Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 16 to 19 of 19

Thread: Waste of time - MuOnline

  1. #16
    Safelist Member [MooN]Pain's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Near the secret shop
    Age
    30
    Posts
    961
    Singura versiune de MU faina e S2 sau S3 Ep1 restu devin prea exagerate si retardate, iar despre configuratia serverului cel mai frumos e un 5-6x non-rr pentru ca daca e server cu rr atunci poti sa te futi in ele de clase pentru ca BK ii bate pe toti.
    Oricum jocul nu mai e ce era odata pentru ca au aparut tot felul de clickere care ii aduna jwl/iteme etc au aparut pana si auto combo pentru bk si aberatii d'astea..
    Hidden Text click here to show

    Originally Posted by Light_of_Hell
    U noob not know how to play LEVORIC
    u buy sange (it a slows), at lvl 4 LEVORIC criticals roshan, than aura and gg, also u can buy RADIATOR cuz looks cool in LEVORICS arm, BUROOZIA for perma critical and BATTLE FURKY for caveing enemy
    Hidden Text click here to show

  2. #17
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    34
    Posts
    2,350
    ma...atata timp cat se fac charr fixuri nu e chiar asa...de acord ca mu e de cacat dar rr-urile ii dau farmecul
    cum sa nu-ti placa sa lasi afk si sa te bagi la chat cu lumea

    la non-rr ce plm sa scrii ca dai qqqqq ca retardu

    nuj dupa season care cum e dar odata cu lvl3 wings si summoner s-a futut tot(era inca ok pe vremea dl, avea cine sa tina piept la bk+ca odata cu dl a aparut cs)

    Mu era ceva asemanator cu Diablo 2 la gamplay , se merita sa-l joci ?
    tu chiar nu ai treaba cu lumea asta nu? diablo2 e inca EXTREM de jucat, probabil mai jucat decat dota1 si tu spui ca nu merita jucat un joc de genul?

    pff....tin minte cand ma inceput pe linkmania acum cativa ani buni
    stateam noptile si bip-uri ca picau party-urile
    era o comunitate faina pe atunci. stateai online doar ca sa discuti cu oamenii nu neaparat pt XP ( mint..stateai si pt xp ca era greut
    daaa...foarte faina era comunitatea....cand treceai prin arena puteai sa faci filmulet complet cu toate locurile unde ai fost pe acolo din ss-urile playerilor paranoici sa nu le furi spot-ul

    cea mai buna comunitate de mu a fost rere(pe vremea cand avea 100-200playeri, acum MULT MULT timp)
    Last edited by -Decay-; 30th August 2012 at 09:55 PM.

  3. #18
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Dresden
    Age
    38
    Posts
    211
    Quote Originally Posted by Hotshot
    Interkasa ftw )
    Sa mori tu ca esti din HD?! Cand am vazut Interkasa mi-o dat o lacrima ca fix la asta ma gandeam si eu cand am vazut "mu"
    It always seems impossible until it's done. - Nelson Mandela



  4. #19
    Registered User ProdigySounD's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Craiova
    Age
    35
    Posts
    139
    97d versiunea pe linkmania acum 7 ani cunoscatori stiu la ce ma refer,ah ce vremuri aveam pe bk 95 de reseturi in 2 ani de zile jucati...

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates