosti s pickováním.... Proč sis nenechal poradit od Smokyho hned už s těma banama (já když jsem něco pickoval tak jsme se domlouvaly na TS všichni, prostě toho napadne to, ten zas to hrát nebude, není to jen tak)

    A k DIABOL a kdy ty dojdeš s ICE s nějakým vaším teamem a vyhraješ NC ??

    Jo a jen taková malá věc ten RUBIK vypičený to je tak silná věc do pí.....če nechci proti tomu hrát

  3. #3
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    No my sme sa napr. rozpravali na ts aj s wickerom jebnutym, ze proste ten rubick nie je vobec tazka vec, zoberies spravny spell a da sa s nim byt niekolko minut. Ale co aspon ja viem, celkovo na acku je k tomu hrdinovi velka nechut, preto ho nikto nehrava... A neviem crusty, preco by som mal ist s icom na nightcup. Co by tam hral, toho jeho vtaka, ktory v cmku nie je?

  4. #4
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    Naix pick. To ze na acku sa berie za silneho hera, neznamena ze na serioznej scene nejako dava. Z toho dovodu sa nepickuje ani na jednotke dote, ani na dvojke...
    Hidden Text click here to show


    Jinak bych s tebou asi obecne souhlasil. Posledni dobou xpam moc nesleduju, ale z toho co si nedavno pamatuju bych se vubec nedivil kdyby to bylo, jak rikas
    btw:
    Hidden Text click here to show

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    sme si to prehrali sami co sa da robit tak ale evilova potma pre nazornu ukazku celkom davala


  6. #6
    Registered User Wicker's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    35
    Posts
    86
    Takto evila pozname...

  7. #7
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Ale picu, evilova povestna lina a dark seerove vacuua na jedneho hrdinu su povestne uz aj na RO channeli

  8. #8
    Rewarded Member Love.and.Peace's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Age
    31
    Posts
    98
    skoro jak tvoje enigma D

  9. #9
    registered user DAfuq-'s Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    56
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    Co by tam hral, toho jeho vtaka, ktory v cmku nie je?
    ja uz vtaka nehravam
    Quote Originally Posted by Yaka View Post
    sehnat 10 jedinců schopných nastavit si interface fakt neni žádnej zázrak a pak už je to jen o tom času, kterej tomu věnujete. Zase nemějte o sobě takové iluze.

  10. #10
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Olomouc
    Age
    36
    Posts
    108
    diabol ja to nemyslel nijak zle s tim ice
    no a k tomu rubikovy šak on mě dával na kombo sebral mě jednou fishuru šup stun blesk to jeho zvednuti a gg................. No a to se nebavim o tom že má tu fishuru vzanou mrskne ju a hned veme od pucka ucko sak to je picovina silna

  11. #11
    Registered User
    Join Date
    Jan 2012
    Age
    32
    Posts
    92
    Na to, že z nášho tímu akurát nemohli dojsť 4 z 5 z pôvodných hráčov to bolo celkom solídne ten pick stal za houby ale sa mi vidí, že postupne sa do toho dostávam.. snáď to vyjde na druhý týždeň... teda tento...a diabol, ice je kvalitný hráč, zahrá skoro všetko čo mu dáš do ruky... ozaj !

  12. #12
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    JJ, sak ty ho poznas asi lepsie jak ja dark. Neasslickuj radsej...

  13. #13
    Registered User Zhulenej_rybA's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech
    Age
    33
    Posts
    219
    Co to, že už CZSK nedává kua? Šak jsme to dřív vyhrávali jak nic.. Team spirit chybí co? :-D

  14. #14
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    32
    Posts
    154
    Jaj Peter zavri picu ... a chod s korbenem na zmrzku

  15. #15
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Ale kedze kokotovi reknes daj vacuum a on ho da na windu, co s tim ze

Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates